New Store Europe Produkcja

Opinie o New Store Europe Produkcja

Filtruj opinie po kryteriach:

Mikołaj
 Opinia

Zapraszam was do podzielenia się nowymi opiniami dotyczącymi pracy w firmie New Store Europe Produkcja, jak obecnie ma się rozwój firmy na rynku oraz co z obecnymi warunkami pracy? Chętnie dowiemy się wiadomości dotyczących dodatków płacowych oraz atmosfery pracy, zachęcam do napisania nowych komentarzy w tym wątku!

Opinia

Co myślicie na temat warunków zatrudnienia w New Store Europe Produkcja? Czy od czasu dodania ostatniej opinii praca w przedsiębiorstwie uległa zmianie?

Filip
 Opinia

@Bolo, wiem, że Twój wpis był 3 lata temu, co też mnie dziwi, że nikt na niego nie odpisał. Szukałem trochę informacji o firmie New Store Europe Produkcja i nie widziałem wzmianek o ich upadłości, ale oczywiście mogę się mylić, pomoże ktoś?

nx
 Opinia

To chyba juz koniec a jeszcze 2 -3 lata temu było fajnie. Kasa była niezła, nadgodzin duzo a do tego warunki całkiem dobre. Można było nawet 5 tysiaków na ręke wyciągnąć na miesiąć a do tego dorobic sobie na maszynach fimowych robiąc prywatę. Komu to choloera przeszkadzało. Skoro przez tyle tat były takie duże straty to czemu nie mogło tak być dalej. Podobno w ostatnie 2 lata byly dużo mniejsze straty - podobno to zasługa nowego dyrektorka - jak własciciele dokładali do biznesu przez te wszystkie lata to cholera mogli dokładac dalej, co to dla nich kilka baniek w lewo czy w prawo.

zimny
 Opinia

Podobno firma ma być zamknieta - decyzja właścicieli. Kiedyś firma była OK, na starych śmieciach było [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] - może warunki było do (usunięte przez moderatora),ale kasa była super. Robiło się co się chciało, nawet na kacu mozna było przyjść do pracy i nikt się nie czepiał. To było życie.

Bolek
 Opinia

Niestety firma się skończyła a kiedyś było tak fajnie. Kiedyś zarabiało się kupę kasy, stukało się mnóstwo nadgodzin, można było na firmowych maszynach robić swoje meble i dorabiać do pensji. Wszystko zaczęło się kończyć ze 3 lata temu jak przyszedł taki jeden (usunięte przez moderatora),r. Same zakazy, pilnowanie i rygor - nawet cholera nie można było gadać przez telefon w czasie pracy!! Co to ma być?

Cerber
 Opinia

No i wydaje się, że nastąpiło to co miało nastąpić. Decyzja Właścicieli jest nieodwołalna, zakład do zamknięcia. Wierzyciele, zacznijcie sie martwić o swoją kasę.

n.t 2
 Opinia

Brak perspektyw,nieposzanowanie ludzkiej godności,nierespektowanie praw pracowników,(usunięte przez moderatora),,pretensje,to wszystko zasługa(usunięte przez moderatora),Dyrektora Obecnie zakład do zamknięcia,nic dobrego już z tej firmy nie będzie,a szkoda. Załoga dobrze wyszkolona,współpracująca,koleżeńska atmosfera,i to wszystko już niedługo stanie się historią !!!

TakNie

Zostaw opinię o New Store Europe Produkcja - Mroków