Opinie o Auto Prestige Paweł Wawrzyniak Szczecin w Szczecin

Auto Prestige Paweł Wawrzyniak Szczecin
2 5 7 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Czy Auto Prestige Paweł Wawrzyniak Szczecin oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

TakNie
zdruzgotany klijęt Nowy wpis

witam, chciałbym ostrzec wszystkich którzy mają zamiar naprawiać tam swoje auto. Ubezpieczalnia wycenia naprawę na oryginalnych częściach a co okazuje się przy kolejnej stłuczce zostały założone tanie zamienniki lub części używane. Pan Paweł nie ma skrupułów nawet wobec kolegów i znajomych a ceny? kosmos i to jest jeszcze mało powiedziane. Jak ktoś dobrze napisał tylko pracownicy ciągną tą firmę ale nawet ich nie potrafi uszanować. Krętacz to jest mało powiedziane a pozytywne opinie o tej firmie i właścicielu wystawione przez znajomych nie powinny być publikowane, widocznie wiele osób nie wie co zamontowano w ich autach i jak została wykonana usługa celem szybkiego zarobku. to nie wina pracowników którzy naprawdę się starają, tylko polecenie szefa. zastanówcie się zanim oddacie tam swoje 4 koła.

Tak6Nie

marek Nowy wpis

Pan Pawel jest jednym z wielu krętaczy tylko sprawia wrazenie człowieka,ktoremu można zaufac.Naprawy u niego maja w miare jakość dzięki pracownika,ktorzy ciagna ta firme przekręt ten człowiek wykorzystuje zarówno klijentow jak i pracowników.Pierwszych przewala na częściach nigdy nowych zawsze z allegro tych drugich na zatrudnieniu na działalności wypłatach jak będzie to będzie bezpłatnych ulopach i warunkach z 19 wieku.Szkoda tych ludzi bo naprawdę sa to fachowcy

Marek Bober Nowy wpis

Również nie zgadzam się z Pana opinią, korzystałem 2 razy i nigdy nie miałem zastrzeżeń, za każdym razem kiedy konieczna była jakaś decyzja dzwonił, pytał, nic o aucie bez mojej decyzji...

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
pawel

powiedz misiu cos wiecej bo mi sie wydaje ze jestes nieczysta konkurencja

euro2012

Ostrzegam przez oddaniem samochodu do naprawy lub likwidacji szkody powypadkowej, zakład kradnie i podmienia części nie bacząc na dalsze bezpieczne eksploatowanie samochodu i bezpieczną jazdę samochodem w trasie z rodzina i małymi dziećmi. Taki proceder miał miejsce w warsztacie tego pana kiedy zamieniono mi przepustnicę i cały blok z katalizatorem i czujnikami na stare części z którymi mam problem bo cały czas palą mi się alarmy żeby udać się do serwisu a wymiana tych części na nowe to koszt 12 000 zł mój samochód przed oddaniem do wymiany ojeju i filtra olejowego miał przebieg 67 00 km czyli nowe auto. Zostałem okradziony a auto jest niebezpieczne by udać się nim w dalszą podróż w mieście tez stwarza problemy jest niesprawne. Uwaga to złodziej części nie oddawaj auta bo cię okradnie tak jak mnie okradł i nic mu nie udowodnisz.

klaudia315
@euro2012

nie zgadzam się z twoją opinią w 100% wielokrotnie korzystałam z usług tego warsztatu i jestem bardzo zadowolona jak również moi znajomi, myślę że jesteś w błędzie i pawel ma rację że jesteś podstawioną konkurencją, szczerze wszystkim polecam ten warsztat.

Zostaw opinię o Auto Prestige Paweł Wawrzyniak Szczecin - Szczecin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie