GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Częstochowa

Opinie o GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

D.D

PIP NIE POMAGA SKARBÓWKA NIE POMAGA PFRON NIE POMAGA URZAD MARSZAŁKOWSKI NIE MAGA.URZAD WOJEWÓDZKI NIE POMAGA . LUDZIE TU PISZĄ A FIRMA NADAL ROBI CO ROBI ... co nowa Siedziba firmy Świadczy o tym ze wszystko jest dobrze nawet bardzo dobrze .

Wiesiu

Nie piszcie tu tylko prosze to zglaszac do PIP KATOWICE , PFRON WARSZAWA , pisemnie z dowodami nagraniami , prosze pisac do TV POLSAT TVN ITP . Tylko tak mozna zmieniac mentalnosc takich firm jak gemina '''pamietajcie to wy NIEPELNOSPRAWNI to wy macie prawa a nie oni tak zwani pracodawcy ktorzy zyruja na was bo bez was to by nawet WARZYWNIAKA nie potrafili by poprowadzic sami!!!.licza tylko wasze grupy i kase z pfron ,a wy jestescie dla nich warci tyle co Tani mop w promocji.

gs

Firma jest nieuczciwa.Okrada swoich pracowników, nie zgłasza ich do ubezpieczenia,nie nalicza odpowiednio stawek godzinowych, itd.

Donald

Pracowałem rok i to super zakład tylko ludzie nieuczciwi począwszy od prezesa (sknery) kończąc na "koordynatorach" czy jak ich zwią,spotkałem się tam z tym że na 1 osobe sprzątającą była koordynatorka,lub to co jest nagminne "panią" Matylde która przyjeżdża o 8,30 jest 10-15 minut z pracownikami i idzie na kawe do siostry tez koordynatorki na kawe),przychodzi o 12 i po 10-20 minutach jedzie do domu)ona jest dla pracowników?Pozdro dla tych którzy to wytrzymują!!!!)0 socjalu ,itp. NIE POLECAM!!!!!!!

Donald
@Donald 14.04.2017 09:23

Pani Dorota i Matylda to siostry kawke sobie tak piją od 2013 roku. Śniadania tez jadaja razem , herbatke tez pijają razem ale ciekawostka Matylda pali fajki Sama!!! Ludzie im sie kłaniają z daleka bo te panny od dwojga braci mają plecy w biurze!!! A te herbatki i kawki i śniadanka to spozywają razem z Wiesiem . Smacznego naiwni i pozbawieni godnosci pracuchy geminy ..

Gosia

Niewiarygodna, bardzo nieuczciwa firma.

gs

Niewiarygodna,nieuczciwa firma

Tą firmę powinien skontrolować PIP zakład pracy chronionej śmiech, pracownicy których należy chronić zwyczajnie się oszukuje. Szkoleń BHP nie ma (tylko papier do podpisu) pracownik za dużo by się dowiedział. Osoby chore z grupą umiarkowaną myją po 60 okien na drabine, oczywiście wliczone w stawkę godzinową czyli za darmo, wypłaty wpływają na konto nie terminowo, zastępstwa obowiązkowe nie płatne, szef tłumaczy ty też kiedyś pójdziesz na urlop i ktoś będzie musiał cię zastąpić, umowy o pracę mimo zmiany przepisów dostarczane są pracowniką po miesiącu. Ludzie parodia. Zastanawiam się czy nie zgłosić sprawy do PIP jak można tak oszukiwać i to chorych ludzi.

Lemon
@Pracownik 27.10.2016 17:31

Nie warto to zglaszac ,ani mowic w firmie bedzie kontrola to zjawi sie prezes , kierownik major , kadrowa (przyklad rurownia) kazdy powie ze jest ok i PIP SOBIE ODPUSCI .. Jest jeden sposob nagrywac wszystko na telefon . P.s Mysle tez ze prezes nie wie o wielu sprawach ktore dzieja sie czy to na sadach czy rurach , licza sie wyniki a nie czlowiek. Pozdrawiam

Ollelle
@Lemon 07.11.2016 23:14

Opinie sa i będą , gemina tez ...bo ci co tam pracuja sami ja zywią...Strach jezt tak Wielki jak SZAFY W POK. 115 ??? nie ma co sie zalic tylko robic swoje albo zmienic pracodawce . A co do pensji to zawsze sa terminowo bo inaczej PFRON BY IM D...Y URWal hi hi no vlchbA ze sie robilo na czarno to trzeba sie dobrze umawiac co do odbioru kasy ? Ja nie narzekam . A urlopu mam tyle ,ze czasu brak go wybrache he he .PRACOWNIK O.

Izolda

Pracuję w tej firmie od miesiąca i jestem w szoku jak można tak źle traktować pracowników. To nie jest zakład pracy chronionej, tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rodki i sprzęt lepiej nie mówić, a słownictwo szefów rynsztokowe.za nadgodziny i prace dodadkowe nie ma co liczyć na zapłatę. Firma przed którą należy uciekać.

Stary
@Izolda 31.08.2016 16:57

A to gdzie pracowales ze tak zle bylo , lub inaczej kto byl twoim szefem ...STARY TREP . Misiu. Czy moze kolezanki ktore robia kawe trepowi. Bo to wazne ??? Ja wspominam dobrze prace w gemina bis? I podlegalem tylko jednej osobie .

starszy

Szukają nowych pracowników i nie obiecują, że przyjmą do pracy

talambur

ZPCh nie nie to jest ZPP/ Zakład Pracy Przymusowej inaczej "KL Gemina" w Częstochowie

biuro

znam ta firme 10 lat , panie w biurze tak potrafia pisac wnioski o wczasy ze ich cale rodziny [usunięte przez moderatora] JEDZA NA DROGIE WCZASY ZAGRANICZNE O WYCIECZKACH NIE WSPOMNE. TAK NAPRAWDE TO PANIE KADROWE RZADZA FIRMA OD LAT NAWET JAK RZADY PRZEJAL PREZES [usunięte przez moderatora] ,a pracownicy sa traktowani jak zlo konieczneludzie z pierwszymi grupami pracuja w systemie 4 brygadowym a placa im mini. pensje listy i karty sa w biurze falszowane.MYSLE ZE TA FIRMA JEST JAK [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ....STWORZYLISMY BIPOME ZEBY WYKIWAC LUDZI Z GEMINY I DELITE ZEBY NIE DAWAC IM ODPRAW ...JEDYNY SUKCES TEJ FIRMY TO WYRZUCENIE TEGO POTWORA [usunięte przez moderatora]

Gemina od czego by zacząć może od łamania praw pracowniczych pracy w niedziele i święta nocki dla osób z grupa o urlopie można pomarzyć na słowo urlop dostają białej gorączki [usunięte przez moderatora] .owszem jest lista obecności podpisujemy ja raz w miesiącu omijając soboty niedziele i święta pomimo iż w nie pracujemy wiec nie dostajemy za nie wynagrodzenia tak wiec jesteśmy [usunięte przez moderatora] podsumowując radze omijać szerokim lukiem

Zostaw opinię o GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej