Sunny Day, Rafał Baron, okulary przeciwsłoneczne

Wrocław

Opinie o Sunny Day, Rafał Baron, okulary przeciwsłoneczne

zatrudniona

Praca mało wymagająca, zarobki są ok, system prowizji też. Szefostwo jak i kierowniczka są bardzo w porządku, także atmosfera w pracy jak najbardziej na plus! :) Praca dobra dla studentów zarówno dziennych jak i zaocznych.

Robol

Praca spoko, a atmosferę tworzą głównie sami pracownicy.. do właścicieli nic nie mam, natomiast o kierowniczce nie mam najlepszego zdania. Jest antypatyczna, nic jej nie pasuje, podczas wizyty rano przed otwarciem wkurza się że jest brudno (trudno żeby było czysto po całym dniu skoro po otwarciu czyscimy okulary i robimy porzadki), a także ciagle straszy jakimis karami finansowymi....

Bardzo dobra atmosfera w firmie, szefostwo traktuje pracowników z szacunkiem i nie wywiera presji, ale skutecznie motywuje. Dużą zaletą są elastyczne godziny pracy, a wynagrodzenia zawsze są wypłacane terminowo (należy jednak sprawdzać czy kwoty się zgadzają). Ogólnie polecam pracę w Sunny Days, zwłaszcza studentom ;)

ja

Polecam...praca idealna dla osób chcących dorobić np. podczas studiów. Mało męcząca, zarobki dobre, jak na pracę w sklepie:) Praca z fajnymi ludźmi.

Zostaw opinię o Sunny Day, Rafał Baron, okulary przeciwsłoneczne - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sunny Day, Rafał Baron, okulary przeciwsłoneczne