„STORAENSO” (d. „Intercell”)

Łódź

Opinie o „STORAENSO” (d. „Intercell”)

kaligula

Witam.Bardzo proszę osoby, które pracują w tej firmie o informację, jak obecnie kształtują się zarobki "na rękę" na początek i w dalszej perspektywie? z ewentualnymi dodatkami.Jaki obowiązuje system pracy? Jakie są wymagania? Jakie są układy między pracownikami a kadrą kierowniczą?

wózkarz

plusy Firma dająca perspektywę stałego zatrudnienia. zaplecze socjalne minusy "mocno" przeciętne zarobki. Brak perspektyw rozwojowych.

Zostaw opinię o „STORAENSO” (d. „Intercell”) - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „STORAENSO” (d. „Intercell”)