HASIS

Piaseczno

Opinie o HASIS

właściciele przepraszam PREZESI to zwykłe buraki łącznie z tym wulkanizatorem tak tak drodzy państwo Pan prezes to nic tylko Wulkanizator i dorobił się tylko dzięki teściowi . A jeśli chodzi o firmę i podejście do pracowników to dziś pracujesz jutro już nie a dlaczego bo tak no i żeby ktoś nie myślał,że przy rozwozie wódki będzie robił 8 godzi bo tak nie jest i o kase za nadgodziny nawet nie pytajcie .A jak wyjdzie ,że zabrakło wam gdzieś w sklepie kartoniku z gorzałą to lepiej podjedzicie do auchan i odkupcie będzie taniej niż w tej HURTOWNI .Pozdrawiam NIE POLECAM

Zostaw opinię o HASIS - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HASIS