DAIRY CREST

Frome

Opinie o DAIRY CREST

gałan

dajcie znać właśnie jak w frome się pracuje, czy w ogóle firma dalej istnieje, bo ostatnia wypowiedź pochodzi z 2010 roku a to już praktycznie 6 lat minęło

Tasior

wszystko fajnie, tylko ze ta opinia ma dotyczyc miejsca pracy we Frome, a nie Londynie :)

przemek

Bardzo dobra firma pracowalem dla niej w Londynie ponad 3 lata i zaluje ze nie zostalem bardzo chce wrocic ale nie wiem czy sie uda przez ten kryzys. Pracodawca zajebisty spedzilem tam dobry czas...

Zostaw opinię o DAIRY CREST - Frome

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAIRY CREST