Opinie o Firma Dolecki Arkadiusz Dolecki w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Firma Dolecki Arkadiusz Dolecki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Dolecki Arkadiusz Dolecki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Dolecki Arkadiusz Dolecki w Zabrze

Elektromonter sterowania maszyn pracuje 6 dni w tygodniu, czy to już się zmieniło od dawnej wypowiedzi właściciela? Ciekawią mnie te zarobki, bo tu jeden chwalił bardzo rozmowę kwalifikacyjną, ale pracy nie przyjął ze względu na nie. Może Pan Arek podałby widełki, jednak. Teraz coraz więcej firm tak robi, jawność rośnie..

Marcin Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna, którą odbyłem z właścicielem firmy przechodziła w miłej i spokojnej atmosferze. Była to moja pierwsza rozmowa, na której spędziłem 1.5h i nawet nie poczułem kiedy minął ten czas. Pytania techniczne były rzetelne i dogłębne, można było podyskutować i rozwinąć się w wielu aspektach. Oprócz pytań do mnie, można było również zadawać pytania zwrotne, na które otrzymywałem natychmiastowo odpowiedź. Każdemu z Was mogę polecić z całego serca takiego pracodawcę. Jest to osoba, która pracuje w dosłownym słowa tego znaczeniu przy tych maszynach, a więc nie jest osobą przeglądająca tylko pliki excel. Jest od początkowego etapu do końca związany z każdym produktem. Gdyby nie oferowane warunki finansowe, które osobiście mi nie za bardzo odpowiadały oraz odległość od miejsca zamieszkania, z pewnością podjąłbym prace w tej firmie.

Niedoszły konstruktor

Rozmowa kwalifikacyjna, na której byłem była najlepszą na której dotychczas byłem. Prowadził ją właściciel firmy. Pytanie były konkretne, techniczne. Bardzo przyjemna atmosfera i bardzo miła oraz merytoryczna rozmowa. Odpowiedź otrzymałem pod koniec rozmowy wraz z pełnym uzasadnieniem. Życzyłbym sobie i wszystkim samych takich rozmów, a niech dowodem na to będzie ta opinia, niedoszłego pracownika.

Łucja Nowy wpis
@Niedoszły konstruktor

rozumiem ze sie rozmowa nie udała, a szkoda skoro taki fajny ten pracodawca i konkretny Szef jak widac ! Czy odpowiedz negatwyna ze jednak sie nie udalo otrzymales od razu czy musiales na nia jakos czekac, powiedział moze pracodawca czemu nie dostales pracy, jakis konkretny rzeczowy feedback z tej rozmowy ?

Niedoszły konstruktor Nowy wpis
@Łucja

@Łucja, tak odpowiedź dostałem od razu i była bardzo rzetelna i techniczna. Duży udział miał fakt lokalizacja i drogi dojazdu do pracy (długość w km na to nie wskazywała), sporo miałem do przebicia się przez miasto.

Czy w firmie Firma Dolecki Arkadiusz Dolecki rzeczywiście można liczyć na zarobki 5500 PLN?

Arek

Pracując powyżej 220h w miesiącu pewnie jest na to szansa w biurze.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Elektryk - budowa sterowania maszyn w firmie Firma Dolecki Arkadiusz Dolecki? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Ile jest zmian w Firma Dolecki Arkadiusz Dolecki?

Arek

Praca na jedną zmianę od poniedziałku do soboty + nadgodziny. Zespół jest mały, więc pracy jest sporo.

Ciekawa firma produkująca bardzo nietypowe maszyny. Załoga wygląda na zgraną i zaangażowaną.

John Li

Bardzo fajne podejście do klienta, posiadamy granulator Firmy Dolecki i od lat się bardzo dobrze sprawuje.

Adamos

Właściciel trochę oderwany od rzeczywistości. Pytanie o zarobki w poprzedniej firmie? Po co mu ta wiedza?

Czarek

Świetna firma i pod każdym względem. Szacunek do pracownika i dlatego mają dobrą opinię a do tego wszystkiego firma jest wymagająca.

Dzisiaj byłem na rozmowie, prawdopodobnie pracy nie dostanę, ale była to najlepsza rozmowa kwalifikacyjna. Właściciel firmy ma w sobie to coś, rozmowa na mega poziomie, szczera bez ogródek, bardzo przyjemna. Polecam każdemu takiego pracodawce.

Krzysztof

@Anonimus Z pewnością idealnie nigdzie nie jest ale akurat tu jest dobrze. Mam nadzieję, że obecna sytuacja zmusi do refleksji!!

Obermaister
@Krzysztof

W firmie są jakieś wolne etaty ? Idealnie to nigdzie nie jest, chyba że ma się własny interes, temu każdemu życzę.

Współpracownik

Pracuję dla Firmy Dolecki i mogę napisać, że chyba nie ma w załodze nikogo, kto by narzekał na warunki pracy. Jest ciepło, jest wypłata, są przerwy, możliwość rozwoju. Czego chcieć więcej?

Anonimus
@Współpracownik

Jesteś w błędzie, nie jest to prawdą mądrzejsi odeszli sami

Byłem na rozmowie, co prawda pracy nie dostałem, ale poznałem właściciela - jest normalnym człowiekiem, widać że dba o firme i ludzi. Oprowadził mnie po zakładzie i pozwolił porozmawiać z załogą. Fajne rzeczy tam robią. Myślę że mogę ich polecić, szkoda tylko, że to stosunkowo mały zakład mają.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Dolecki Arkadiusz Dolecki - Zabrze

• Jak się pracuje w Firma Dolecki Arkadiusz Dolecki?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Dolecki Arkadiusz Dolecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Dolecki Arkadiusz Dolecki?

Firma Dolecki Arkadiusz Dolecki
3.3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Adama Asnyka 13
    41-800 Zabrze