Opinie o eN-TANK w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie eN-TANK. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w eN-TANK o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o eN-TANK w Leszno

Obiecanki

Po za dobrą atmosferą między pracownikami na serwisie nic dobrego nie można powiedzieć. Brak jasnych zasad, premia jest tylko wspominana przy zleceniach którym kończy się termin ale nie wypłacana. Biuro nie ponosi żadnych konsekwencji za swoje błędy. Serwis za to jest obarczany pełną odpowiedzialnością ale bez jakiego kolwiek zapisu. Pensja też zostawię wiele do życzenia bo nie cała jest na umowie

Elżbieta
@Obiecanki

Nie cała pensja na umowie? Czyli jak to rozpisane tak naprawdę jest?

Nikt

Bardzo krzywdząca opinia byłego pracownika należącego do grona roszczeniowych z umiejętnościami narażającymi firmę na ryzyko i poważne straty.

Ralf
@Nikt

Opinia jak opinia każdy może się wypowiedzieć nie każdy przyjmie to na klatę czy krzywdząca trzeba by się pokłonić nad innymi opiniami innych ludzi pracowników pogłoskami plotkami a gwoli prawdy bez pracowników nie ma firmy...

@Ralf

Zgadzam się, bez pracowników i ich wiedzy nie ma firmy. Zdarza się to w wielu firmach.

Oraz
@Nikt

Dlaczego narażającego firmę na poważne straty? Czytając opinie o atmosferze i pensji to raczej zarząd lub szefostwo ma problem z organizacją pracy.

Stef
@Oraz

Dobra uwaga w poprzednich postach zwracano na to uwagę aczkolwiek jeśli Pan/Pani Nikt czyli Niemiałkowski tak twierdzi toż to musi być prawda.... W ich mniemaniu. Może trzeba ukamieniowac tego pracownika może zwolnić może podać do sądu bo przecież taki pracownik to chańba.... Chańba bo taki Szef Szefowa zlecająca takie a nie inne zadania bez prawa do wypowiedzenia się na temat współpracy istnieje coś takiego jak obopólne zaufanie tu tego brak. SZEF despota co nie umysli to ukradnie powodzenia.... Jednakże życzę zdrowia

Elżbieta

A góra tę wartość to zauważa?

@Elżbieta

Bardzo często nie. Wiedza pracownika jest traktowana jak obowiązek ale niestety bez tej wiedzy błędy w zleceniach nie zostały by rozwiązane. Jest to wielu firmach ale czasy się zmieniły i to firma szuka pracownika a nie pracownik firmy. Nawet tego pracodawcy nie dostrzegają mając żal do odchodzących uważając że wina jest tylko po stronie zwalniającego się.

Elżbieta Nowy wpis

Tylko, że jeśli coś pojawia się w innych firmach wcale nie jest najlepszym uzasadnieniem, bo to raczej nie reguła? Jeśli występuje jakiś problem lub kwestia do poruszenia to nie powinno się próbować o tym stale rozmawiać?

@Elżbieta

Nie można w nieskończoność powtarzać tego samego. Jeśli ktoś nie widzi swoich błędów tylko wytyka innym. Bez odpowiedzialności stanowiskowej za błędy na samym początku projektu zawsze będzie się źle pracowało. Mimo obiecanych złotych gór z czasem nowi pracownicy też zobaczą jak to działa i odejdą.

Czy w eN-TANK możliwa jest praca na podstawie B2B?

Pracownik Nowy wpis

Raczej nie, a jeśli już to nie spodziewałbym się cudów.

Szukam

Czy firma nadal mieści się w inkubatorze?

Szukam pracy

Chciałem wysłać CV bo ogłoszenie ciekawe ale słyszałem od znajomych że kilku pracowników się zwolniło, czyli coś się dzieje niedobrego.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie eN-TANK? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Leszno
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Działu Kontroli Jakości
Leszno
Dawtona Frozen Sp. z o.o.

W firmie panuje rodzinna atmosfera mozna dogadac sie w sprawie urlopow itp. Niestety tyle z pozytywow, obiecana premia nie jest wyplacana, bedac na delegacji pracujesz 24h na dobe i mozesz sie spodziewac wizyty szefa w swoim pokoju nawet po 23 wieczorem. W firmie panuje balagan organizacyjny, nie ma jasnych zasad i czesto trzeba zostawac po godzinach oraz zwodzic klienta. Wlasciciel czesto nie panuje nad emocjami,

Gender

Czyli nic nowego Szef furiat jak się nie ma argumentów tak bywa.Czesta praktyka tego Pana a że zagląda do pokojów to już zakrawa o jakieś niemoralne propozycje no dobra starczy ....pa

Czy eN-TANK zatrudnia studentów?

Piotr Nie

Tak zatrudniamy studentów, mieliśmy też staże mamy praktyki dla studentów. Jako jedna z pierwszych firm w polsce występowaliśmy w programie tzw. pracy dualnej - studęci pracują i studjują. Preferujemy kierunki techniczne i językowe. Zapraszamy do kontaktu.

inz

Zostalem zatrudniony przez pseudo firme eN-TANK na stanowisku doradcy techniczno handlowego, a przez pierwszy i tymsamym ostatni tydzien jaki spedzilem w tej firmie bylem pelnoetatowym SPRZATACZEM i pracownikiem "na zawolanie" kazdego innego pracownika tej nedznej firmy. Wlasciciele to (usunięte przez administratora), co innego mowia na rozmowie o prace, a co innego okazuje sie po podjeciu pracy. NIE POLECAM JAKIEGOKOLWIEK KONTAKTU Z TYMI IMPERTENYNTAMI

Pinda
@inz

Wszystko się zgadza poza tym premia i jest sposób wypłacania daje dużą do życzenia poza tym szacunek który jest maskowany aby później chcieć to móc niekoniecznie zgodne z prawdą....

olo

Tak zgadzam sie ładnie gadają przed podjeciem praxy, na robocie juz gorzej, gadaja o robocie, tez gadaja (usunięte przez administratora) obrabiaja a do roboty nie ma komu (usunięte przez administratora)szefostwa znana juz bardzo dobrze szerszym kregom.Daja wypowiedzenia by robic oszczednosci najpierw sciagaja kosztem zostawienia pracy aby przyjsc do nich a potem but......Konfidenci na dole i na gorze rozpierdziel totalny brak podstaw poszanowania sprzetu porzadki slabe tam gdzie nasra tam zostawia nie pracuja na podstawowych sprzetach do tego postawiaonych praca bez dokumentacji technicznej brak powtarzalnosci produktu brak standardow koniecznych i podstawowych aspektow potrzebnych do robienia tematow na bufor .Jakos to bedzie zasada tam obowiazujaca wiec dwa razy sie zastanowcie czy warto miec (usunięte przez administratora)bez skrupolow nad soba bo niby krzywdy nie zrobi ale ile krwi upusci nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o eN-TANK - Leszno

• Jak się pracuje w eN-TANK?

Zobacz opinie na temat firmy eN-TANK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

eN-TANK