Lingua Perfecta

Opinie o Lingua Perfecta

An

Wiesz co, to prawda, kadra lektorska jest super, włąściwie to nawet lepsza niż w innych tego typu przybytkach, ja osobiście uważam, że nie ma się nad czym rozwodzić, trzeba próbować się tutaj dostać, bo Lingua Perfecta to lider w całym regionie, polecam

Judyta

Wysoko postawiona poprzeczka w nauce,co motywuje kursanta do nauki,jestem zadowolona z efektow Polecam

Lenka

Na prawdę mogę polecić tę szkołę, oferują najwyższej jakości naukę języka obcego przez doświadczonych nauczycieli, dzięki nim mój angielski przez semestr zmienił się nie do poznania, już mówię płynnie, mam bogatsze słownictwo, a gdy przychodziłam na kurs nie potrafiłam prawie nic.

Lidia

Znakomita szkoła, uczą w niej doświadczeniu i wykształceni lektorzy z dobrym podejściem do ucznia, świetnie tłumaczą tajniki językowe, dzięki nim mój angielski jest dużo lepszy, polecam.

Kamila

Bardzo dobre specjalistyczne tłumaczenia z i na angielski. Jestem zadowolona ze współpracą. Bardzo dobra cena jak na Warszawę.

?

Pracują tu świetni lektorzy, atmosfera jest rewelacyjna. Widać postępy w moim języku angielskim, nie boję się już nim posługiwać. Polecam

Zostaw opinię o Lingua Perfecta - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lingua Perfecta