Energy Invest Group S.A.

Opinie o Energy Invest Group S.A.

kimo

Firma działa podobnie do nie istniejącej już firmy MEW SA kiedyś notowanej na Newconnect która inwestowała w małe elektrownie wodne również w PL i na Ukrainie. Obiecuje ponadprzeciętne zyski z inwestycji w odnawialne źródła energii po czym za jakiś czas zwinie swoje manatki. Jak na razie droga Klaudio nie zrealizowali 5 inwestycji tylko 2 :) 5 to było spółek celowych które te 2 inwestycje realizowały. Do tego nie rzetelnie podają stopy zwrotu i inne dane między innymi ile dana spółka celowa zoo posiada całkowitych udziałów i jaka jest jej wartość . Później okazuje się że zebrali od ludzi 4 mln złotych ,a postawili wiatrak za 3.

Klaudia

Firma wybudowała 5 elektrowni, w tym roku planuje budowę kolejnych wiatraków w Polce oraz zagranicą a także farm PV. Współpracuję z firmą od kilku lat i jest rzetelnym partnerem w biznesie.

czego chciec wiecej

Podstawa jest w okolicy 2 tysięcy złotych @nikoś, więc jak dla mnie to wcale nie są jakieś małe pieniądze. W dodatku jest umowa o pracę i fajne benefity.

Gracjan

Trzeba być po prostu dobrym aby tam pracować !

M

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą. Firma rzetelna, stabilna i innowacyjna. Warunki pracy bardzo motywujące i zadowalające.

brak słów

amway nie jest piramidom finansową tylko daje produkt za twoje pieniądze. A co do skali to amway przebija ich bo juz od dawna mają po 3 miliardy dolarów obrotu rocznie. PS. to się nazywa MLM

dfg

Nic tam nie zarobisz , bo to jest piramida finansowa ,taka sama ,jak amway. Tylko na większą skalę.

Jan

:) każda pliszka swój ogonek chwali. Ale to dobrze!!

Janek23

Rzetelna firma z uczciwym podejsciem, polecam!!

Zostaw opinię o Energy Invest Group S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energy Invest Group S.A.