QUIZA

Gdynia

Opinie o QUIZA

Ola

Co z tym myciem zestawów przez kierowców Firmę nie stać na myjnie.

Były kierowca.

Logistyka Quiza Nie polecam, Idąc na rozmowę warto zapytać. Czy kierowcy się sami ładują ? Czy maja za to zapłacone dodatkowo? Czy przekraczają godziny w nocy? Czy należy im się regularny NIE SKRÓCONY odpoczynek za prace w nocy? Czy jest grafik w jakim pracują ? Czy kierowcy musza myć sami 18metrowy zestaw? Ilu kierowców odeszło od początku roku? Fakt mają nowe samochody i to wszystko co ta firma może Ci zaproponować, 4000 wypłaty podzielona na podstawę premie godziny nocne delegacje. Jeździsz po nocach po biedronkach lidlach i prosisz żeby ci towar przyjęli,

Roberto
@Były kierowca. 25.08.2017 21:23

Wszędzie trzeba zapie dalac :) polecam plandeke na kraj... Po jeździsz pogadamy co lepsze

Munio
@Były kierowca. 25.08.2017 21:23

Jak często. Myją naczepy

Agus

Jeżeli ma takich pracowników jak ten w super folfo który dzisiaj nad ranem wyprzedzał na A1 w strone Rusocina i próbował zepchnąc z drogi Magnum bo nie mógł wyprzedzić, to firma naprawde super. Na zwróconą grzeczną uwagę że jak nie ma czym to tak się nie robi / popuściłem mu bo nie dałby rady/ stek bluzgów i wyzwisk. I to po to żeby po 10 km zjechać w Swarożynie. Sądząc po głosie to typ w stylu nowe auto ale nie ważne ile i za ile pracuje. Gdy ja jeździłem Volvem lata temu i to na syberie jego jeszcze nie było na świecie. Czesto widzę ich auta ale z takim prostakiem jeszcze się u nich nie spotkałem. Pozdro dla prawdziwych kierowców z Quizy. Teraz chyba wiem dlaczego jest taka rotacja i przyjmują byle kogo.

hmm?

Ktoś coś wie na temat magazynu , pracy na wózkach widłowych ? Jakieś opinie?

Uki

Jak nie masz rodziny to praca idealna dla kawalera albo osoby samotnej, non stop w siodle i pensje które były wymagane od pracodawcy 2 lata temu, No ale cóż Pan Dyrektor chyba dopiero uczy się przepisów wiec nie ma co od niego wymagać, może w końcu Pan Prezes przejrzy na oczy i zacznie porządkować swoje podwórko

Hanna

@Roberto, wiadomo, że pracować i starać się trzeba wszędzie, jeśli chce się zarobić pieniądze. Ale liczy się też to w jaki sposób QUIZA traktuje swoich pracowników. Pytałam @byłego kierowcę o kontrakt i zawarte w nim rzeczy ale nie odpowiedział. A to przecież składnik odnoszenia się pracodawcy do pracownika. Coś możesz o tym powiedzieć?

Hanna

@Były kierowca, sugerujesz, że QUIZA nie podaje na rozmowie rekrutacyjne tak ważnych informacji? Na jakie w takim razie zapewnienia można wtedy liczyć? Wcześniej poruszałam kwestię umowy, więc znowu się do niej odniosę. Czy rzeczy, o których pisałeś znajdowały się na kontrakcie?

Hanna

@mzak, na jakiej w takim razie umowie jesteś zatrudniony przez QUIZA? Jeśli jest to umowa o pracę to nie może być mowy o przekraczaniu ilości godzin dostępnych w firmie. Czy możesz się do tego odnieść i wyjaśnić innym jaka jest forma zatrudnienia?

Hanna

Dokładna suma @magic zostanie Ci podana na rozmowie rekrutacyjnej. Firma bierze pod uwagę doświadczenie i uprawnienia. Czy ktoś może powiedzieć dokładnie co jest wymagane, żeby się do QUIZA dostać?

Magic

Jak wygląda praca wózkowego w Quiza na Rdestowa 49? Jakie zarobki ?

Hanna

@asdf, to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. Co więcej możesz powiedzieć o pozytywnych aspektach pracy w QUIZA? Czekamy na Twoją opinię.

asdf

Uczciwa płaca, wyrozumiały kierownik. Polecam firme

Hanna

Chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w firmie? Zachęcam do odwiedzenia fanpaga QUIZA: https://www.facebook.com/QUIZA-Banana-674467579298602/

Gargamel

były lepsze opinie... pozdro moderator

kasia

jezeli dobrze kojarze to firma zajmuje sie dystrybucja i przewozem bananow prawda, sa chyb anajabrdziej rozpoznawali zaraz po kolejnej firmie slynnej z dostawy babanow

mini

usłyszmy tą opinię

xxl

ciekawa moderacja niekorzystnych,acz prawdziwych opini.....pozdro dla moda.

aaa

praca strasznie nudna, pracowałem przez agencje, ale jak ktoś chce pracować to nie szuka wymówek, ogólnie nie jest jakoś bardzo ciężko, tutaj jak i w każdej firmie są cięższe dni, niestety atmosfera raczej na NIE, poza tym jest ok.

Marek

Po co piszecie takie bzdury? Może dlatego że przychodzicie z nastawieniem że każda praca jest zła. Ja pracuje w Quiza już kilka tygodni i jest super. Nie narzekam. Kierownik może i jest surowy ale jak trzeba prace wykonać to trzeba a nie dyskutować. Płacą w terminie. Atmosfera ok. Polecam

Jaro

Praca jest naprawdę ok. Kolega m.k. chyba za dużo nie wie pracy fizycznej która nie każdemu się dziś podoba. Jedni to lubią inni nie. Warunki są ok. Nie można narzekać.

m.k.

Jak można mówić że to "dobra praca" skoro non stop jest tam rekrutacja? Co jest powodem niekończącej się rekrutacji (usunięte przez administratora) Myślę że do przenoszenia kartonów z prawa na lewo nie trzeba niesamowitych umiejętności (fizyki kwantowej) potrzeba jedynie siły fizycznej ( no ale to już inna kwestia ).

Tom R

Jest ok. Fajna praca.

Maciej N

Gorąco polecam. Ciekawa praca z fajnym produktem. Jedna z niewielu w Polsce firm z branży bananów. Wynagrodzenie zawsze na czas. Brygadzista wymagający ale w dzisiejszych czasach gdy nie pracujesz to nie zarabiasz. Nauczyłem się wiele dobrego a przede wszystkim dyscypliny. Super praca na lato.

Banan

Super firma, uczciwe wynagrodzenie , dobra atmosfera, Polecam wszystkim takiego pracodawcę !!!

Zostaw opinię o QUIZA - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie QUIZA