Opinie o Guardianship Agencja Pracy w Taarstedt

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Guardianship Agencja Pracy, oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Guardianship Agencja Pracy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Guardianship Agencja Pracy w Taarstedt

To prawda Nowy wpis

Tez tak mnie potraktowali zabrali mi 250euro nie polecam!!!dodam ze karty zadnej ubezpieczeniowej nie otrzymalam po 2miesiacach pracy

dora

OSTRZEGAM.... wszystkich którzy chcą współpracowac z firmą GUARDIANSHIP ze Strzelina,nie podpisujcie zadnych umów z tą firmą,wysyłają do pracy bez ubezpieczenia zagranicą,byłam z nimi dwa razy i dwa razy był problem z pójsciem do lekarza,po przyjezdzie do polski kazali mi osobiscie zapłacic za lekarza,wogóle umowa jest tak spisana ze ponosisz koszty w wysokosci 1000 euro za wczesniejszy zjazd do polski ,mimo ze masz prawo do dwutygodniowego wypowiedzenia to i tak chcą abys zapłaciła im kase,jesli jest ktos kto tak samo ucierpiał i miał taki sam problem z tą firmą prosze o kontak

Zostaw merytoryczną opinię o Guardianship Agencja Pracy - Taarstedt

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Guardianship Agencja Pracy