Opinie o Skanska OBO Wrocław-Filia Opole w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Skanska OBO Wrocław-Filia Opole, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skanska OBO Wrocław-Filia Opole o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska OBO Wrocław-Filia Opole w Opole

sabat Nowy wpis

[usunięte przez moderatora] Kryteria przyjęcia do Skanski mają dobre. Jak znasz "wujka ciotki [usunięte przez moderatora] no to zapraszamy!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Rage

Hmmm... . [usunięte przez moderatora] ...nawet Cie poklepią po plecach.Inaczej jak masz swoje zdanie. Nie wysłuchałeś jeszcze gawędy [usunięte przez moderatora] .Zapraszamy do Opola na Głogowską. Ale uważaj "życzliwi są wszędzie"chętnie doniosą [usunięte przez moderatora] Ale w tym wszystkim najbardziej jest godny politowania [usunięte przez moderatora] Zarabiając 9000Pln, zapomniał skąd się wywodzi. Jak to mówią :"Chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy" Myślicie że Wrocław otworzył tu filię ze względu na filtrowanie rynku.nie otworzył bo ktoś zgarną za to duże pieniądze. Nie polecam. Rynek opolski ma swoje firmy i nie potrzebuje gości. Wykańczają powoli podwykonawców. Bo tylko na nich bazują.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska OBO Wrocław-Filia Opole - Opole

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Skanska OBO Wrocław-Filia Opole