Mał spaw tomasz małek

Nakło nad Notecią

Opinie o Mał spaw tomasz małek

oxy

a wiecie czy dlA KOBIET SIĘ JAKAŚ PRACA W TEJ FIRMIE znajdzie?

a

EJ jesli chodzi o ta udostepniona strone to chyba ktos nie trafil bo 42 lata sie nie zgadza. logiczne myslenie :D

słw

buuuu ja pracowałem u prezesunia i było gitarowo, to madry bardzo madry człowiek, taki inteligentny, zazdroscie mu pozycji, wiedzy i majatku. to taki dobry człowiek,taki pomocny ...dobry pracodawca, a jakie roboty robił, bardzo madry człowiek

odpowiedz_namietny

cos wiesz ze dzwonia ale nie wiesz gdzie ,pracuje u nich moj kolega od roku jest wszystko ok,mozna sprawwdzic u zródła , a budowy to sierpc na krajowej 10 i pruszków k wawy budują duza hale jako GW czesc warsztatowa i przłedunkowa do warzyw z tego co wiem jakies 26 x 80 ,

mank

potrzebuje informacje o tej firmie, pilne!kazde info cenne , czy maja robotę, na kogo działalność założona, co robią i gdzie, czy mają długi i gdzie, bo nie wiem czy dac im zlecenie,jak z jakością usług?

tomek

co racja to racja!!! życzę ogarnięcia się w końcu i życia swoim życiem, może się opłaci!

marían

ta fajna firma działa nadal?ma ktos namiary na tego prezesa? pilnie potrzebny kontakt? nie bede gibał km ..ktos wie coś o tej społce .aktualne dane potrzebne...

waldek

komentarze usunieto zapewne bo były nieprawdziwe.. dlacźego nikt nie ma odwagi napisac nazy firm pisźecie bzdury bo sie jest lepszym od was..no cwaniaki, źazdrosc !

Krystyna z gazowni.
@waldek 12.12.2014 00:20

Buahahahahahahahahaha!!!! No tak, zmień lekarza...

znajomy
@Krystyna z gazowni. 21.12.2014 16:23

on chyba już nieraz zmienił - spryciarz co?

śtalm.

pytanie do kontrahentow,warto współpracowac tym Panem i firma?oczekuje konkretow.

cela05

a dlaczego komentarze są usuwane????????

guffi

a skąd wiadomo, że chodzi o tą firmę, tam nie jest napisane? ja nie jestem z Nakła, Paterka. ale z Kcyni, szukam roboty jako spawacz bo wróciłem dopiero do kraju, proszę o info na temat zarobków w Mał spaw, jak traktują pracowników?licze na poważne info,

guffi

mam pytanie, czy ta firma dalej działa? czy nadal mają zlecenia? wiesz coś o tym?, bo szukam roboty po powrocie do kraju i nie wiem czy traktować ich poważnie? czy nie zawracać sobie tą firmą głowy? poważne opinie i info mile widziane.......

jark5

czy ktoś ma nr telefonu do Pana Tomasza Małka??

wisienka

ciekawe kto pisał to?????????ciekawe??????/chyba wszyscy wiemy!!!!!!

wisienka

i kto to pisze?????ale czlowieku jestes dowcipny????????wiemy kto jest autorem halzab

olaf

nie polecam tej firmy!

ŁUKASZ

A JA MIAŁEM KASĘ NA CZAS ,BO TRZEBA BYĆ FACHOWCEM A NIE PAPUDRAKIEM ,I TAKIM WŁAŚNIE NIE PŁACILI !!!!

hfdss

A czy jest ktoś w stanie powiedzieć coś o samym właścicielu ???

kuku

Gdyby było im naprawde zle to by sie zwolnily. najwidoczniej maja dobrze. i faktycznie - ladne, sam osobiscie poznalem

palma

Najbardziej szkoda mi tych ładnych dziewczyn z biura...muszą sie nasłuchać.

roleks

ale on już naprawdę zaczął działania? czy to ciągle tylko słowa, które mają odstraszyć od MAt spawu?

qq

Szukając informacji o firmie Mał spaw natknąłem się na inną firmę o tej samej nazwie, tylko z innym nazwiskiem. Trzeba uwazac, aby się nie pomylić.

k

(usunięte przez administratora) NIKOMU TEJ FIRMY NIE POLECAM (usunięte przez administratora)

mabi

Czy wiesz dla jakich firma wykonywał MałSpaw swoje prace? Bedę odpowiednio wdzięczny (chojny) za info. (usunięte przez administratora)

Krystyna z gazowni.

:) Pragnę zauważyć, że jednak coś się dzieje, ponieważ strona internetowa jest NOWA. Nowa szata graficzna = nowa jakość (pewnie tak wydumali smutni panowie). Ale to już zakrawa na czarny humor : "Celem nadrzędnym firmy MAŁ SPAW jest zdobycie zaufania naszych Klientów. Wizerunek firmy powstaje w wyniku działania wszystkich pracowników i powinien być kojarzony z najwyższą jakością wyrobów i usług." No nic, w sile kupa czy odwrotnie... pogubiłam się już :P

Fan Krystyny z gazowni

Proszę nie kasować wpisów Pani (usunięte przez administratora) !

Waldemar KAstror

Przy płatnościach gotówkowych również jest tak jak tutaj piszecie ? A nie można po prostu zażądać przedpłaty? Fachowcy -jaki poziom?pozdrawiam

nazwisko majka

chętnie się z toba spotkamy tylko gdzie i o ktorej godzinie? i udowodnimy ze potrafimy sie pokazac i powiedziec prosto w twarz to co myslimy. no proszę zaproponuj dogodny termin, chetnie MY PRACOWNICY ci sie pokazemy

nazwisko majka

SZEF SIĘ TAKIMI SPRAWAMI NIE ZAJMUJE, SZEF NAM POMAGA I PILNUJE, GDYBY MIAL SIE PRZEJMOWAC GLUPIMI WYMYSLAMI INNYCH JUZ DAWNO BY OSIWIAL, ZAZDROSC NIESTETY DOPROWADZA INNYCH DO TAKICH DZIALAN

Zostaw opinię o Mał spaw tomasz małek - Nakło nad Notecią

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mał spaw tomasz małek