Flamco

Holandia-siedziba, praca w genthin-niemcy

Opinie o Flamco

Weronika
użytkownik zarejestrowany

Jak Flamco prosperuje w obecnym roku? Jak wspominacie współpracę z firmą? Jesteście zadowoleni? Czekamy na Wasze opinie. Chętnie dowiemy się więcej na temat Flamco.

poks
użytkownik zarejestrowany

marina, świadczy to tylko o tym, że tak naprawdę stanowisko brzmi inaczej a zakres obowiązków pewnie jest taki sam. Zastnaawiam się jeszcze jakie są wynagrodzenia

ja

czy ktoś się dostał na świetokrzyskie??????????????/

mia

no właśnie mam obawy...

thx
@mia 22.12.2015, 09:04
no właśnie mam obawy...

czy ktoś się dostał na małopolske??????????????/

mia

czy toś wybiera się na rozmowę do Balic

aplikant

Najchetniej dali by 5 brutto...praca dla zdesperowanych. Bylem, rozmawialem. Doswiadczenie stawki nie zwiekszy.

Użytkownicy chcący podjąć zatrudnienie w firmie Flamco potrzebuję informacji o niej. Możesz im pomóc dodając komentarze na naszym forum.

Zostaw opinię o Flamco - Holandia-siedziba, praca w genthin-niemcy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flamco