Jobman Group Sp. z o.o.

Opinie o Jobman Group Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Od ostatniej opinii dotyczącej pracy w Jobman Group Sp. z o.o. minęło już sporo czasu. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie?

Claudia
 Opinia

Witam. Mam pytanie: jak wysoka jest stawka godzinowa dla studentów z legitymacją? 6 zł czy jednak trochę więcej?

Kurek od gazu
 Opinia

Nikt Ci nie każe pracować za takie stawki. Pracuję już przez Jobmana ok. 3 lata i firma prosperuje coraz lepiej. Obecnie jest tam bardzo fajna ekipa. Nikt nikogo nie zastrasza a pieniądze są na czas. Najbardziej lubię Panią [usunięte przez moderatora]. ale wszyscy są OK. [usunięte przez moderatora] nie był też taki zły. Dziewczyny w biurze dbają bardzo o pracowników. Jak jesteś dla nich w porządku to dla Ciebie też będą wyrozumiałe. Stawki są jakie są, ale kasa do 5 dni a często już na drugi dzień jest na koncie, więc do dorobienia sobie ogólnie polecam. No i widok uśmiechniętej Pani [usunięte przez moderatora].- bezcenny:)

pracownica
 Opinia

Wrocławskie biuro-śmiech na sali na początku włażą w cztery litery,chcą sie pokazać z dobrej strony,uśmieszki,pitu pitu,mówia per \\\"TY\\\" zeby milej było(bez pytania o preferencje),nawet sie zachwalają ze wynagrodzenie po 5 dniach... tu byc moze na plus bo inne agencje po 2miesiacach wypłaca,ale w jobmanie wcale tak kolorowo nie jest.Kiedys chwytem marketingowym był slogan\\\"wynagrodzenie kazdego dnia\\\" czy cos w tym rodzaju.=owszem ,jak codziennie karte przynosiłes to i po tygodniu noszenia wychodziło ze codziennie sie odbierało kase:) zlecen w ostatnim czasie praktycznie brak,chyba ze ktos na bielany jezdzic ma ochote. Zarobki 6zł netto(agencja dająca najniższe wynagrodzenie we wrocławiu) ok jest do czasu,jesli tylko cos wypadnie(np rozwolnienie) robią problem,jezeli problem lezy po ich winie,to i tak jestes winny. poza tym pracuje tam nijaki krystian,który lubie ludzi mieszac z błotem,mimo ze sam posiada inteligencje pierwszoklasisty. ogólnie ŻAŁOSNE

TakNie

Zostaw opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jobman Group Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.