TP sa

Koszalin

Opinie o TP sa

anta

Zatrudnienie w TP SA zwłaszcza przez firmy zewnętrzne takie jak Adecco,Work,itp.;to totalna porażka.Umowę cykają co rok,praca na 3/4 etatu.Atmosfera,zwłaszcza na Racławickiej 4 w Koszalinie,to jedna wielka ściema,pod płaszczykiem uprzejmości,ogólnego zakłamania,donosicielstwa buduje się pseudo-przyjażń między pracownikami.Tzw.Leaderzy to teoretycznie osoby, uczciwe,pracowite,wybijające się przed szereg,owszem wybijają się, przodują ale nie w pracy tylko w donosicielstwiu ,totalne lenie zawdzięczające swoje stanowiska tylko i wyłącznie wazeliniarstwu.

Zostaw opinię o TP sa - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TP sa