Mał spaw tomasz małek

Nakło nad Notecią

Mał spaw tomasz małek

Opinie o Mał spaw tomasz małek

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agata

@Lu, czyli, osoby zainteresowane pracą w firmie Mał spaw tomasz małek, powinny kontaktować się telefonicznie w tym temacie bezpośrednio z pracodawcą? Skąd posiadasz taką informację? Możesz przybliżyć swój wpis?

Agata

@Łukasz, czy Twoja wypowiedź na temat firmy Mał spaw tomasz małek ma odzwierciedlenie w rzeczywistości? W internecie firma dalej funkcjonuje jako aktywna i brak informacji, które przekazałeś w swoim wpisie. W internecie oraz innych powszechnych źródłach informacji nie można znaleźć, żadnych ofert pracy w firmie Mał spaw tomasz małek. Czy ktoś jest w posiadaniu informacji w jaki sposób pracodawca rekrutuje pracowników do swojej firmy?

Lu
@Agata 22.05.2018 14:01

Prosze dzwonic

Ryszardludwik

Czekam na wypłatę wynagrodzenia od 4,5 lat. Mimo wyroku sądu i pracy komornika nie doczekałem się wypłaty

Agata

@Benek, opinie klientów i kontrahentów są równie cenne i pomagają w budowaniu wizerunku firmy. Jeżeli chciałbyś się wypowiedzieć na temet Mał Spaw jako pracodawcy, zapraszam do komentowania. Twoja opinia będzie z pewnością bardzo cenna dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie.

Benek

Szkoda, że na forum dla pracowników niema ich opinii!

Kontrachent

Nie rzetelny kontrahent nie wypłaca należnych zobowiązań wyłącza telefony spychologia i brak kontaktu proszę uważać na tą firme

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Mał spaw tomasz małek w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Zainteresowany

Czy firma funkcjonuje normalnie?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Mał spaw tomasz małek?

oxy

a wiecie czy dlA KOBIET SIĘ JAKAŚ PRACA W TEJ FIRMIE znajdzie?

a

EJ jesli chodzi o ta udostepniona strone to chyba ktos nie trafil bo 42 lata sie nie zgadza. logiczne myslenie :D

słw

buuuu ja pracowałem u prezesunia i było gitarowo, to madry bardzo madry człowiek, taki inteligentny, zazdroscie mu pozycji, wiedzy i majatku. to taki dobry człowiek,taki pomocny ...dobry pracodawca, a jakie roboty robił, bardzo madry człowiek

odpowiedz_namietny

cos wiesz ze dzwonia ale nie wiesz gdzie ,pracuje u nich moj kolega od roku jest wszystko ok,mozna sprawwdzic u zródła , a budowy to sierpc na krajowej 10 i pruszków k wawy budują duza hale jako GW czesc warsztatowa i przłedunkowa do warzyw z tego co wiem jakies 26 x 80 ,

mank

potrzebuje informacje o tej firmie, pilne!kazde info cenne , czy maja robotę, na kogo działalność założona, co robią i gdzie, czy mają długi i gdzie, bo nie wiem czy dac im zlecenie,jak z jakością usług?

tomek

co racja to racja!!! życzę ogarnięcia się w końcu i życia swoim życiem, może się opłaci!

marían

ta fajna firma działa nadal?ma ktos namiary na tego prezesa? pilnie potrzebny kontakt? nie bede gibał km ..ktos wie coś o tej społce .aktualne dane potrzebne...

waldek

komentarze usunieto zapewne bo były nieprawdziwe.. dlacźego nikt nie ma odwagi napisac nazy firm pisźecie bzdury bo sie jest lepszym od was..no cwaniaki, źazdrosc !

znajomy
@Krystyna z gazowni. 21.12.2014 16:23

on chyba już nieraz zmienił - spryciarz co?

śtalm.

pytanie do kontrahentow,warto współpracowac tym Panem i firma?oczekuje konkretow.

cela05

a dlaczego komentarze są usuwane????????

guffi

a skąd wiadomo, że chodzi o tą firmę, tam nie jest napisane? ja nie jestem z Nakła, Paterka. ale z Kcyni, szukam roboty jako spawacz bo wróciłem dopiero do kraju, proszę o info na temat zarobków w Mał spaw, jak traktują pracowników?licze na poważne info,

guffi

mam pytanie, czy ta firma dalej działa? czy nadal mają zlecenia? wiesz coś o tym?, bo szukam roboty po powrocie do kraju i nie wiem czy traktować ich poważnie? czy nie zawracać sobie tą firmą głowy? poważne opinie i info mile widziane.......

jark5

czy ktoś ma nr telefonu do Pana Tomasza Małka??

wisienka

i kto to pisze?????ale czlowieku jestes dowcipny????????wiemy kto jest autorem halzab

olaf

nie polecam tej firmy!

ŁUKASZ

A JA MIAŁEM KASĘ NA CZAS ,BO TRZEBA BYĆ FACHOWCEM A NIE PAPUDRAKIEM ,I TAKIM WŁAŚNIE NIE PŁACILI !!!!

hfdss

A czy jest ktoś w stanie powiedzieć coś o samym właścicielu ???

kuku

Gdyby było im naprawde zle to by sie zwolnily. najwidoczniej maja dobrze. i faktycznie - ladne, sam osobiscie poznalem

palma

Najbardziej szkoda mi tych ładnych dziewczyn z biura...muszą sie nasłuchać.

roleks

ale on już naprawdę zaczął działania? czy to ciągle tylko słowa, które mają odstraszyć od MAt spawu?

qq

Szukając informacji o firmie Mał spaw natknąłem się na inną firmę o tej samej nazwie, tylko z innym nazwiskiem. Trzeba uwazac, aby się nie pomylić.

Zostaw opinię o Mał spaw tomasz małek - Nakło nad Notecią

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mał spaw tomasz małek