Opinie o eRzecznik w Ostrołęka

Dariusz Raszyński eRzecznik Capital Service d.raszynski@capitalservice.pl tel.: 296 944 910 kom.: 797 594 456 skype: marketingcapitalservice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eRzecznik w Ostrołęka

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w eRzecznik?

Niko Nowy wpis

(usunięte przez administratora) nawet swoich pracowników okradaja.z dala od nich

Marta Nowy wpis

Są tu jacyś pracownicy firmy eRzecznik? Jest może prowadzona jakaś rekrutacja? Jak tak, to na jakie stanowisko? Moglibyście nam doradzić jak się przygotować do rozmowy?

alicja Nowy wpis

niestety ale opinie negatywne są jak najbardziej prawdziwe. Spłaciłam u nich 2 pożyczki co do dnia i co do grosza. Przy kolejnej niestety wypadły mi trudne sprawy w rodzinie i okazało się, że nie dam rady spłacić pożyczki w terminie o czym poinformowałam swój oddział. Dodam że próba porozumienia żeby spłacić ją w ratach albo późniejszym terminie to porażka. Zero dobrej woli z ich strony. (kwota 700 zł).I zaczęło się. Nachodzenie, wyzywanie, strasznie dziecka, które samo było w domu prokuraturą, nawet panie z kredyt ok poszły do mojej sąsiadki informując ją ze nie oddałam im pieniędzy . Na drzwiach mieszkania ogromny plakat z moim imieniem i nazwiskiem oraz treścią wskazującą na wezwanie do zapłaty. Ochrona danych osobowym tej formy nie obowiązuje więc mogą pewnie, Dług spłacam w ratach bo trzeba spłacić ale za wyzwiska, straszenie i rozpowszechnianie moich danych idę na policję. Nie odpuszczę. Dodam jeszcze, że przychodzili po kilka razy dziennie waląc w drzwi z uporem maniaka kiedy mimo że nikogo w domu nie było, o czym dowiedziałam się od sąsiadów, Jak mnie zastali w domu to pani z kredyt w ok krzyczała na całą klatkę, że g....o ją obchodzi że nie mam pieniędzy i mam iść w tej chwili pożyczyć. Oczywiście celowo robiła to tak, że żeby usłyszało jak największa ilość sąsiadów. I w sumie na jej nieszczęście usłyszała bo mam więcej świadków teraz. A może pozew zbiorowy o znieważenie, zastraszanie i rozpowszechnianie danych osobowych?

Doradca Klienta

Zenada. Kazda rekrutacje poznaje sie po osobach ktore ja prowadza. Kierownicy Regionu i nowy Dyrektor Strefy Wroclaw to jakis zart! Ludzie bez wyksztalcenia, kultura i jezyk nie zostawiaja watpliwosci co do inteligencji tych osob. Ciezko pracowac z kims kto nie ma zadnych predyspozycji menedzerskich i cisnie pracownikow bo nic innego nie potrafi. To firma krzak , nie polecam

Glownie o windykacje to dla nich najwazniejsze. Jak bym sobie radzila z klientami aby ich zmuszac do terminowego placenia.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
dario

@alan ale co takiego konkretmie jest twoim zdaniem w porzadku - czy możesz dopracować złociutki? z góry dziękuję za info ho chcę do nich może i nawet cv wysłać

mela

NIE TĘDY DROGA !!!!!Ja nagrywam rozmowy i zachowuje sms-y

Boni

Witam. Jest umowa o pracę nie mała podstawa plus jeszcze premka za zrealizowany cel :) pracowałem w innej firmie tego typu i tam dopiero by (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Mac

Kadra na poziomie ponizej jakiegokolwiek standardu. Nie ma co sie dziwic.Dyrektorem strefy na poziomie Dolnego Slaska jest gosc ktory awansowal od pracownika najnizszego szczebla bo zapierniczal po godzinach. Kompletnie zadnych kompetencji menedzerskich. Cwaniaczek bez przygotowania. Jezyk chlopa na polu. Wykrecic pracownikow - to metoda na biznes. Skoro taka kadra to takie standardy i jakosc pracy.

Kinga

Brałam u nich pożyczkę 18.03 w wysokości 500zl do oddania 651,24 do 18.04 spłata odbyła się bez problemu fakt dzwonią w dniu spłaty pożyczki i przypominają z czego jeszcze się dowiedziałam że zamiast 651,24 mam do oddania 551,24 z tego powodu że wzięłam pierwszy raz u nich i nowi klienci dostają 100zl premii. Też czytałam komentarze jak użytkownik wzięłam u nich i szczerze mówiąc wystraszylam się i robiłam wszystko aby nie spóźnić się z terminem spłaty. Spłacilam i wszystko jest w porządku. Moim zdaniem jeżeli ty jesteś wobec nich ok i na czas spłacisz to i oni są. W końcu nikt nie daje pozyczki za darmo i nie dziwię się że nekaja jak się pożyczki na czas nie odda. Walczą o swoje i tyle. Pozdrawiam

Kings

aga

mam pytanie czy ktos sie orientuje jak wyglada praca w Gliwicach i jeszcze jedno jak jest z tymi szkoleniami

gaba1410

Witam, Czy jest ktoś kto pracowałam w tej firmie? Chętnie bym się czegoś dowiedziała. Pracowałam kiedyś w parabanku i nigdy nie zrozumiem jak ludzie mogę mieć pretensje do innych, że spóźniają się w ratach, biorąc pożyczki w innych instytucjach niż bank i nie przeczytać umowy to niestety też skrajna nieodpowiedzialność.

ratatuj

najfajniejsze teksty pisali pracownicy tej lichwiarskiej firmy :)

tomored

banda złodzieji,oszustów!!!! Dzwonią tydzień przed terminem przypominajac o racie a sami zalegają z wypłata pieniedzy za polecenie juz czwarty miesiac

dolores

nie maja prawa oklejac drzwi ani nachodzic w pracy wtedy dzwoni sie na policje ja tez skladam pismo do prokuratury tez sie z nimi spotkam w sadzie wy tez tak zrobcie to jest lichwa

matttt

moje pytanie jest takie jak moga chodzic po rodzinie?skad maja dane,adresy.ok do pracodawcy spoko ale nie wydaje mi sie ze po rodzinie chodza

nn

byłem jakiś czas temu na rozmowie kwalifikacyjnej w kredit ok a raczej spółce matce icredit. nowa siedziba w katowicach, ul. warszawska 32. byłem świadkiem ciekawej rozmowy z panem z firmy ochroniarskiej, który proponował w biurze instalacji kamer i mikrofonów do podsłuchiwania rozmów pracowników. piszę dlatego, że jest to niezgodne z prawem. nielegalne. nie chcę współpracować z taką firmą i odradzam każdemu. to nie wróży dobrze współpracy skoro potencjalny pracodawca zachowuje się tak niegodnie. na mnie zbierać kwitów nie będzie w postaci podsłuchiwania moich prywatnych rozmów.

Zostaw merytoryczną opinię o eRzecznik - Ostrołęka

• Jak wygląda rekrutacja do firmy eRzecznik?

Kandydaci do pracy w eRzecznik napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

eRzecznik