Personalservice Insel Rugen
counter
3 32 75 5 1
Pokojówka

Sellin hotel " cliff "- pokojówka , czy ktoś był ? pracował ? potrzebuję opinii na temat pracy na wyspie Rugia, za pośrednictwem P.Magdy :)

Piter
@Pokojówka

Za pośrednictwem tej (usunięte przez administratora) za przeproszeniem nie opłaca sie pracowac wyjebala mokra (usunięte przez administratora) i nie chce ogarnac tepa dzida moich pieniedzy za urlop (usunięte przez administratora) na nia

Jolanta Nowy wpis
@Pokojówka

Widzę, że jakiś czas temu pytałaś o pracę w charakterze pokojówki w Personalservice Insel Rugen - i jak w końcu wyszło? Dasz znać, czy zdecydowałaś się na podjęcie pracy z tą firmą, a jeśli tak, to jak się ona układała?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 142 dni.

Co wchodzi w socjal Personalservice Insel Rugen?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Personalservice Insel Rugen? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotne!

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 2-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat nowej atmosfery w firmie Personalservice Insel Rugen?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Dominika

Agencja ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czy to jest powód, że przestaliście pisać na forum? Szkoda

Ixar
@Dominika

Mnie zastanawia kto pisze te pozytywne opinie Bo na pewno nie te osoby,które miały do czynienia z Magdą !!!!

Piter Nowy wpis
@Ixar

w 100000000% zie zgadzam urlop albo l4 no (usunięte przez administratora)

amm

jak mają zapotrzebowanie, a i aplikacji zbyt wiele nie otrzymają, to na pewno przyjmą. Do takich firm raczej nie ma wyścigu szczurów, można spokojnie próbować swoich sił i wysyłać ce fał. Powodzenia :)

była praktykantka

Ja za pośrednictwem tej firmy miała zorganizowane praktyki, ale również kontakt ze zwykłymi pracownikami, którzy dzięki tej firmie znaleźli pracę na Rugii ;) Oczywiście 7 tys, ale polskich złotych, a nie euro ;) Ja za same praktyki zarobiłam ponad tysiąc złotych (bez napiwków). Przyjeżdżając na miejsce nie musiałam się niczym przejmować, wszystko było dopięte na ostatni zamek włącznie z transportem z dworca do miejsca pracy :)

dfdf
@była praktykantka

7 tysięcy w twoich snach ;) już głupot nie wypisuj bo tam byłem i wiem jaki tam macie bajzel na kółkach.

mc

oni szukaja pracy w hotelasrwie, gastronomii, pelen pakiet socjalny, praca przyjemna, umowa z Niemcem, nie sciagaja zadnych pieniazkow z wyplaty-wszystko zgodnie z umowa z pracodawca. firma naprawde godna polecenia. jak ktos chce pracowac, jest dobry(tzn. z doswiadczeniem), zna jezyk, to z pewnoscia dostanie korzystna prace i bedzie zadowolony-o ile oczywiscie nie ma sklonnosci do narzekania

Kitka
@mc

Na Hotelach nic nie zarobicie a się urobicie, każdemu odradzam. Nie słuchajcie osób co mydlą oczy że jest jak w "bajce" to tak nie będzie.

jhh
@Kitka

Dokładnie i potwierdzam. Te osoby co tam pięknie wypisują one tam siedzą i zarabiają marne groszaki i się ośmieszają w Polsce mówią że kokosy zarabiają haha

hultaj

ale szukasz pracy w tej firmie czy może poprzez te firmę? z tego co się doczytałem to sama firma znajduje się w Norwegii gdzieś przy Bergen czy też w samym Bergen, ale zajmują się raczej kwestią poszukiwania pracowników do różnych prac niż przyjmowaniem ludzi pod swoje skrzydła. Ktoś potwierdzi czy się nie mylę?

Xd

Polecam wyjazd do Niemiec i Austrii. Ludzie są tam normalnie traktowani, na wyspie na Rugii jest dyskryminacja polaków.

eeee
@Xd

Tak masz rację, byłam tam na wyspie było gorzej niż poza wyspą. Pracowałam w Hamburgu, Frankfurcie i w Berlinie. Wszędzie było ok, ale na wyspie to już nie tak fajnie.

Martyna

Aj...ludzie sa wszedzie falszywi:) tutaj nie przyjeżdża zawierac sie znajomosci,a na pewno nie z Polakami :) dystans do pracy,szefostwa i znajomych Polakow musi byc! Poza tym jedni trafia na trzepniete szefostwo,inni na milutkich Niemcow:)

Keci

Witam, pracowałem tam na sezonie. Mam całkowicie swoją opinię na temat tamtejszej pracy. Napiszę tak: wyspa może cudna jak opisują inni ale za to ludzie są fałszywi itp. piszę zarówno o polakach jak i niemcach. (usunięte przez administratora)

Martyna

Agencja pracy jak najbardziej godna polecenia, pośredniczka potrafi znaleźć dobrą ofertę, zawsze znajduję oferty z mieszkaniem i zazwyczaj wyżywieniem w gratsie. W razie problemów służy pomocą, jeśli szukać pracy na wyspie-tylko przez Magdę Dicke.

dddd
@Martyna

Bo pewnie innej osoby takiej na wyspie nie ma, więc ludzie są i tak skazani na tą osobę ;)

@dddd

Jest kilku innych posrednikow. Znajomym zalatwiala prace posredniczka z innej firmy- totalna masakra, nawet nie zadbala o mieszkanie. Magda bynajmniej sprawdza warunki w jakich biedni Polacy maja pracowac :) wiec raz jeszcze - szczerze polecam :)

vvvc
@Martyna

no masz rację na 100% są biedni polacy nawet jeśli tam pracują i tak biedni są nadal, bo się dają w d.....ę ruch....ć ;)))

Liza

- 2013-09-01 15:40:03 nie umowa zlecenie tylo umowa o prace na czas probny pol roku. Slyszalam ze cos trzeba wtedy placic, ale nie moge do tego dojsc czy to prawda, czy tylko nas tak strasza zeby jak najwiecej na nas zarobic.A biuro przez które jesteście zatrudnieni to co nie mogą udzielić informacji ? A może się wstydzicie tam iść ?

Mika

anonim - 2013-08-30 13:15:21 Wlasnie, dobre pytanie. Czy umowe mozna zerwac z kazdym momencie? Sa za to jakies konsekwencje? Umowa zlecenie, tak?nie zrywaj bo pójdziesz do więzienia ;D

?

nie o to chodzi, chodzi o to ze kiedy ja daje wypowiezenie pracodawcy wtedy zostaje obciazona ze strony biura rachunkiem za zalatwienie takich spraw jak np. Urzad Skarbowy czy meldunek?

Dami

- 2013-08-25 21:16:37 pracujac przez to posrednictwo pracy domu na pewno sie nie postawi. A taka prawda ze jesli ktos chce zarobic na dom to na pewno niech nie wybiera sie do pracy za granice przez biuro. Pamietajcie pytajcie dwa razy o ten sam szczegol zanim wyjedziecie za granice, jesli to mozliwe to proscie o zobaczenie umowy zanim wyjedziecie. Mam tez pytanie, czy ktos juz bedac z tego posrednictwa zrywal juz umowe??A co to za głupie pytanie??? Jak pośrednik może zrywać umowę z tobą kiedy mu się podoba to ty nie możesz zerwać z nimi?? od tego jest wypowiedzenie (czasem fikcyjne, którego czasem nie ma).

Wersja Box

marek - 2013-07-30 07:50:27 oczekiwałem jakiejś sensownej odpowiedzi... nie jestem przekonany czy 7 tysięcy miesięcznie można wyciągnąć... ktoś może potwierdzić?Przeczytaj opinie to będziesz wiedzieć. Widać że jesteś naiwniakiem i wierzysz w takie brednie, a tam takich właśnie potrzebują. Dobre czasy, dobre zarobki się skończyły za granicą i nie licz na cuda.

Zostaw merytoryczną opinię o Personalservice Insel Rugen - Rugen

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Personalservice Insel Rugen