TVN, odział Kraków

Opinie o TVN, odział Kraków

Rozczarowany

Moja żona pracuje w Krakowskim oddziale TVN, jest jedna z lepszych pracownic co pokazują awanse ale ostatni źle się dla niej skończył, Jest mobingowana, oszukują na godzinach i tych co pracują na umowie o prace oraz i tych z umowę zlecenie. Pracują średnio po 10 godzin i 24 dni w miesiącu (oczywiście w rejestrze pracują tylko po 8h i 20 dni. Banda wyzyskiwaczy

anonymous
@Rozczarowany 28.03.2017 08:45

Niech się zwolni.Szkoda zdrowia.

Zostaw opinię o TVN, odział Kraków - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TVN, odział Kraków