Coroplast Prudnik

Prudnik

Opinie o Coroplast Prudnik

krak
użytkownik zarejestrowany

iksman, akurat tutaj nie mają czego narzucać. Trzeba z nimi wynegocjować satysfakcjonujące obie strony warunki. A jeżeli coś takiego jest nie możliwe to umówić np. na jakąś premię OD przerobu albo od sprowadzonych klientów - sky is the limit jak to mówią :)

coro

Aplikowałem do Coroplastu w Strzelcach Opolskich na stanowisko Specjalisty Jakości. Oczywiście przez telefon zapewniania w stylu, ze mam super doświadczenie itp i bez problemu można u nich dostac stawke taką jaką chcę. No rozmowa na miejscu trochę dziwna była ale to szczegół... Oczywiście zapewniania że odpowiedź zwrotna bedzie krótkim terminie... Minęło szmat czasu i do tej pory brak oficjalnej odpowiedzi ze strony firmy.... W sumie po poszukiwaniu info o corpoplascie mozna znaleśc ogloszenia ze szukają inz za 3 brutto a tutsaj ktos pisze o tym ze oferuja 2500 masakra...

xxx

tto jest prawda co jest tu napisane !!!! POPIERAM !!

Zostaw opinię o Coroplast Prudnik - Prudnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coroplast Prudnik