Opinie o Akl w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Akl, i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Akl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akl w Rzeszów

pracownik

Witam co do pytań jak jest z tego biura to moge powiedzieć ze tak jak i z każdego innego. jeżeli ktoś jedzie do pracy przez biuro to musi sie liczyć z tym że będzie krojony na kasie. ja wyjechałem przez axidusa wraz z kuzynem i kolegami 12 marca. zgłosiłem sie do biura na drugi dzień zadzwonili i złożyli mi propozycje wyjazdu zgodziłem sie przed przeczytaniem komętarzy na temat tego biura. Po przeczytaniu opinii wszyscy zaczęliśmy sie zastanawiać ale pojechaliśmy. Co do warunków mieszkalnych to nie wiem jakie są wszędzie warunki ja z kuzynem mieszkamy w hotelu westland. warunki sa w miarę dobre tylko obiady są średnie a nie można z nich zrezygnować. Co do pracy to powiem tak mi i kuzynowi udało sie gdyz 3 dni robiliśmy na tak zwanej \"elce\" ale puźniej trafiliśmy gdzie indziej i mamy po 50h tygodniowo z tego mamy 40h płacone normalnej stawki 5 h 125% i 5h 150% z tych godzin idzie w miare zarobić jak na prace przez biuro. gorzej z naszymi kolegami bo oni mają jak narazie bo nie ma jeszcze sezonu na tydzień po 36 i dlatego mają mniej mało kasy. ale wszystko zależy gdzie sie trafi.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Akl - Rzeszów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024