Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe POL-INOX

Wola Dębińska

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe POL-INOX

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe POL-INOX

Karolina

Co sądzicie o atmosferze panującej w firmie? Czy pracodawca zapewnia dobre warunki oraz gwarantuje wszystkie niezbędne narzędzia pracy? Czy pracownicy mają zapewnioną odzież ochronną? Dajcie znać, czy można liczyć na premie i dodatki świąteczne.

Szoen

(usunięte przez administratora)Spawacz kolo trojki sie zakreci?

Sypok

Ile dutkow placa spawaczowi? Ile na reke? Mówicie jakie sa widelki

Karol

Może w sytuacji braku na rynku pracy fachowców firma zacznie podnosić wynagrodzenie?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe POL-INOX?

welder

cóż mogę powiedzieć ciekawa praca , dobre warunki da się spokojnie żyć i można odłożyć.

xyz
@zainteresowany 07.02.2017 09:48

Płace bardzo słabe, dużo obiecywania a w konsekwencji nic z ego nie jest zrealizowane

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe POL-INOX?

Cezary

Słyszałem sporo dobrego o firmie i jak patrzę na puste forum to jest prawda.

Karolina

@Rick pytałeś o przyjęcia w marcu, pewnie wtedy nie było aktualnych ofert pracy. Ale teraz w Pol-inoxie poszukują ludzi na stanowiska majster budowy i spawacz

Rick

Ma ktoś informacje czy są przyjecia do polinoxu...?

endrju

Ma ktoś informacje jak wygląda praca inżyniera do spraw realizacji projektu w tej firmie ? Jakie zarobki na tym stanowisku ?

bbbbb

NAPISZE KTOS KONKRETNIE (usunięte przez administratora) rozumiem ze w tej firmie spawa sie glownie rury?

mick

spoko, spoko firma. Na tle innych jedna z lepszych , a wiem co piszę bo coś niecoś wiem o innych przez przypadek

zgn

Zarobki są adekwatne do umiejętności musisz się do tego przyzwyczajic.

zainteresowany

Witam Ma ktoś informację na temat pracy w tej firmie jako INŻYNIER DS. REALIZACJI PROJEKTU , duże wymagania na początku - czy stopniowo wprowadzają w zadania ??

welder

jest w porządku. większość spraw mam zapewnionych. Nikt tu nikogo na siłę do niczego nie zmusza i nie zatrzymuje . Co nie wszędzie jest takie proste i oczywiste

niezbedny
@welder 11.10.2016 20:31

to siedz tam (usunięte przez administratora) dalej jak ci tam tak dobrze

njk

wydaje mi się ze teraz nie prowadza rektuacji chyba.

karol

Atmosfera pewnie jest dość dobra, ale wiecie jakich zarobków można się teraz spodziewać? Pozdrawiam.

welder

do cśśś@ pewnie byś coś znalazł gdybyś chcial , ale od kiedy to pracę tutaj dają ? wyślij podanie, zadzwoń do biura, czy cos takiego. Pewnie wiesz jako to sie robi adres pewnie łatwo znajdziesz

barburka

@ bum - możesz próbowac wysyłac CV, bo póki co niestety nie porwadzą rekrutacji na żadne stanowisko.

bum

Hej, a jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyjna? Chętnie bm się załapał, bo zależy mi na podjęciu pracy, a skoro wypłata jest w porządku, to już dobrze o nich świadczy.

cvb

bardzo dobra firma

ktoś

A wiecie czy są teraz u nich jakieś oferty pracy? Pozdrawiam

młody spawacz

do alaska, to nie z mną się ustala . Idź lepiej do biura wszystkiego się dowiesz

młody spawacz

szkolenia umowa teraz praca Co bylo umówione jest. Byle tak dalej dobra firma

alek

Moim zdaniem powinno byc dla młodych więcej szkoleń dla młodych na warsztacie bo jest duzo osób których naprawde sa kumaci tracą czas na budowie bo nikt im nie poświeca czasu na wdrożenie swoich umiejętności do pracy.z tak duzej grupy pracowników powinna znaleść się jedna osoba która nam pomoże zeby nie nas nie lekceważono!

monter

pracowałem w kilku firmach z tej branży i wiem że ta jest jedną z lepszych. zarówno pod względem jakosci wykonywanych prac jak i warunków pracy

irkek

Tak są teraz aktywne ogłoszenia @alek widziałem na ich stronie, że szukają inżyniera realizacji projektów i spawacza metodą TIG. Wymagania standardowe jak zwykle no może na uwagę zasługuje to, że trzeba znać języki obce

laal

monter662' a dlczego ludzie sami odchodzą? przecież umowy chyba są?

monter662

Duza rotacja moze rownie dobrze swiadczyc o tym ze ludzie nie sa zadowoleni z warunkow pracy. Zwlaszcza jesli to nie szef zwalnia tylko ludzie sami odchodza

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe POL-INOX - Wola Dębińska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe POL-INOX