Opinie o GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Częstochowa

counter
3 38 97 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Czym GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej zachęcają? Jakie mają dodatki?

Adam Nowy wpis

Narzekają ci ktorzy mysla ze jak maja grupe to nic nie musza robic. Jest praca jest wyplata jest umowa. Nie ma nic na czarno i kombinowania.

Maciek Nowy wpis

Pracowalem ponad rok i jestem zadowolony. Umowa o prace wyplata na czas.

Agata Nowy wpis
@Maciek

A czy mogę wiedzieć co przyczyniło się do tego, że już nie pracujesz w firmie? Wnioskuje, że nie po tym, że napisałeś, że 'pracowałeś'. Fajnie, że można liczyć na umowę o pracę. Czy wcześniej jest to umowa na okres próbny czy od razu na czas nieokreślony?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 173 dni.

Czy w GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kasia

Jak wyglada tam rozmowa o prace? Jest podzielona na pare etapow ?

Ania 26 8 2020

ta cala gemina to najgorsze zło w Częstochowie pracowałam tam wiele lat kłamstwa i wykorzystywanie ludzi jest na porządku dziennym kierownik jest stary to człowiek który ma 70 lat skrzywdził tak wiele osób przysposobił do pracy pracownika z portierni żeby mu pomagał jest bezczelny wyjątkowy (usunięte przez administratora) i kłamca oczywiście to szkoła kierownika nie rozumiem tylko dlaczego incydent z Matylda skończył się odejściem tej kobiety a nie starego pierdziela któremu zbierało się na amory i przesiadywał na rurowni godzinami jego nie ukarał nikt

Użytkownicy czekają na odpowiedź 274 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Patryk

Czy ktoś wie ,czy są wolne miejsca do pracy? Gdzie szukać informacji? Będę wdzięczny za każda wiadomość.

Gemina 2009

Jak to jest w tym Kraju !!! Ze Niepełnosprawni są kołem zanachowym słabych bizmesmenów ...którzy na Wolnym rynku pracy by nie mieli szans bytcia !!! Dlaczego ludzie w tej małej firmie muszą sie bronić przed pracodawcą pisząc np. (usunięte przez administratora)starsza osoba prawie 60 letnia musi pracować na trudnym i cięzkim wydziale ,zakładzie produkcyjnym gdzie suwnice i inne maszyny pracują non stop ..(usunięte przez administratora) osobie Niepełnosprawnej nie wolno pracować na wydziałach produkcyjnych ...Sprzątać łazni kibli itp ...(usunięte przez administratora) Ale widać ze nadal ludzi niepełnosprawni tam pracują ...i są poganiani ze za wolno pracują A NIEPEŁNOSPRAWNY MOZE PRACOWAĆ SZYBCIEJ podobno moze jak mawiała pani (usunięte przez administratora) ??? Ale prezes jej juz nie wierzy i pogonił ją ...Nareście ludzie odetchneli ze jej nie ma ...szkoda tylko kierownika S . Bo z kim bedzie debatował po 3 godzinki dziennie ...Panie prezesie pan mu płaci a on po 15 h w tygodniu spedzał na kawce i ciasteczku ...!!! Mam nadzieje ze idzie lepsza karma dla tej firmy bo tez trzeba pamiętać ze są tam ludzie którzy pracują tam po 20 lat i naprawde oddają serce tej firmie !!! Niech pan prezes pamięta ze zadowolony pracownik to wydajny pracownik a kierownik jak za długo siedzi na stanowisku to leniwy i pewny siebie gburr ... Powodzenia kolezanki i koledzy

Paweł
@Gemina 2009

(usunięte przez administratora) A tylko prawda pokazuje jakie są polscy Pracodawcy

BubaBuba
@Gemina 2009

Tzw. zakłady pracy chronionej powstały w latach dziewięćdziesiątych ,dzięki byłym czerwonym szmatom . Taka prawda ,bardzo dużo jest szefami czy prezesami tych firm - zaznaczam prywatnych za państwowa kasę - to bili milicjanci ,ubecy ,śledczy pionu czerwonych ubeków . Znam takich w Szczecinie. W ten sposób dostają kasę z PFRON ,poniżają ludzi tylko dlatego ,że mają to we krwi. Powinniście wszyscy pisać do ministerstwa pracy i MSWiA ,NIK ,czekając na odpowiedź do jednego miesiąca ,jeśli nie będzie satysfakcja a to pisać do PE ,oni się tego boją jak przysłowiowy diabeł święconej wody. Opisać całą sytuację ,w j. Polskim ,są tam tłumacze ,dać odpowiedzi które otrzymacie od urzędów państwowych najwyższego szczebla i będzie pozamiatand. A tak ,nikt z was nawet nie próbował z tym cokolwiek zrobić.

Rekomendacja

Iza

Ok

Jim

Nie ma co narzekać. Pozdrawiam pana Andrzeja super kierownik.

Frank
@Jim

Tylko patrzy wszystkich zwalniać jak nie po jego myśli to zaraz źle i do zwolnienia. Żadnych papierów nie umie dopilnować po wypadku jak nie sam człowiek to nic nie wie czy wrócił już człowiek do pracy po chorobie

Mateusz
@Frank

Cała nasza GEMINA !! ???? Slimok kierownik to znaczy że jest dobrze bardzo dobrze,

@Jim

Fajnie, że masz dobry kontakt z przełożonym. Czy atmosfera w firmie jest dobra, a relacje z innymi współpracownikami też są koleżeńskie?

Stalownia
@Jim

NO FAKTYCZNIE p. A jest znany na stalowni jako Rasputin hi hi albo 500plus hi bierze przykład z p. S z rurowni też casanova z p. A. Lub. M ???? (usunięte przez administratora)

Zakład pracy chronionej powinien chronić i traktować ludzi niepełnosprawnych poważnie bo bierze za to środki z PFRON A WIADOMO ŻE TAK NIE JEST więc co zostaje tylko pisać do PIP WOJEWODY ŚLĄSKIEGO DO MINISTERSTWA RODZINY I PRACY, PFRON W WARSZAWIE i pytać czy osoba na 1grupie może być tak traktowana przez pracodawcę i firmy korzystające z usług gminy??!!! Nie mamy zwiaskow zawodowych nie mamy obrońców w firmie więc ???

Co jaki okres czasu w GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej można ubiegać się o podwyżkę?

NIKT
@Pytanie

To zależy kiedyś bywało że to było zależne z kim się pilo ???? potem zależnie jak się kogoś pod,,, ebalo ???? a teraz to nie wiem ale może kto z kim sypia Bo żony bo Uni Europejskiej bywały a mężowie nad zalewem szaleli ale na poważnie to na pewno były podwyżki 1stycznia jak wzrastała pensja minimalna

Jacek

@pracownik, jak długo pracowałeś w firmie GEMINA Zakład Pracy Chronionej? Czy możesz napisać, jak w Twojej ocenie wygląda atmosfera w tym miejscu pracy? Pracownicy są dla siebie koleżeńscy i pomocni w trudnych sytuacjach? Napisz, proszę, co wiesz na ten temat.

@Jacek

Pracowałem tyle lat ze sam dzis nie wiem jak ja potrafiłem tyle tam przepracować !!! Ludzie bywali rŏzni ale narzekac .stała załoga trzymała sie razem jeśli chodzi o moja brygade ????Ale jak tam bylo .jest i teraz to w 100% pisza tu Ludzie .Wyzysk cheć Zysku brak zrozumienia przez Pracodawce ?? Tak sie zastanawiam czemu te opinie nie czytuja Pracownicy PIP. PFRON . UKS. I T P bo zrŏdel do kontroli jest bez liku

@Jacek

A po drugie W Gemina nie pracowało sie w jednym miejscu tylko tam gdzie cie danego dnia zawiezli lub kazali sobie samemu dotrzec .w tej firmie Nawet osoby na 1 grupach na WZROK musialy chodzic z jednego na drugi obiekt na piechote bo nieraz bywalo ze nie widzial gdzie jedzie dany autobus. Znalem jednego gościa co z Jechal na Rurownie na 6 rano a o 9 rano juz szedł z buta na Bilex na bugaj lub robił na ul. POW NA MOPS a potem jechał na Bilex mowił ze to masakra dla niego bo jak sie nie widzi w 85 % to ciezko jest sie przemieszczac po miescie !!! Nadmienie ze Gemina posiadała Auto dla przewozu ludzi chorych ale wozili nim sprzet i towar itp. myśle ze nie pytaj ludzi jaka tam panuje ATMOSFERA bo to jak by pytac BYKA czy lubi KOLOR CZERWONY .

To ja bylem
@Pracownik

Tak to prawda Bo ta osoba byłem ja Paweł k, ktoś kto opisał wie co pisze,

Jola

Milo wspominam pracę.

Stefan

Pracowałem przez kilka lat jako portier. Warunki dobre ubezpieczenie grupowe bylo wyplata w terminie. Umowe miałem na stale. Rozlozyla mnie choroba bo pewnie robilbym dalej.

@Stefan

Czy to choroba sprawiła, że musiałeś zrezygnować z pracy? Rozumiem, że była to umowa o pracę na czas nieokreślony? Mógłbym zapytać też o wysokość wynagrodzenia? Po jakim czasie można było liczyć na podwyżkę?

PAWEŁ
@Janusz

Podwyżka była co roku od 1 stycznia a tak żeby prezes sam od siebie coś komuś To ja nie pamiętam, bo tak naprawdę to PFRON jest pracodawca osoby niepełnosprawnej a nie pracodawca!!! ???? Bo ten co płaci jest szefem a pracodawca to Pośrednik!!! ???? Zakład pracy chronionej Dobre warunki tak??? To się?pytam Dlaczego Niewidomi samodzielnie Sami?? Przemieszczają się z obiektu na inny Obiekt??? Dlaczego ten zakład tak traktuje osoby na 1gr Niezdolny h do samodzielnej egzystencji?? Czy ktoś z was sobie wyobraża że osoba która nie widzi nr, autobusu nie widzi peta na chodniku sprząta parkingi w dużym salonie Samochodowym na Ul bugajskiej przy skrecie na Olsztyn w Częstochowie ???? czy to nie jest Obrzydliwe i nie moralne

Adam

Wszystko ok.

M

ok.

Mateusz

Praca stała jak się ktoś stara. Nie ma kokosów ale źle też nie jest. Ci co chcą narzekac to narzekać będą zawsze.

@Mateusz

Czy jakiekolwiek "kokosy" są? Czy może tylko podstawowa umowa? Właśnie, jaki typ umowy dominuje? Piszesz też, że praca jest stała. A na jakie okresy przeważnie podpisywane są umowy?

dunkan
 Rekomendacja

@Gemina 2009 Firma ma dobrą opinię w internecie więc chyba jednak przesadzasz z narzekaniem!

Gemina 2009
@dunkan

Czlowieku kto ci kazal to napisaç bo jestes ßmieszny ...firma ma 20 lat zatrudiala przez ten czas ok. 5000 tys ludzi ale ile z tych ludzi dzis tam pracuke 20 osob !!!rotacja wyzysk nawet utrata grupy np. Z 1 na 2 i juz bylo dowidzeniaPijany brygadzista na stalowni miala wiecej do powiedzenia niz 10 niepelnosprawnych u prezesa bo ta firma nigdy nie sluchala osob niepelnosprawnych tylko interesowaly ich grupy i kasa z PFRON a ty piszesz ze ma dobre recezje w necie Masakra Ile ludzi tam zdrowie zostawilo a podobno to Zaklad dla niepelnosprawnych ...wiesz co ...powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej
3/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Aleja Pokoju 44