Zakład Usług Geodezyjnych Jan Zasowski

Białobrzegi

Opinie o Zakład Usług Geodezyjnych Jan Zasowski

x

że tak powiem, a'la obóz pracy. Ludzie pracują po kilka lat bez urlopu po 12 godzin dziennie. Na prośbę wolnego Pan Jan potrafi odpowiedzieć że "trzeba iść pracować do urzędu tam takie przywileje" . Na prośbę wypłaty pracownicy potrafi odpowiedzieć "pieniądze szczęścia nie dają". Sam słyszałem takie teksty. Lepiej zatrudnijcie się w biedronce albo lidlu, prawdopodobnie zaznacie więcej szacunku.

Zostaw opinię o Zakład Usług Geodezyjnych Jan Zasowski - Białobrzegi

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Usług Geodezyjnych Jan Zasowski