Zakłady Chemiczne Organika-Sarzyna S.A.

Nowa Sarzyna

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 18 ocen.

Opinie o Zakłady Chemiczne Organika-Sarzyna S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Chemiczne Organika-Sarzyna S.A.

paweł

w ciech sarzyna pracuje parę lat powiem tyłe złodzieje ,krętacze wyzysk w biały dzień omijajcie z daleka ten zakład

2000

najniższa krajowa

Zainteresowany

Witajcie. na pracuj.pl pojawiły się ogłoszenia na analityka i kierownika lab.analitycznego. W związku z tym mam pytanie. Czy ktoś się zwolnił /odszedł na emeryturę czy to nowe stanowiska. Jakie mogą być zarobki na tych stanowiskach?

hokus pokus

tak jest, już w niejednej firmie to przerabiam, pracownik fizyczny ma wyrobić więcej zysku. Taka ekonomia powoduje że człowiek jest zbędny (więc po co rodzić teraz po 2 dzieci, jak to jest za dużo, dawniej się rodziło od 2 nawet do 7 dzieci, a teraz się produkcję w ten sposób ogranicza). Rozwiązaniem jest aby więcej powstało nowych firm z tak okrojona i wydajna produkcją... ale taka bajka to nie u nas.....

anra kadabra

teraz tak est we większości firm, produkcję się ogranicza, tzn produkuję się nawet więcej ale mniejszą ilością ludzi, pracowników fizycznych się zwalnia itp itd

sarzyniak

Pracownicy uciekają z tej firmy, często wynosząc wiedzę dla konkurencji. Pod wodzą ludzi do podejmowania decyzji, pochodzących z castingów zewnętrznych a nie z Zakładu czy Grupy Kapitałowej, ta firma wykończy się sama. Za dużo Dyrektorów, projektów i pomysłów, za mało ludzi do orania nimi oraz rozliczania osiągnięć.

Chemik

Witam, Kiedyś byłem na rozmowie na technologa w tej fimie. Ostatnie pytanie jakie padło to zarobki, z racji tego że mam ponad 5 lat stażu pracy, dojazd do firmy około 30 kilometrów to zaproponowałem 3000 brutto co daje jakieś 2200 netto minus dojazd 300 zł wychodzi 1900 zł. Na rozmowie oprócz kierowniczki była pani Psycholog z siedziby głównej CIECH z Warszawy aby ocenić profil kandydata. Po mojej propozycji warunków finansowch Pani z Warszawy miała taki wzrok jakbym chciał ją okraść lub zgwałcić, Zrozumiałem wtedy że firma ta jrst nastawiona całkowicie na wyzysk pracownika. Tu jest Podkarpacie tu jest Polska C. Tu się produkuje za grosze, ludziom mało się płaci a cały szmal idzie do miast wojewódzkich: do Krakowa do Warszawy. Należy też pamiętać że CIECH jest był zadłużony i należy dług uregulować.. Po mojej rozmowie była następna osoba, widziałem jak trzymała tzn ściskała mocno jakiś notes, notatki, widać że był strach w jej oczach. Ludzie kończą ciężkie studia, absolwentów jest pełno tych kierunków, a później taka firma zatrudni kilka osób za grosze, kto do takiej dziury przyjdzie, jak młodemu tam zapłacą tyle że nie będzie stać go będzie na kupno mieszkania, kredyt mieszkaniowy, i ułożenie sobie życia.

Lolek

Jak wygląda praca na stanowisku ph

Krm

Powodzenia zycze jesli myslisz, ze wezma Cie w jakiejkolwiek firmie na technologa bez doswiadczenia... Aparaturowy -> mistrz -> technolog. Tak mniej wiecej wyglada droga na to stanowisko. Niczego za darmo nie dostaniesz neistety. Zreszta technolog musi posiadac duza wiedze i doswiadczenie, aby prowadzic proces technologiczny.

lol

jakich zarobków można się spodziewac na stanowisku technolog?

były

nikt Tobie tyle nie da co Sarzyna obieca

admin

Witam wszystkich! Ktoś z Was zna charakter pracy? Zależy nam na poznaniu prawdy o warunkach zatrudnienia, atmosferze w firmie.

Zostaw opinię o Zakłady Chemiczne Organika-Sarzyna S.A. - Nowa Sarzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Chemiczne Organika-Sarzyna S.A.