Opinie o provident polska

Rzetelne opinie osób, które pracowały w firmie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia? Napisz, jak wygląda to w provident polska!

o

ile osob wspólpracujacych z tym syfem do tej pory zamordowano Odsetki od pożyczek w Providencie okazały się naprawdę mordercze. Dla przedstawicieli firmy. Gdy pani Mariola (boi się podać prawdziwe imię) z Dolnośląskiego dowiedziała się, co w ubiegłą sobotę wydarzyło się w okolicach Żychlina, wcale – przyznaje to szczerze – nie ogarnęło jej współczucie. Pomyślała tylko: „Bogu dzięki, że nie padło na mnie”. Pod Żychlinem padło na inną przedstawicielkę Providenta. Przyjechała do klienta, by odebrać niewielką (ok. 20 złotych) ratę pożyczki. 28-letni Michał S. przekonał ją, że muszą oboje podjechać do bankomatu w Żychlinie, żeby wypłacić należne pieniądze. Po drodze zaatakował ją nożem, zadając sześć ciosów. Później pojechał do lasu, zakopał zwłoki, a samochód porzucił. Pieszo wrócił do domu, a wieczorem pojechał z kolegami na dyskotekę. Według śledczych za skradzione agentce tysiąc złotych kupił nowe spodnie, buty, zafundował kolegom pizzę, alkohol i wynajął pokój w hotelu. Siekierą za 22 zł To już szósta fala strachu, która zalewa ponad dziewięć tysięcy przedstawicieli (ponad połowa to kobiety) firmy specjalizującej się w szybkich pożyczkach gotówkowych dostarczanych do domu klienta. Za każdym razem schemat jest ten sam, czasem tylko zmienia się kolejność wydarzeń: rodzina zgłasza, że agentka zbyt długo nie wraca z pracy, ktoś natrafia na jej ciało, podejrzanym o morderstwo okazuje się zalegający ze spłatą klient. W Łodzi 49-letniej kobiecie, która przyszła po odbiór 22 złotych raty pożyczki, podcięto gardło, a potem ciało porąbano siekierą. Jej zwłoki przez tydzień morderca przechowywał w wersalce. Cztery lata temu w Katowicach zabójca zwabił przedstawicielkę Providenta do domu pod pretekstem wzięcia pożyczki. Pobił ją i zasztyletował, zabrał ponad dwa tysiące złotych. Część pieniędzy wydał na narkotyki. Pogoda dla lichwiarzy - firmy pożyczkowe mają raj nad Wisłą To sytuacje ekstremalne, ale przedstawiciele Providenta bardzo często spotykają się z agresją. „Walcie się na ryj, nie mam z czego spłacać!” – usłyszała ostatnio kobieta, która każe się nazywać „Beatą gdzieś z Podkarpacia”. Po raz kolejny prosiła klienta, by oddał choć 10 złotych, bo jak znowu będzie musiała mu wpisać zero do tabelki ze spłatą pożyczki, szef jej głowę urwie. – Powiedzmy sobie szczerze: spora część naszych klientów to margines zarówno społeczny, jak i bankowy. To ci, którzy nigdzie indziej nie dostaliby ani złotówki, a my rozdajemy im kasę na prawo i lewo, i to na morderczy procent. Na ich miejscu, gdybym zdała sobie sprawę z beznadziei tej sytuacji, też klęłabym jak szewc – przyznaje Beata. Trudno nie przyznać racji. Teoretycznie firma ustala taką stopę oprocentowania, na jaką pozwala prawo, ale firmy pożyczkowe mają cały zestaw sposobów na ominięcie ustawy antylichwiarskiej. W rzeczywistości więc roczna stopa oprocentowania może wzrosnąć nawet do ponad 100 proc. Jeśli pożyczymy w Providencie 1000 zł na pół roku, będziemy musieli oddać 1646 zł. Do oprocentowania dochodzą rozmaite dodatki, takie jak ubezpieczenie, opłata dodatkowa czy opłata za usługę domową. Ta ostatnia wynosi około 430 złotych na 28 tygodni, czyli za każdą wizytę agenta w domu klient płaci 15 złotych (rzecznik firmy: „Klienci szczególnie cenią sobie wygodę home service”).

dzień

Skoro dają tutaj stabilne zatrudnienie i zawsze jest możliwość awansu, to nie ma co narzekać na zatrudnienie, bo w końcu i wypłata pojawia się tutaj w terminie.

Himen

Warto z nami pracować zadzwoń (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o provident polska - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie provident polska