Opinie o TMF Poland Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TMF Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w TMF Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMF Poland Sp. z o.o. w Katowice

Petyliaaa

(usunięte przez administratora) to chyba nie wie co sie dzieje w firmie. Totalny bałagan i brak kompetencji. Odradzam...

Pupcia
@Petyliaaa

Tak, on zawsze żyje w swoim wyimaginowanym świecie. uff :(

Edyta

@yhm, rozumiem, że masz pozytywną opinię o katowickim oddziale tmf poland. Czy możesz napisać, co wpływa na Twoje postrzeganie zatrudnienia w tej firmie? Zachęcam Cię do pozostawienie merytorycznej wypowiedzi o tym pracodawcy. Każda rzetelna informacja będzie wzięta pod uwagę przez potencjalnie przyszłych jego pracowników.

Paulina

@Edyto, dziękujemy za liczne zapytania co do pracy w naszej firmie. Bedzie nam bardzo miło odpowiedzieć na nie podczas rozmowy telefonicznej. Serdecznie zachęcam, chętnie opowiem o organizacji pracy, o procesie rekrutacji oraz o naszym bogatym pakiecie benefitów. Proszę o kontakt z naszym działem HR pod numerem telefonu 22 456 45 00.

Edyta

@Petyliaaa, uargumentowałabyś swoją opinię o aktualnej kondycji tmf poland? Co dzieje się w tej firmie w tym momencie? Wszystkie rzetelne informacje z jej życia, będą wzięte pod uwagę przez osoby zainteresowane ubieganiem się o zatrudnienie w niej.

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Edyta

@Amanda, czy Tobie (lub innym osobom, bo jak rozumiem z Twojej wypowiedzi problem dotyczy większej grupy osób) udało się podjąć rozmowy z kierownictwem w celu wyjaśnienia sytuacji? Czy takie rozmowy przyniosły rezultaty? Jak obecnie wygląda sytuacja w tmf poland?

Edyta

@Amanda, nie da się ukryć, że atmosfera zależy w dużej mierze także od współpracowników. Może sytuacja o której mówisz (warunki w firmie) są spowodowane przejściowymi problemami i zostaną niebawem rozwiązane? Czy w firmie planowane są jakieś zmiany? Może ktoś z obecnych tu użytkowników wie coś na ten temat?

@Edyta

Myślę, że nie są to przejściowe problemy, tylko taka jest polityka firmy - wycisnąc z pracownika jak najwięcej, a dać jak najmniej - i niskie wynagrodzenie, i słabe warunki lokalowe, socjal też ubogi jak na taką dużą firmę.

Edyta

Jaka atmosfera panuję w TMF Poland? Ktoś mógłby się wypowiedzieć? @Amanda, dziękuję, za merytoryczną odpowiedź. Czy próbowałaś podejmować rozmowy z kierownictwem jeśli nie jesteś usatysfakcjonowana pracą w firmie? Czy przyniosły one skutki w postaci poprawy warunków pracy?

@Edyta

Atmosfera jest zależna od zespolu, w moim zespole akurat jest calkiem ok. Co do rozmowy z kierowninctwem, oczywiście rozmawiałam z bezposrednia przelozona, ale nic to nie dalo. Taka polityka firmy, takie warunki (jak pisalam wczesniej, tragiczne, tzn tlumy pracownikow stloczone na malej powierzchni, kiepska klimatyzacja, kolejki w toaletach i kuchni) i nic nie da się z tym zrobić...

Edyta

@Amanda, czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Jak rozumiem, nie jesteś usatysfakcjonowana pracą w TMF Poland? Czy mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia i kursy podnoszące ich kwalifikacje? Podziel się z nami informacjami na ten temat, jeśli tylko takowymi dysponujesz.

@Edyta

Tak, jestem pracownikiem TMF Poland i nie jestem zadowolona z firmy jako pracodawcy. Pracuję w księgowości, nic mi nie wiadomo na temat szkoleń podnoszących kwalifikacje pracownikow. Sądzę, że firma nastawiona jest na maksymalną produktywność pracownikow, bez jakiejkolwiek inwestycji w nich.

Edyta

@KiP, dziękuje za podzielenie się Twoją informacją z użytkownikami tego forum. Twoje spostrzeżenia są niezwykle cenne dla potencjalnych kandydatów chcących aplikować do firmy TMF Poland. Wspomniałaś/Wspomniałeś o premiach i atmosferze w pracy. Jak wygląda kwestia możliwości rozwoju w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na szkolenia/kursy, które podnoszą ich kwalifikacje? @Amanda, czy jesteś pracownikiem firmy? Czy mogłabyś wypowiedzieć się na temat tego jak według Ciebie wygląda sytuacja w firmie TMF Poland?

@Edyta

Sytuacja wygląda źle, ludzie są przeciążeni pracą, stloczeni na małej jak na tyle osób powierzchni. Kiepskie zarządzanie i wyzysk pracownika.

Edyta

@KiP, jak w tym momencie oceniasz swoje zatrudnienie w tmf poland? Wcześniej napisałeś, że atmosfera odpowiada Ci w tym miejscu. Czy jest to równoznaczne z możliwością uzyskiwania wsparcia merytorycznego od współpracowników? Jak również wyglądają Twoje warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracodawca oferuje Ci jakiś system premiowy? Jeżeli tak, to jakiego rodzaju premie aktualnie występują?

@Edyta

Są tylko premie za niechorowanie, jesli w ogole nie bierze sie zwolnienia lekarskiego przez caly rok, to dostaje sie 1500 brutto, oczywiscie za caly rok. Lepsze premie sa np w Biedronce;)

@Edyta

Dziwna odpowiedź wystąpiła ze strony Amandy. Premie jak najbardziej występują i nie tylko za niechorowanie. Uwielbiam ludzi którzy wymyślają i wprowadzają tylko zamieszanie poprzez anonimowe wpisy.... A jeżeli chodzi o współpracowników to nie ma problemu:) Gdy tylko czegoś potrzeba mogę liczyć na pomoc koleżanek:) Szczerze to dawno mi się tak dobrze nie pracowało. Nie zapominajcie proszę , że to jest praca i obowiązują ustalone zasady no ale to normalne przecież :)

@KiP

To napisz prosze konkretnie jakie premie oferuje TMF poza tą śmieszną za niechorowanie.

KiP

Jak dla mnie firma jest bardzo ok. Jestem tu od niedawna i wszystko jest tak jak być powinno. Nowe biuro robi na prawdę super wrażenie. ludzie bardzo mili. Do pracy w tmf namówił mnie rekruter z Warszawy który rzeczowo opowiedział o firmie i muszę przyznać , że we wszystkim co mówił miał rację. Polecam :) To był dobry krok na przód :)

Paulina
@KiP

Możesz podać namiary na osobę która Cię rekrutowała ? Chętnie poznam szczegóły współpracy zanim zdecyduję się na udział w procesie rekrutacyjnym. Niezobowiązująca rozmowa z kimś zdecydowanie wyjaśni mi bardziej wszystko niż suche ogłoszenie.

@Paulina

nie mogę podać pełnych danych tej osoby gdyż nie wiem czy wyraziła by ona na to zgodę , ale mogę powiedzieć , że Pan Paweł pracuje w firmie Higher sp.z o.o w Warszawie na stanowisku hr managera.

Edyta

W internecie znalazłam ofertę stażu w dziale kadr do katowickiego oddziału tmf poland. Co sądzicie o takiej formie współpracy z tym pracodawcą? Czy ktoś z Was odbył staż w tej firmie i mógłby napisać coś w kwestii jego poziomu i obowiązków?

Jesse James

Jak przebiega proces rekrutacji? Ile czasu czekaliście na odpowiedź po wysłaniu CV? Jakie są wymagania na stanowiska Asystencie (Asystent VAT, Asystent Działu Kadr i Płac) oraz na jakie wynagrodzenie może liczyć osoba zatrudniona na ww. stanowiskach?

IZA

Ta firma naprawdę rozwija się czy to ściema???W Katowicach zatrudnienie na potęgę aż jestem zdziwiona.Zastanawiam się czy tam składać papiery ????????????? Może Wy coś więcej w Warszawie wiecie,czy warto? Może to zatrudnienie po to by pozamiatać bałagan a potem siooooo

@IZA

W Katowicach, wlasnie przeprowadzili sie do nowej lokalizacji...tak zatrudniaja na potege bo trzeba zapewlnic biuro i klientow tez duzo.

Edyta

@Bulgari, jaka atmosfera występuje w tmf poland sp. zo.o.? Jakie stanowisko obejmujesz w tym miejscu pracy? Co Twoim zdaniem powinno zostać zmienione w firmie, aby stała się atrakcyjniejszym pracodawcą?

cleo

aby dostac nagrode trzeba sie troche wysilic, a jesli chcesz caly dzień siedziec na fb to zostań w domu i nie jecz ze za malo zarabiasz. wynarodzenie to pojecie wzgledne. jesli chodzi o tego pracodawce to mozliwosci rozwoju i awansu jest wiele. firma rozwija sie i to bardzo szybko, daje to stabilnosc zatrudnienia i oczywiscie zdobywania doswiadczenia zawodowego.

Asiaa
@cleo

Jaką nagrodę? nie ma żadnych nagród w TMF, oprocz premii "za niechorowanie", rozliczanej za caly rok...

Bulgari
@cleo

Aby pracownicy nagrodzili firmę, trzeba się trochę wysilić - głównie szare komórki manadżerowie... Ale jak chcecie całymi dniami siedzieć i tabelki z dodatkową robotą mnożyć to nie jęczcie że wszyscy na was narzekają.

Edyta

@Loona, rozwinęłabyś swoją opinię? Co bezpośrednio na nią wpłynęło? Uargumentowanie Twojej wypowiedzi będzie cenne dla wszystkich zainteresowanych współpracą z tmf poland sp. zo.o.

Loona
@Edyta

Wszystko jest DRAMATYCZNE: - płace - praca - ludzie z zarządu - miejsce pracy - mam dalej wymieniać?

Kasiaa
@Loona

Zgadzam się, TMF to dno i wodorosty! Duże oblozenie pracą, słabe w porownaniu z tym zarobki, malo komfortowe biuro, zarząd siedzący w swoich pokoikach oderwany od rzeczywistosci i problemow szeregowych pracownikow... Oni tych problemow nie widza i nie chca widziec, jedynym wyjsciem jest spadac stad.

Edyta

@Kasiula, nikt nie udzielił odpowiedzi na Twoje pytanie. Czy jednym z etapów procesu rekrutacyjnego był test, o którym wspomniałaś? Możesz ocenić jego poziom trudności? Zostałaś finalnie zatrudniona w tmf poland sp. zo.o.? Jeżeli tak, to proszę Cię o podzielenie się swoją opinią na temat tej firmy jako pracodawcy.

Akna005

Firma, w której każdy jest tak zapracowany, że nie można nawet normalnie pogadać. Szary pracownik ma tutaj przechlapane. Menadżerowie, hmm mają spoo pracę, siedzą i udają że coś robią :) Jeśli chodzi o płace, pakiet socjalny, system motywacyjny, ... to musze z przykrością napisać TRAGEDIA. Moja koleżanka, która pracuje w jednej z wielkich sieci handlowych jako kasjerka ma lepiej.

Agunia
@Akna005

Tak, tragedia, tłumy w biurze, harmider, ludzie zmęczeni i niechętni do pomocy i wsparcia dla nowych. Pakiet socjalny bardzo przeciętny, wynagrodzenie również. Po 3 latach nie udaje mi się wyciągnąć średniej warszawskiej, może to coś ze mną nie tak...

Kasiula

A kojarzy ktoś jakie są pytania na teście kadrowo płacowy na stanowisko Specjalisty ds Kadr i Płac? Z góry dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o TMF Poland Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w TMF Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TMF Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMF Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 7 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TMF Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TMF Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TMF Poland Sp. z o.o.