Sunny Day, Rafał Baron, okulary przeciwsłoneczne

Wrocław

Sunny Day, Rafał Baron, okulary przeciwsłoneczne

Opinie o Sunny Day, Rafał Baron, okulary przeciwsłoneczne

Wojciech

@:) a jak wygląda kwestia wymiaru pracy w Sunny Day, Rafał Baron, okulary przeciwsłoneczne? W grę wchodzi tylko pełny etat, czy studenci dzienni bądź wieczorowi mają możliwość pracy na 1/2 bądź 3/4 etatu? Zdarzają się nadgodziny? Takie informacje również będą istotne dla osób, które łączą naukę z obowiązkami zawodowymi.

Wojciech

@:) piszesz, że praca jest idealna dla studentów. W związku z tym mam pytanie, jak wygląda kwestia grafiku? Jest możliwość dostosowania go do zajęć na uczelni? @ney proszę, żebyś w swoich wypowiedziach nikogo nie obrażał. Nawet nieprzychylne opinie można przedstawić z zachowaniem szacunku do wspominanych osób. Ponadto na forum regulamin zabrania podawania imion osób zatrudnionych w firmach. Takie wpisy mogą zostać usunięte. Zachęcam Cię zapoznania się z nim pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin

@Wojciech 23.08.2018 13:26

Oczywiście, że tak. Z dostosowaniem grafiku pod zajęcia nigdy nie było żadnego provlemu.

Atmosferę tworzymy głównie my jako pracownicy, jednak do co szefostwa nie można nic zarzucić. Kierowniczka się zmieniła, więc teraz Można powiedzieć, że stare komentarze w ogóle nie odnoszą się do tego jak jest naprawdę. Wynagrodzenie w czasie, wszystko jest do ustalenia. Idealna praca dla studentów,ale i nie tylko.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Sunny Day, Rafał Baron, okulary przeciwsłoneczne o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Sunny Day, Rafał Baron, okulary przeciwsłoneczne w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Ona

Pracowałam tam pare lat temu w factory i koronie ... żona właściciela nie buła nigdy zbyt sympatyczna niestety ona natomiast spoko facet , wynagrodzenie było do ręki a to minut i tylko zlecenie dobre dla studentów a poza tym miłe koleżanki z pracy

Są na forum jacyś pracownicy firmy Sunny Day, Rafał Baron, okulary przeciwsłoneczne? Jak Wam się tam pracuje?

Ja
@Administrator 22.02.2018 17:40

Tak, ja pracuję tutaj już jakiś czas, wszystko fajnie, zdecydowanie polecam, fajna atmosfera, współpracownicy, wynagrodzenie zawsze w terminie :)

zatrudniona

Praca mało wymagająca, zarobki są ok, system prowizji też. Szefostwo jak i kierowniczka są bardzo w porządku, także atmosfera w pracy jak najbardziej na plus! :) Praca dobra dla studentów zarówno dziennych jak i zaocznych.

Robol

Praca spoko, a atmosferę tworzą głównie sami pracownicy.. do właścicieli nic nie mam, natomiast o kierowniczce nie mam najlepszego zdania. Jest antypatyczna, nic jej nie pasuje, podczas wizyty rano przed otwarciem wkurza się że jest brudno (trudno żeby było czysto po całym dniu skoro po otwarciu czyscimy okulary i robimy porzadki), a także ciagle straszy jakimis karami finansowymi....

Bardzo dobra atmosfera w firmie, szefostwo traktuje pracowników z szacunkiem i nie wywiera presji, ale skutecznie motywuje. Dużą zaletą są elastyczne godziny pracy, a wynagrodzenia zawsze są wypłacane terminowo (należy jednak sprawdzać czy kwoty się zgadzają). Ogólnie polecam pracę w Sunny Days, zwłaszcza studentom ;)

ja

Polecam...praca idealna dla osób chcących dorobić np. podczas studiów. Mało męcząca, zarobki dobre, jak na pracę w sklepie:) Praca z fajnymi ludźmi.

Zostaw opinię o Sunny Day, Rafał Baron, okulary przeciwsłoneczne - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sunny Day, Rafał Baron, okulary przeciwsłoneczne