PEBEX

Bełchatów

Opinie o PEBEX

tytus

dzień dobry, mam pytanie czy ta firma prowadzi jeszcze w ogóle działalność, bo w internecie brak jakichkolwiek informacji na jej temat. jestem też ciekawy jakie warunki zatrudnienia ewentualnie proponuje, mam na myśli umowę, zarobki czy benefity. z góry dziękuję za odpowiedzi w tej sprawie, najlepiej od osób aktualnie pracujących.

Masz informacje na temat rekrutacji w firmie PEBEX, atmosfery pracy? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż poznać prawdę o warunkach zatrudnienia.

Zostaw opinię o PEBEX - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PEBEX