LoJack S.A., odzyskiwanie skradzionych aut

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

LoJack S.A., odzyskiwanie skradzionych aut
3 3 6 1

Opinie o LoJack S.A., odzyskiwanie skradzionych aut

Administrator

Od ostatniej opinii związanej z LoJack S.A., odzyskiwanie skradzionych aut minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

macko

Widać, że pracownicy tej firmy piszą sami ze sobą. To rodzinny fanatyzm tej firmy.....

anonim

(usunięte przez administratora)

Marek

LoJack to nie grupa detyktywistyczna, która odnajduje samochód jeśli zostanie skradziony. To skomplikowany system radiowy, który pozwala na odszukanie samochodu po kradzieży. Najpierw jednak trzeba zamontować moduł w samochodzie - dopiero wtedy poszukiwania przyniosą efekty. LoJack to na dobrą sprawę taka prewencja na wypadek kradzieży :) Ale bardzo skuteczna, 95% odzyskań (policja ma ok. 30%)

admin

Znacie firmę LoJack S.A., odzyskiwanie skradzionych aut, pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o LoJack S.A., odzyskiwanie skradzionych aut - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LoJack S.A., odzyskiwanie skradzionych aut