Opinie o Flamco w Holandia-siedziba, praca w genthin-niemcy

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Czy Flamco zapewnia kartę multisportu?

Weronika Nowy wpis

@mnoprzop, rozumiem, że żadne negocjacje z przełożonym na temat warunków zatrudnienia, czy wynagrodzenia nie wchodzą w grę. Mógłbyś napisać jaki rodzaj umów zawiera pracodawca z pracownikiem? Zlecenie, czy na czas określony? Każda opinia na temat firmy, negatywna, czy też pozytywna może być zostawiona na forum. Poszukujący pracy sami wyciągną wnioski i zdecydują, czy chcą do niej aplikować, czy nie?

Miron Nowy wpis
@Weronika

Weronika, umowy zlecenia to codzienność. Jak się nie podoba to nie przedłużają umów i do widzenia. Więc o żadnej negocjacji niestety nie ma mowy.

Weronika

@mnoprzop..., nie jesteś zadowolony ze współpracy z firmą, jednak wnioskuję z wypowiedzi, że nadal tam pracujesz? Każde warunki pracy, czy wynagrodzenia można negocjować, tylko trzeba spróbować to zrobić. Należy wierzyć w siebie. Czy widzisz też jakieś pozytywne strony swojej pracy? Możesz liczyć na pakiet socjalny lub szkolenia podnoszące kwalifikacje? Dodawajcie swoje opinie o pracodawcy, dla poszukujących pracy będą bardzo pomocne.

mnoprzop Nowy wpis
@Weronika

zły wniosek. w tej firmie, nie ma czegoś takiego jak "negocjacje". Rządzi jedna osoba, która nie liczy się z nikim. Albo się podporządkowujesz i jesteś marionetką, a jak ci się nie podoba, to możesz się zwolnić. Stała śpiewka. Jaki pakiet socjalny ? Jakie szkolenia ? Dobry żart.

mnoprzop...

jeśli chodzi o pracę w oddziale w Polsce. Wykorzystywanie pracowników, najlepiej praca 24/7. Na chorobowe się krzywią (nawet jeśli jest raz na kilka lat), urlop - gdyby nie to, że prawem nakazane, to było by zabronione. Działa układ - dla osób podporządkowanych jest wszystko, niewygodnych dręczą psychicznie, aby sami odeszli. Nagrody tylko dla szefostwa, zwykły pracownik się nie liczy. Wynagrodzenie - oby dać jak najmniejsze, a obowiązków coraz więcej, praca na jednym stanowisku za kilka osób, aby oszczędzić kasę kosztem ludzi. To, co sobie wywalczysz na początku, będzie na lata. Zero podwyżek, nawet inflacji (od wielu już lat). Aktualnie niszczą firmę, same tajemnice, obietnice bez pokrycia, kłamstwa, oszustwa. Ludzie uciekają z firmy. Nie polecam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Weronika

Historycznie firma publikowała swoje oferty pracy na portalach, które właśnie takie oferty gromadzą. Jak wyglada to obecnie? Czy sytuacja nie ulega zmianie? To bardzo ważne z punktu widzenia osób, które poszukują pracy poza granicami naszego kraju. Czy firma nigdy nie korzystała z usług firm, które oferują pośrednictwo pracy?

Weronika

Jak Flamco prosperuje w obecnym roku? Jak wspominacie współpracę z firmą? Jesteście zadowoleni? Czekamy na Wasze opinie. Chętnie dowiemy się więcej na temat Flamco.

poks

marina, świadczy to tylko o tym, że tak naprawdę stanowisko brzmi inaczej a zakres obowiązków pewnie jest taki sam. Zastnaawiam się jeszcze jakie są wynagrodzenia

ja

czy ktoś się dostał na świetokrzyskie??????????????/

mia

no właśnie mam obawy...

thx
@mia

czy ktoś się dostał na małopolske??????????????/

mia

czy toś wybiera się na rozmowę do Balic

aplikant

Najchetniej dali by 5 brutto...praca dla zdesperowanych. Bylem, rozmawialem. Doswiadczenie stawki nie zwiekszy.

Użytkownicy chcący podjąć zatrudnienie w firmie Flamco potrzebuję informacji o niej. Możesz im pomóc dodając komentarze na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Flamco - Holandia-siedziba, praca w genthin-niemcy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.