Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe POL-INOX

Wola Dębińska

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe POL-INOX

Karolina

@Rick pytałeś o przyjęcia w marcu, pewnie wtedy nie było aktualnych ofert pracy. Ale teraz w Pol-inoxie poszukują ludzi na stanowiska majster budowy i spawacz

Rick

Ma ktoś informacje czy są przyjecia do polinoxu...?

endrju

Ma ktoś informacje jak wygląda praca inżyniera do spraw realizacji projektu w tej firmie ? Jakie zarobki na tym stanowisku ?

bbbbb

NAPISZE KTOS KONKRETNIE (usunięte przez administratora) rozumiem ze w tej firmie spawa sie glownie rury?

mick

spoko, spoko firma. Na tle innych jedna z lepszych , a wiem co piszę bo coś niecoś wiem o innych przez przypadek

welder

cóż mogę powiedzieć ciekawa praca , dobre warunki da się spokojnie żyć i można odłożyć.

zainteresowany
@welder 31.01.2017 23:11

A jako NŻYNIER DS. REALIZACJI PROJEKTU ??

zgn

Zarobki są adekwatne do umiejętności musisz się do tego przyzwyczajic.

zainteresowany

Witam Ma ktoś informację na temat pracy w tej firmie jako INŻYNIER DS. REALIZACJI PROJEKTU , duże wymagania na początku - czy stopniowo wprowadzają w zadania ??

welder

jest w porządku. większość spraw mam zapewnionych. Nikt tu nikogo na siłę do niczego nie zmusza i nie zatrzymuje . Co nie wszędzie jest takie proste i oczywiste

niezbedny
@welder 11.10.2016 20:31

to siedz tam (usunięte przez administratora) dalej jak ci tam tak dobrze

njk

wydaje mi się ze teraz nie prowadza rektuacji chyba.

karol

Atmosfera pewnie jest dość dobra, ale wiecie jakich zarobków można się teraz spodziewać? Pozdrawiam.

az

Myśle ze tak.Tylko musisz się postarać podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

welder

do cśśś@ pewnie byś coś znalazł gdybyś chcial , ale od kiedy to pracę tutaj dają ? wyślij podanie, zadzwoń do biura, czy cos takiego. Pewnie wiesz jako to sie robi adres pewnie łatwo znajdziesz

barburka

@ bum - możesz próbowac wysyłac CV, bo póki co niestety nie porwadzą rekrutacji na żadne stanowisko.

bum

Hej, a jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyjna? Chętnie bm się załapał, bo zależy mi na podjęciu pracy, a skoro wypłata jest w porządku, to już dobrze o nich świadczy.

cvb

bardzo dobra firma

ktoś

A wiecie czy są teraz u nich jakieś oferty pracy? Pozdrawiam

młody spawacz

do alaska, to nie z mną się ustala . Idź lepiej do biura wszystkiego się dowiesz

młody spawacz

szkolenia umowa teraz praca Co bylo umówione jest. Byle tak dalej dobra firma

alek

Moim zdaniem powinno byc dla młodych więcej szkoleń dla młodych na warsztacie bo jest duzo osób których naprawde sa kumaci tracą czas na budowie bo nikt im nie poświeca czasu na wdrożenie swoich umiejętności do pracy.z tak duzej grupy pracowników powinna znaleść się jedna osoba która nam pomoże zeby nie nas nie lekceważono!

monter

pracowałem w kilku firmach z tej branży i wiem że ta jest jedną z lepszych. zarówno pod względem jakosci wykonywanych prac jak i warunków pracy

irkek

Tak są teraz aktywne ogłoszenia @alek widziałem na ich stronie, że szukają inżyniera realizacji projektów i spawacza metodą TIG. Wymagania standardowe jak zwykle no może na uwagę zasługuje to, że trzeba znać języki obce

laal

monter662' a dlczego ludzie sami odchodzą? przecież umowy chyba są?

monter662

Duza rotacja moze rownie dobrze swiadczyc o tym ze ludzie nie sa zadowoleni z warunkow pracy. Zwlaszcza jesli to nie szef zwalnia tylko ludzie sami odchodza

kk

Tak, jest ogłoszenie na spawacza i montera, oraz do działu inżynierów

weld

Do wedf, Zatrudnianie nowych nie jest złą rzeczą. Jak jest potrzeba zatrudnić nowych to dlaczego nie. Czy rotacja świadczy o słabości firmy? Sądzę że o niczym nie świadczy. Lepsi powinni zastępować tych słabszych normalne. Zresztą w tej branży ludzie cudują to norma. To nie jest państwowa posadka do emerytury.

monter662

(usunięte przez administratora) pracy jest 5 miejsc dla spawaczy. A ogłoszeń poza PUP'em nie uświadczysz w tej firmie. Wszystko bezpośrednio do firmy, z (usunięte przez administratora)

erazm

do rtg, Ja nie byłem na szkoleniu. Trzeba się widzieć w tym zawodzie. Ale chłopaki którym to pasowało chwalili.

welder

Na początku jest nieco trudniej, nowa branża itd. Jak pojmiesz i nauczysz się jest spoko i dużo łatwiej Dość dobra firma

jestem

Ponieważ pracuje tutaj dużo osób którzy znają się w tym fachu i jak poprosisz to mozesz dużo się nauczyć.

jestem

Bardzo fajna firma polecam.

zadowolonnnnny

Zgadzam się z tobą.

odp

Mlody czy nie mlody na ile sie umowil, to tylepowinien dostac masz staz 5 lad dostajesz dyche to masz bo uwazasz ze tyle jest warta twoja praca, ktos ma 1 rok i dla niego jego praca warta jest dyche. Dlaczego ma dostac mniej, uwazasz ze twoja praca jest wiecej warta to idz i popros o podwyzke....l

kabel

Nie napiszesz że nie nadawałeś sie do tej pracy ze byłeś za słaby tylko zwalasz winę na innych. Że former taki, ten taki, tamten to..... Nsjpierw spójrz na siebie. Czy byłeś takim chodzącym ideałem jak to opisujesz? Widziałem wielu co tak mówili, a na budowie to żal było patrzeć i trzeba była się pożegnac. Ocenę innych ludzi zostaw komu innemu

zadowolony

Pozdrowienia dla tych kilku wiecznie niezadowolonych i z reguły mało umiejących. Im mniej umiesz- więcej krzyczysz i z reguły nie na temat.Długo już pracuję i byłem w kilku firmach to wiem jak to jest. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A ta jest jedną z lepszych w tej branży dlatego zostałem.

przesadzasz do nn

(usunięte przez administratora) pod warunkiem ze ma gości do pracy nie na godziny nie od kilometra nie statystów. A biurze znajdziesz samych bardzo dobrych profesjonalnych ludzi.

zygi
@zadowolony 23.02.2016 20:16
jezeli znałbyś się na pracy to byłbyś zadowolony a taką sekretarkę to chciałbym kiedyś mieć w swojej firmie....

ha widzę że mowa tu (usunięte przez administratora) uważa się za nie wiadomo co a zero kompetencji już kilka razy miałem z nią problem. Nie potrafi przekazać prostych informacji, a załatwić coś to już szkoda słów potem nagle wypiera się wszystkiego , że niby nic nie wiedziała ....szkoda słów. (usunięte przez administratora) .jakąś profesjonalistkę by zatrudnił.....

Nowy

A cos moze kros napisze o samych zarobkach? Bo wiadomo ze trza robic. O tym gszie sie pracuje w jakich warunkach jak dlugo. Itd. Bo narazie to widze ze tu tylko nadaja na siebie.

zadowolony

Zyczę ci powodzenia bo widzę jesteś zdeorientowany a wojsko nic cię nie nauczyło

solniczka

Zgadzam się w 100 % dokładnie tak myśle najpierw wymagaj od siebie a pózniej od innych

xyz

Do solniczka Profesjonalizmu można i należy wymagać, ale tylko wtedy kiedy przede wszystkim samemu wobec innych jest się profesjonalistą. (usunięte przez administratora) .

solniczka

Naucz sie pracy profesionalnie w tej branży i wtedy się przyjmni bedziesz zadowolony bo wymagamy w tej firmie profesjonalizmu

solniczka

Chcesz pracowac to się trochę staraj

Madean

Jaki staż? Tam po prostu idziesz pracujesz... normalnie.... a płacą jak na stażu....

tomy
@Madean 06.10.2015 18:49

Mylisz się kolego jeżeli chodzi o staż. Staż to jednak nie jest to samo co praca. A po za tym czy uważasz że gdy nigdzie nie pracowałeś to masz takie same umiejętności jak ktoś kto ma np 5 letnie doświadczenie.Ja uważam że nie Jka byłem młody to może tak myślałem Teraz wiem że byłem w błędzie i nie chciałbym żeby ktoś bez doświadczenie i podstaw miał tyle samo co ja.

gajowy ale nie pociot psa

tak exstra miejsce bo (usunięte przez administratora) załatwił to super /znam tez (usunięte przez administratora) co załatwil robote kelnerowi i tez sobie chwali wcale sie nie dziwie/pomagaja swoim a co do pomocy to chlopaki z obcej firmy wiecej pomogli (usunięte przez administratora) a nie do roboty bo wiecej na tym zyskasz (usunięte przez administratora)

Odp.

Kiepsko słabe zarobki. Zła atmosfera. Nie polecam ...

Zdezorientowany

No to teraz conieco wiem wiecej. Dzieki kolego (usunięte przez administratora) Sa jkies dodatki do pensji ?

Były

tu sie niczego nie dowiesz.... tylko poczytasz jak pare osób obrzuca sie obelgami na wzajem... nic konkretnego o firmie....

zdezorientowany

czy firma jest ok? jakie zarobki ktoś wie cos na ten temat?

bezrobotny

i znów widziałem jednego (usunięte przez administratora) dzisiaj pod pkp brzesko szał po prostu szał niewiem moze (usunięte przez administratora) [tak na marginesie duzo jeleni stoi na nowym kleparzu] kraków jakby nie wiedzieli

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe POL-INOX - Wola Dębińska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe POL-INOX