Opinie o GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej w Częstochowa

Ania Nowy wpis

dzień dobry. prosiłabym o zaktualizowanie opinii dotyczącej zatrudnienia jako pracownik gospodarczy. Mąż będzie pracy potrzebował i myśleliśmy, że może na stronie zakładu znajdzie się oferta, jest jedynie formularz zgłoszeniowy. We wpisach jednak jeden Pan pisał, że bym na kilku obiektach i pracowało się dobrze. Czy dalej można liczyć na dobra atmosferę?

Anna Nowy wpis

Ja mam bardzo pozytywną opinię. Szefostwo spoko,atmosfera pomiędzy pracownikami,na naszym obiekcie jest wręcz rodzinna(jak się kłócimy to też jak włoska rodzina:p). Wypłata na czas,odzież robocza na czas. Wszystko jest ok. Jak na częstochowskie warunki wysokość wynagrodzenia też do przyjęcia. Mogę polecić jeśli komuś się chce pracować, bo wiadomo że są tacy którym wszędzie jest źle. Ja mam nadzieję do emerytury tu robić.

A jakieś konkretne występują? mam na myśli to czy mieliście jakieś po drodze ostatnio? Ciekawi mnie ewentualny zakres i sposób rozwiązania. Dotyczy to także atmosfery pomiędzy pracownikami? jaka obecnie występuje?

Jacek

Pracowałem kilka lat w firmie jako pracownik gospodarczy na kilku obiektach.Uważam że " Gemina " to solidny pracodawca.Kierownictwo w porządku ,a także pozostali pracownicy.Odszedlem z pracy 2022 r z powodu pogorszenia stanu , zdrowia.Polecam pracę w firmie !.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Urszula

Na forum pojawił się już wątek o niesłusznych oskarżeniach a widzę, że padła tu wzmianka na temat policji. Kiedykolwiek faktycznie była ona wzywana do pracowników? Jeśli tak to z jakich przyczyn i jakie mogły być tego konsekwencje?

Pracownik Huty

Pragnę bardzo przeprosić panią Magdę za wpis w którym napisałem kłamstwa czego żałuję i jeszcze raz bardzo przepraszam

Jakie są mocne strony pracodawcy GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Jan

Wypłata zawsze w terminie. Umowa o pracę. Możliwość wnioskowania o uzyskanialu zwrotu za zakup leków lub dojazdy do pracy dla osób z ruchowym orzeczeniem niepełnosprawności. Wyposażenie pracownika. Ubranie obuwie robocze oraz niezbędny sprzęt do wykonywania pracy, oraz wiele innych

@Jan

czyli do dziś pewnie jeszcze jakieś inne aspekty doszły skoro "wiele, wiele innych"? jeśli chodzi o odzież roboczą to obuwie jak często jest zmieniane? tak samo jak reszta? to wspomniane wnioskowanie jak przebiega, wystarczy pismo i się czeka? jak długo i czy oferują cały zwrot? a pozostałe aspekty?

Jan

Bezpodstawne oskarżenia nie podparte dowodami. Rozumiem że pani jest byłym pracodawcą pana Kamila i wie pani jak pracował i w jakim czasie?? Fajnie jest oczerniać ludzi na odległość. Sprawa zostaje zgloszona na policje z Art. 212. § 1. KK

Była pracownica

Pracowałam na hucie jako sprzątaczka i powiem tak że tam był wieczny (usunięte przez administratora) do tego brygadzistka którą miałam strasznie krzyczała na mnie i innych pracowników nie polecam pójścia na hutę jako sprzątaczka bo krzyczą jak coś jest źle zrobione (usunięte przez administratora) za syfem goni i (usunięte przez administratora) a pani Grażyna Ogłaza brygadzistka firmy sprzątającej nie ma szacunku do pracowników powinna mieć bo wiecznie się jej nic nie podobało darła ryja na innych dziwię się że ona jeszcze pracuje w tej firmie miałam orzeczenie o niepełnosprawności a pracowałam za dwoje nawet za kogoś innego trzeba było robotę wykonać także ta firma to kompletna żenada wykorzystują chorych niepełnosprawnych ludzi obłęd

Janusz
@Była pracownica

Jak miałaś orzeczenie to powinnaś mieć specjalne warunki pracy. W końcu PFRON dopłaca do takich pracowników. Nie można było wyegzekwować niczego co ci się należało? Inni też byli tak traktowani?

Stary pracownik
@Była pracownica

Zgadzam się co do pani Grażyny że się drżę i poniża ludzi ze tam nie da się robić jak jest ona zawsze musi mieć rację zawsze podstawić na swoim jak ktoś się sprzeciwi straszy kierownikiem Andrzejem nie wiem czemu bo bardzo miły i sympatyczny człowiek oby więcej takich ludzi ekipa sympatyczna i pomocą tylko ona robi tam największe zamieszanie bo przecież jest brygadzistka ... Jak jej niema jest ina sytuacja w pracy każdy na luzie nikt nie krzyczy na nikogo jest coś źle zrobione poprosi musiał i się poprawia. Kolega Marcin też się zwolnił przez p Grażynę koleżanka Dorota wyleciała przez tą panią

@Stary pracownik

Kiepsko :/ A wynagrodzenie chociaż było adekwatne do takiej atmosfery pracy i warunków? Czy tez slabo?

elvis
@Janusz

Z orzeczeniem czy bez wszystkich taktują tak samo.

@elvis

Piszesz to w pozytywnym czy negatywnym znaczeniu?

Narzekają ci ktorzy mysla ze jak maja grupe to nic nie musza robic. Jest praca jest wyplata jest umowa. Nie ma nic na czarno i kombinowania.

@Adam

Narzekają Ci, którzy mając grupę zmuszani są do pracy ponad siły i możliwości zdrowotne. Obciążani są bardziej niż osoby zdrowe. Dawno już tam powinna Inspekcja Pracy zrobić porządek. Kasa wypłacana ,,(usunięte przez administratora)", pensja licha i bez premii, za godziny nadliczbowe nie płacą.

Czy można liczyć w GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej na prywatną opiekę medyczną?

Frank

Tak

Oczywiście że można - polisa PZU ( chyba najbardziej rzetelna na rynku).

Maciek

Pracowalem ponad rok i jestem zadowolony. Umowa o prace wyplata na czas.

Agata
@Maciek

A czy mogę wiedzieć co przyczyniło się do tego, że już nie pracujesz w firmie? Wnioskuje, że nie po tym, że napisałeś, że 'pracowałeś'. Fajnie, że można liczyć na umowę o pracę. Czy wcześniej jest to umowa na okres próbny czy od razu na czas nieokreślony?

Dorota
@Agata

Ja pracuje tam trzy miesiące z 2 grupą niepełnosprawności tylko że troszkę jest za bardzo wprowadzany rygor koleżanki krzyczą i poganiają żeby szybko sprzątać a przecież osoba z grupą też ma swoje schorzenia i oni nie patrzą na to każą nam robić szybko tylko że jak się robi szybko sprząta to później to wychodzi nie dokładnie bo one pospieszają a to nie chodzi o to by robić szybko kzdy ma swoje tempo pracy ale do nich nie dociera one takie mądre jak ich mało uważam że jeśli sprzątać to powoli bo wtedy wychodzi dokładnie a w pośpiechu wyjdzie (usunięte przez administratora)

Jak wyglada tam rozmowa o prace? Jest podzielona na pare etapow ?

Ania 26 8 2020

ta cala gemina to najgorsze zło w Częstochowie pracowałam tam wiele lat kłamstwa i wykorzystywanie ludzi jest na porządku dziennym kierownik jest stary to człowiek który ma 70 lat skrzywdził tak wiele osób przysposobił do pracy pracownika z portierni żeby mu pomagał jest bezczelny wyjątkowy (usunięte przez administratora) i kłamca oczywiście to szkoła kierownika nie rozumiem tylko dlaczego incydent z Matylda skończył się odejściem tej kobiety a nie starego pierdziela któremu zbierało się na amory i przesiadywał na rurowni godzinami jego nie ukarał nikt

Patryk

Czy ktoś wie ,czy są wolne miejsca do pracy? Gdzie szukać informacji? Będę wdzięczny za każda wiadomość.

Gemina 2009

Jak to jest w tym Kraju !!! Ze Niepełnosprawni są kołem zanachowym słabych bizmesmenów ...którzy na Wolnym rynku pracy by nie mieli szans bytcia !!! Dlaczego ludzie w tej małej firmie muszą sie bronić przed pracodawcą pisząc np. (usunięte przez administratora)starsza osoba prawie 60 letnia musi pracować na trudnym i cięzkim wydziale ,zakładzie produkcyjnym gdzie suwnice i inne maszyny pracują non stop ..(usunięte przez administratora) osobie Niepełnosprawnej nie wolno pracować na wydziałach produkcyjnych ...Sprzątać łazni kibli itp ...(usunięte przez administratora) Ale widać ze nadal ludzi niepełnosprawni tam pracują ...i są poganiani ze za wolno pracują A NIEPEŁNOSPRAWNY MOZE PRACOWAĆ SZYBCIEJ podobno moze jak mawiała pani (usunięte przez administratora) ??? Ale prezes jej juz nie wierzy i pogonił ją ...Nareście ludzie odetchneli ze jej nie ma ...szkoda tylko kierownika S . Bo z kim bedzie debatował po 3 godzinki dziennie ...Panie prezesie pan mu płaci a on po 15 h w tygodniu spedzał na kawce i ciasteczku ...!!! Mam nadzieje ze idzie lepsza karma dla tej firmy bo tez trzeba pamiętać ze są tam ludzie którzy pracują tam po 20 lat i naprawde oddają serce tej firmie !!! Niech pan prezes pamięta ze zadowolony pracownik to wydajny pracownik a kierownik jak za długo siedzi na stanowisku to leniwy i pewny siebie gburr ... Powodzenia kolezanki i koledzy

@Gemina 2009

(usunięte przez administratora) A tylko prawda pokazuje jakie są polscy Pracodawcy

BubaBuba
@Gemina 2009

Tzw. zakłady pracy chronionej powstały w latach dziewięćdziesiątych ,dzięki byłym czerwonym szmatom . Taka prawda ,bardzo dużo jest szefami czy prezesami tych firm - zaznaczam prywatnych za państwowa kasę - to bili milicjanci ,ubecy ,śledczy pionu czerwonych ubeków . Znam takich w Szczecinie. W ten sposób dostają kasę z PFRON ,poniżają ludzi tylko dlatego ,że mają to we krwi. Powinniście wszyscy pisać do ministerstwa pracy i MSWiA ,NIK ,czekając na odpowiedź do jednego miesiąca ,jeśli nie będzie satysfakcja a to pisać do PE ,oni się tego boją jak przysłowiowy diabeł święconej wody. Opisać całą sytuację ,w j. Polskim ,są tam tłumacze ,dać odpowiedzi które otrzymacie od urzędów państwowych najwyższego szczebla i będzie pozamiatand. A tak ,nikt z was nawet nie próbował z tym cokolwiek zrobić.

Iza

Ok

Jim

Nie ma co narzekać. Pozdrawiam pana Andrzeja super kierownik.

Frank
@Jim

Tylko patrzy wszystkich zwalniać jak nie po jego myśli to zaraz źle i do zwolnienia. Żadnych papierów nie umie dopilnować po wypadku jak nie sam człowiek to nic nie wie czy wrócił już człowiek do pracy po chorobie

Mateusz
@Frank

Cała nasza GEMINA !! ???? Slimok kierownik to znaczy że jest dobrze bardzo dobrze,

Janusz
@Jim

Fajnie, że masz dobry kontakt z przełożonym. Czy atmosfera w firmie jest dobra, a relacje z innymi współpracownikami też są koleżeńskie?

Stalownia
@Jim

NO FAKTYCZNIE p. A jest znany na stalowni jako Rasputin hi hi albo 500plus hi bierze przykład z p. S z rurowni też casanova z p. A. Lub. M ???? (usunięte przez administratora)

Zakład pracy chronionej powinien chronić i traktować ludzi niepełnosprawnych poważnie bo bierze za to środki z PFRON A WIADOMO ŻE TAK NIE JEST więc co zostaje tylko pisać do PIP WOJEWODY ŚLĄSKIEGO DO MINISTERSTWA RODZINY I PRACY, PFRON W WARSZAWIE i pytać czy osoba na 1grupie może być tak traktowana przez pracodawcę i firmy korzystające z usług gminy??!!! Nie mamy zwiaskow zawodowych nie mamy obrońców w firmie więc ???

Co jaki okres czasu w GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej można ubiegać się o podwyżkę?

NIKT

To zależy kiedyś bywało że to było zależne z kim się pilo ???? potem zależnie jak się kogoś pod,,, ebalo ???? a teraz to nie wiem ale może kto z kim sypia Bo żony bo Uni Europejskiej bywały a mężowie nad zalewem szaleli ale na poważnie to na pewno były podwyżki 1stycznia jak wzrastała pensja minimalna

Jacek

@pracownik, jak długo pracowałeś w firmie GEMINA Zakład Pracy Chronionej? Czy możesz napisać, jak w Twojej ocenie wygląda atmosfera w tym miejscu pracy? Pracownicy są dla siebie koleżeńscy i pomocni w trudnych sytuacjach? Napisz, proszę, co wiesz na ten temat.

@Jacek

Pracowałem tyle lat ze sam dzis nie wiem jak ja potrafiłem tyle tam przepracować !!! Ludzie bywali rŏzni ale narzekac .stała załoga trzymała sie razem jeśli chodzi o moja brygade ????Ale jak tam bylo .jest i teraz to w 100% pisza tu Ludzie .Wyzysk cheć Zysku brak zrozumienia przez Pracodawce ?? Tak sie zastanawiam czemu te opinie nie czytuja Pracownicy PIP. PFRON . UKS. I T P bo zrŏdel do kontroli jest bez liku

@Jacek

A po drugie W Gemina nie pracowało sie w jednym miejscu tylko tam gdzie cie danego dnia zawiezli lub kazali sobie samemu dotrzec .w tej firmie Nawet osoby na 1 grupach na WZROK musialy chodzic z jednego na drugi obiekt na piechote bo nieraz bywalo ze nie widzial gdzie jedzie dany autobus. Znalem jednego gościa co z Jechal na Rurownie na 6 rano a o 9 rano juz szedł z buta na Bilex na bugaj lub robił na ul. POW NA MOPS a potem jechał na Bilex mowił ze to masakra dla niego bo jak sie nie widzi w 85 % to ciezko jest sie przemieszczac po miescie !!! Nadmienie ze Gemina posiadała Auto dla przewozu ludzi chorych ale wozili nim sprzet i towar itp. myśle ze nie pytaj ludzi jaka tam panuje ATMOSFERA bo to jak by pytac BYKA czy lubi KOLOR CZERWONY .

To ja bylem

Tak to prawda Bo ta osoba byłem ja Paweł k, ktoś kto opisał wie co pisze,

Zostaw merytoryczną opinię o GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Częstochowa

• Jak się pracuje w GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Zobacz opinie na temat firmy GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej
2.9/5 Na podstawie 38 ocen.

GEMINA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej