Sunny Day, Rafał Baron, okulary przeciwsłoneczne

Wrocław

Sunny Day, Rafał Baron, okulary przeciwsłoneczne
4 5

Opinie o Sunny Day, Rafał Baron, okulary przeciwsłoneczne

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Sunny Day, Rafał Baron, okulary przeciwsłoneczne o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

ney

Rafał stary buc a Pani Ania nie umie z ludźmi rozmawiać, nie polecam

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Sunny Day, Rafał Baron, okulary przeciwsłoneczne w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Ona

Pracowałam tam pare lat temu w factory i koronie ... żona właściciela nie buła nigdy zbyt sympatyczna niestety ona natomiast spoko facet , wynagrodzenie było do ręki a to minut i tylko zlecenie dobre dla studentów a poza tym miłe koleżanki z pracy

Są na forum jacyś pracownicy firmy Sunny Day, Rafał Baron, okulary przeciwsłoneczne? Jak Wam się tam pracuje?

Ja
@Administrator 22.02.2018 17:40

Tak, ja pracuję tutaj już jakiś czas, wszystko fajnie, zdecydowanie polecam, fajna atmosfera, współpracownicy, wynagrodzenie zawsze w terminie :)

zatrudniona

Praca mało wymagająca, zarobki są ok, system prowizji też. Szefostwo jak i kierowniczka są bardzo w porządku, także atmosfera w pracy jak najbardziej na plus! :) Praca dobra dla studentów zarówno dziennych jak i zaocznych.

Robol

Praca spoko, a atmosferę tworzą głównie sami pracownicy.. do właścicieli nic nie mam, natomiast o kierowniczce nie mam najlepszego zdania. Jest antypatyczna, nic jej nie pasuje, podczas wizyty rano przed otwarciem wkurza się że jest brudno (trudno żeby było czysto po całym dniu skoro po otwarciu czyscimy okulary i robimy porzadki), a także ciagle straszy jakimis karami finansowymi....

Bardzo dobra atmosfera w firmie, szefostwo traktuje pracowników z szacunkiem i nie wywiera presji, ale skutecznie motywuje. Dużą zaletą są elastyczne godziny pracy, a wynagrodzenia zawsze są wypłacane terminowo (należy jednak sprawdzać czy kwoty się zgadzają). Ogólnie polecam pracę w Sunny Days, zwłaszcza studentom ;)

ja

Polecam...praca idealna dla osób chcących dorobić np. podczas studiów. Mało męcząca, zarobki dobre, jak na pracę w sklepie:) Praca z fajnymi ludźmi.

Zostaw opinię o Sunny Day, Rafał Baron, okulary przeciwsłoneczne - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sunny Day, Rafał Baron, okulary przeciwsłoneczne