LoJack S.A., odzyskiwanie skradzionych aut

Opinie o LoJack S.A., odzyskiwanie skradzionych aut

macko

Widać, że pracownicy tej firmy piszą sami ze sobą. To rodzinny fanatyzm tej firmy.....

użytkownik zarejestrowany

Marek

LoJack to nie grupa detyktywistyczna, która odnajduje samochód jeśli zostanie skradziony. To skomplikowany system radiowy, który pozwala na odszukanie samochodu po kradzieży. Najpierw jednak trzeba zamontować moduł w samochodzie - dopiero wtedy poszukiwania przyniosą efekty. LoJack to na dobrą sprawę taka prewencja na wypadek kradzieży :) Ale bardzo skuteczna, 95% odzyskań (policja ma ok. 30%)

Znacie firmę LoJack S.A., odzyskiwanie skradzionych aut, pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o LoJack S.A., odzyskiwanie skradzionych aut - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LoJack S.A., odzyskiwanie skradzionych aut