ARMET-BIS SP. Z O.O. - Szemud

Szemud

Opinie o ARMET-BIS SP. Z O.O. - Szemud

Weronika

@Grochu @Maniek nie jestem pracownikiem firmy ARMET-BIS SP. Z O.O. - Szemud. Jestem moderatorem serwisu GoWork.pl i jestem tu po to, aby odnaleźć jak najwięcej informacji o pracy w firmie ARMET-BIS SP. Z O.O. - Szemud. Czy ktoś jeszcze podzieliłby się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie?

Maniek

Czemu nie? już było 20 razy wypisywane. Weronice wątpię aby płacili, pewnie jest to sam Pan Prezes, lub jedna z tych wielki tj: "kadra kierownicza" Jedyna firma do której żałuję że trafiłem, nigdy nie czułem się tak upokorzony uczciwie pracując, na stacji paliw czy biedronce lepiej traktują pracowników.

Weronika

@nienienieneineieie czemu tak uważasz? Czy powiesz coś więcej o tym, dlaczego nie polecasz firmy ARMET-BIS SP. Z O.O. - Szemud? @lakiernik z prawdziwego zdarzeniaczy aplikowałeś może do firmy? Jak poszła rozmowa? Jakich pytań można się spodziewać?

nienienieneineieie

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! Jak najdalej od nich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lakiernik z prawdziwego zdarzenia

witam szukaja lakiernika co jakis czas czy warto powiedzcie.

Weronika

@xxx czy pracujesz w firmie ARMET-BIS SP. Z O.O. - Szemud? Podzielisz się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie? Na jakim stanowisku pracujesz? Wszystkie pozostawione informacje będą pomocne osobom, które będą chciały się tutaj zatrudnić.

xxx

Tak: "Dla Armet Bis najważniejszy jest Klient" - czytaj "pracownik się nie liczy" " Realizowaliśmy wraz PUP programy, które zaowocowały zatrudnieniem nowych pracowników. W administracji po okresach stażu, pozostało z nami 100 % pań"- tj. jedna dziewczyna w rejestracji... "Obecnie szukający pracy zwracają duża uwagę nie tylko na stałe wynagrodzenie, ale również na szansę rozwoju. Czy Państwa pracownicy mają taką możliwość? - W życiu liczy się pasja. Ludzie, którzy wyznają tą zasadę stanowią ścisły trzon firmy." czyli o dobrym wynagrodzeniu zapomnij. Bardzo ładne odwracanie uwagi od tego co dzieje się faktycznie w firmie.

Weronika

Zapoznaliście się z wywiadem zamieszczonym na portalu GoWork.pl i przeprowadzonym z Prezesem Zarządu ARMET-BIS SP. Z O.O. - Szemud? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,797423,wywiad-robert-pstragowski

normalny pracownik

""nie powinniśmy się czepiać tutaj byle czego" - byle czego? przecież to jest nowoczesny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] " Obó_z pra_cy - od kiedy jest to słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] praca to praca a połączenie tych słów jest niecenzuralne?

Minik

No co zrobić, czasami ludzie piszą jak pszą i nie jest to niczym negatywnie nakierowanym, całkiem fajna sprawa że są te umowy, nie powinniśmy się czepiać tutaj byle czego, bo przecież nie o to tutaj chodzi, tak mi się przynajmniej wydaje od wielu, wielu lat

normalny pracownik
@Minik 05.09.2016 23:10

NIE POLECAM!!! pracowałem tam parę miesięcy i była to moja najgorsza praca!!!! Darmowe nadgodziny do bólu, szydercze uśmiechy kiedy robisz sobie przerwę, bo inni nie mają na przerwę czasu tacy są "zapracowani"..... bardzo nieprzyjemna i nerwowa atmosfera pracy- wulgaryzmy na porządku dziennym, bo z niczym się nie wyrabiają..... prezes i jego spotkania o niczym po godzinach są obowiązkowe i częste, tragedia!!!! "nie powinniśmy się czepiać tutaj byle czego" - byle czego? przecież to jest nowoczesny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

qewr

"To skoro zapewniona jest umowa o pracę, to się nie dziwię, że zatrudnienie u nich ejst tak opłacalne. " - ??? przeczytaj swoją wypowiedź, bo jest ona poniżej jakiegokolwiek poziomu

Maciej

Szukają, bo jak kogoś zatrudnią to się po chwili zwalniają i tak w koło Macieja.

x

"ARMET-BIS SP. Z O.O. - Szemud poszukuje aktualnie jakiegoś kierownika czy nic takiego się nie dzieje?" A co to? serwis z ogłoszeniami o pracę? A no tak, lepiej wygląda jak ostatnia opinia nie opisuje tego co się tam dzieje, pewnie za chwilę pojawi się znowu gadka typu. "szukają, jest o co walczyć!", "poszukują, dają szansę młodym" itp. gadki prezesa i kadry HR

x

"zdecydowanie jest o co walczyć " - o co? zadowolenie prezesa? Powiedzcie dokładnie jakie zarobki są, ile będzie na umowie (bo obietnice do premii to my już znamy).

x

"ARMET-BIS SP. Z O.O. - Szemud z tego co widzę... " a skąd widzisz? - no tak, zapomniałem, rozmawiam z Panem prezesem który próbuje stworzyć piękny wizerunek firmy, chociażby na zewnątrz. Wybierają młodych? może dlatego że ci z doświadczeniem nie dają się naciągnąć na bajki typu "później będziesz zarabiać więcej..."

x

hehehe... co to jest 2 tysiące? szczególnie przy nielimitowanych godzinach, za nadgodziny, chyba że coś się zmieniło w ostatnim czasie. To w biedronce możesz liczyć na więcej. I znowu obietnica prezesa - PREMIA, premia jest i może jej nie być, a prezes zawsze wyjdzie na swoje odpowiednio ją ucinając mówiąc "liczyłem na więcej", "firma przynosi straty, nie mogę dać ci więcej bo nie mam na to pieniędzy"

x

Wyślij po prostu do nich CV i napisz że szukasz pracy. Pewnie interesuje cię praca fizyczna, bo znaleźć te oferty idzie bardzo łatwo, skopiuj część tekstu i wklej w google. Życzę powodzenia, przyda ci się.

x

Szukają ciągle, lista z ich strony: " Sprawdz aktualne oferty pracy i dołącz do naszego zespołu Oferty pracy: - Szef Sprzedaży - Technolog - Konstruktor - Tapicer meblowy - Stolarz - Kierownik Kontraktu z j. francuskim lub j. angielskim - Operator maszyn CNC - Lakiernik meblowy " Mała firma w miejscowości gdzie istnieje jedynie sklep i dwa pola, ludzie do pracy jeżdżą po 20-40 km do miasta, a oni nie mogą znaleźć pracowników???

x

"ARMET-BIS SP. Z O.O. - Szemud z tego co wiem poszukuje teraz ludzi ze znajomością językami np francuskim czy językiem francuskim, ktoś tutaj jest chętny?" - lepszego dowodu iż pewne komentarze tutaj zawarte wypisuje prezes lub kierownik chyba nie znajdziemy. Czy ktoś niezwiązany z firmą będzie im szukał pracowników? - naprawdę uśmiałem się. "językami np francuskim czy językiem francuskim" - francuski chyba jest naprawdę istotnym językiem na swiecie. "...ktoś tutaj jest chętny?"

x

??? Dwuskładnikowe tj: 1200+200zł - też dwuskładnikowe Premia - ok, tylko że nas interesuje to co fizycznie na końcu otrzyma do portfela, nie to co prezes obiecuje, bo zaraz z netto może zrobić się brutto, potem jakieś minusy i dostajesz figę... "W sumie wiedzą jak zadbać o pracowników" - jakby wiedzieli to od tylu lat nie szukaliby bez przerwy nowych pracowników.

x

Marek czy Robert jesteś? To jak powrót do przeszłości: "bardzo fajna posada" - posada ok, ale to już zupełnie co innego niż kierownik, a i o pensji nie wspomnę. "nie ma co narzekać na nic" - oczywiście że nie ma co narzekać, tylko zap... na pensję prezesa ", ważne, aby się ciągle rozwijać" - tak... tylko za co żyć w tym czasie? znowu uderzamy o pensję. "trzeba próbować, bo co innego w życiu robić " - można próbować również gdzie indziej. Ja osobiście wolę pracować, rozwijać się, przeć do przodu, jednocześnie ZARABIAJĄC PIENIĄDZE. Wiem że takie wpisy na forum bolą, utrudniają rekrutację, bo każdy kto to przeczyta żąda od razu pełnej kwoty na papierku i wie czego się spodziewać. Nie jesteś fair wobec innych to nie oczekuj że inni będą siedzieć cicho, zawsze można jeszcze nasłać parę inspekcji i opisać cały proceder...

x

oj sara, kierownik kontraktu to w sumie coś w stylu handlowiec, na pewno więcej się zarobi niż na produkcji, ale gdzie indziej za podobny stres i obowiązki dostaniesz pewnie x2-3. Aplikować można, czemu nie, ale pamiętaj, dostaniesz to co masz w podstawie, a premia... cóż, wiecie jak bywa, czasem jest, a czasem jej niema - wg. uznania naszego ukochanego prezesa...

x

Najciekawsze: "Oferujemy:... dobre warunki pracy i wynagrodzenie powiązane z efektami działań" tak jak wspominałem, prezes zostawia sobie furtkę aby powiedzieć "za mało, liczyłem na więcej".

x

??? Szukają mnóstwo ludzi: - Szef Sprzedaży - Technolog - Konstruktor - Tapicer meblowy - Stolarz - Kierownik Kontraktu z j. francuskim lub j. angielskim - Operator maszyn CNC - Lakiernik meblowy Do tego na pracuj pl: 2016-07-13 technolog - konstruktor mebli 2016-07-03 specjalista ds. sprzedaży Hm.... tylu ludzi szukają, ciekawe dlaczego??? Przecież Jeleńska huta to okolice gdzie nie ma zbyt wielu zakładów a i tak są poszukują nawet fizycznych... interesujące.

x

"jest zapewnione bardzo dobre wynagrodzenie " - z dopiskiem wg prezesa. Pracowałem tam i wiem jak to wygląda, bezpłatne nadgodziny, nędzna podstawa, niespełnione obietnice prezesa, gdzie indziej na wstępie stawka godzinowa wyszła mi bagatela 2 x większa. Powodzenia w dalszym okłamywaniu ludzi.

x

Hehehehe, "można liczyć" - znasz takie powiedzenie "umiesz liczyć, licz na siebie"? O jakich ty socjałach piszesz, nic nie dostaniesz tam poza tym do czego zmuszają ich przepisy, na co liczysz? kartę multisportu czy jakieś inne benefity? - zapomnij. "bo pewnie i tak mozna liczyć w zamian dobre wynagrodzenie "- ładna forma zareklamowania pozytywnie pracy u siebie, panie prezesie. " adekwatne do powierzanych obowiązków czy zadań" - i tu pana standardowe pole do popisu, czyli niezależnie ile będzie się robiło, można powiedzieć pracownikowi "liczyłem że zrobisz więcej", "za mało zrobiłeś abym mógł dać ci podwyżkę", "godzina pracy pracownika to 100zł/h, dopiero jeżeli powyżej tej sumy zostanie coś wyprodukowane mogę dać premię" itp. śpiewki. Dosyć się tego nasłuchałem przez czas kiedy pracowałem w tej firmie.

x

ala, widzę czytanie ze zrozumieniem ciężko ci przychodzi... takich ludzi tam potrzebują, aplikuj, prezes będzie zadowolony

x

Możesz liczyć tylko na obietnice, na ich spełnienie to już nie za bardzo...

x

Od kiedy pamiętam, co chwilę kogoś szukają. Tak to bywa jak naobiecują cuda, a potem zderzenie z rzeczywistością.

Maniek

@ala, jak chcesz taką sprawę rozwiązać osobiście? porozmawiać? - to nic nie da, nie zmusisz nikogo aby wywiązał się ze swoich obietnic. Przecież właśnie o to chodzi aby potencjalni pracownicy wiedzieli jak wygląda sytuacja w tej firmie, im więcej brudów wypłynie na wierzch tym gorzej dla prezesa, ale lepiej dla całej reszty, jeżeli będzie panowała zmowa milczenia prezez dalej będzie mógł robić to co mu się żywnie podoba.

Oszukany

Jestem ciekaw co ma znaczyć wypowiedź "maszto"? żeby zgłosić na policję, a później być ciągniętym po sądach i wykorzystywać urlop, po to aby utrzeć nosa Pstrągowskiemu? Tak na marginesie "masz odwagę napisac a nie powiedzieć w oczy" - przecież jak chcesz powiedzieć coś temu panu na P. to i tak on Cię do słowa nie dopuści, będzie tylko nawijać swoje farmazony...

Maniek

Oj boli że publicznie się wydała taka tajemnica?

Maniek

Chyba nie zrozumiałeś, część pieniędzy jest dawana "pod stołem" - czytaj oszustwo podatkowe. A jeżeli chodzi o dodatkowe profity, to chyba nie muszę tłumaczyć...

Maniek

??? To nie miejsce na reklamę produktów. Tutaj opisujemy ich jako pracodawcę. Tak na marginesie, osób reprezentujące "Klienta" zawsze mają dobrą opinię o firmie jeżeli mają z tego tytułu dodatkowe profity...

Oszukany

Oczywiscie że wiedzą że kapitał ludzki jest najcenniejszy, dlatego obiecują, obiecują, obiecują i będą obiecywać... potem zmienią kapitał na inny któremu też będą obiecywać, obiecywać i obiecywać. Tak było jest i będzie. AMEN

Oszukany

Myślałem że jestem cwany i że ze mną będzie inaczej... głupi byłem, dołączam do grona oszukanych...

Mietek

Szkoda ludzi którzy są zmuszeni tam pracować. Nikt kto ma możliwość wyboru by tego nie robił

Janusz

Myślałem że byłem na dnie, ale trafiłem do Armetu, w tym momencie zrozumiałem że podali mi łopatę. Aż żal się wypowiadać

Remigiusz

Dno kompletne. Zero szacunku dla pracowniak, marne wynagrodzenia, nie rozliczane nadgodziny i wypłaty w kopercie! Dno! Szkoda mi ludzi, ktorzy jeszcze tam pracuja.

Jarek

Nikomu nie polecam pracy w tym \(usunięte przez moderatora)\". Brak szacunku dla pracownika, marne zarobki i praca grupo ponad 200 godzin w miesiącu?! Gdzie są inspekcje, ktre to kontrolują?!

Zostaw opinię o ARMET-BIS SP. Z O.O. - Szemud - Szemud

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARMET-BIS SP. Z O.O. - Szemud