Były Synergis

Ruda śląska

Były Synergis

Opinie o Były Synergis

pracownik synergis

praca jak każda w naszym kraju firma ma oczekiwania gorzej z kasą praca dla ludzi o żelaznych nerwach naprzód trzeba sprzedać a potem czekać 2 mięsiące na kase nawet 4 miesiące aż umowa się zrealizuje.opłacasz kuriera ze swoich zarobków i telefon służbowy praca umowa zlecenie nic ci się nie należy a jak odchodzisz z pracy to ostatnia wypłata przed upływem 180 dni jako dezaktywacja jakby klient rezygnował z twoich umów.najlepsze w tym że ciągle mają idiotów do pracy .pozdrawiam sama nie wiem co lepsze czy biedronka czy synergis w biedronce pewne pieniądze i składki w zus ?my we własnym kraju to jeszcze troche będziemy robić za miskę ryżu .pozdrawiam mam nadzieje że wyprowadze się z tego kraju co to jest?[rower na raty,telewizor na raty ,pożyczka na świeta]lto tylko u nas zarabiasz tyle że na nic cie nie stać.

Zostaw opinię o Były Synergis - Ruda śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Były Synergis