Opinie o New Store Europe Produkcja w Mroków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie New Store Europe Produkcja. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w New Store Europe Produkcja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o New Store Europe Produkcja w Mroków

Filip Nowy wpis

@Bolo, wiem, że Twój wpis był 3 lata temu, co też mnie dziwi, że nikt na niego nie odpisał. Szukałem trochę informacji o firmie New Store Europe Produkcja i nie widziałem wzmianek o ich upadłości, ale oczywiście mogę się mylić, pomoże ktoś?

nx Nowy wpis

To chyba juz koniec a jeszcze 2 -3 lata temu było fajnie. Kasa była niezła, nadgodzin duzo a do tego warunki całkiem dobre. Można było nawet 5 tysiaków na ręke wyciągnąć na miesiąć a do tego dorobic sobie na maszynach fimowych robiąc prywatę. Komu to choloera przeszkadzało. Skoro przez tyle tat były takie duże straty to czemu nie mogło tak być dalej. Podobno w ostatnie 2 lata byly dużo mniejsze straty - podobno to zasługa nowego dyrektorka - jak własciciele dokładali do biznesu przez te wszystkie lata to cholera mogli dokładac dalej, co to dla nich kilka baniek w lewo czy w prawo.

zimny Nowy wpis

Podobno firma ma być zamknieta - decyzja właścicieli. Kiedyś firma była OK, na starych śmieciach było (usunięte przez administratora) - może warunki było do (usunięte przez moderatora),ale kasa była super. Robiło się co się chciało, nawet na kacu mozna było przyjść do pracy i nikt się nie czepiał. To było życie.

Bolek Nowy wpis

Niestety firma się skończyła a kiedyś było tak fajnie. Kiedyś zarabiało się kupę kasy, stukało się mnóstwo nadgodzin, można było na firmowych maszynach robić swoje meble i dorabiać do pensji. Wszystko zaczęło się kończyć ze 3 lata temu jak przyszedł taki jeden (usunięte przez moderatora),r. Same zakazy, pilnowanie i rygor - nawet cholera nie można było gadać przez telefon w czasie pracy!! Co to ma być?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w New Store Europe Produkcja odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Magazynier / Operator Wózka Widłowego (m/k)
Mroków
Imar Service Group Sp. z o.o.
Cerber

No i wydaje się, że nastąpiło to co miało nastąpić. Decyzja Właścicieli jest nieodwołalna, zakład do zamknięcia. Wierzyciele, zacznijcie sie martwić o swoją kasę.

n.t 2

Brak perspektyw,nieposzanowanie ludzkiej godności,nierespektowanie praw pracowników,(usunięte przez moderatora),,pretensje,to wszystko zasługa(usunięte przez moderatora),Dyrektora Obecnie zakład do zamknięcia,nic dobrego już z tej firmy nie będzie,a szkoda. Załoga dobrze wyszkolona,współpracująca,koleżeńska atmosfera,i to wszystko już niedługo stanie się historią !!!

Zostaw merytoryczną opinię o New Store Europe Produkcja - Mroków

New Store Europe Produkcja