HURT IDETAL WALDEMAR PIETRZAK

Wojny szuby

Opinie o HURT IDETAL WALDEMAR PIETRZAK

lok

oj widze narzekania byly.. ale co zrobic. z tego co ja ocenie to HURT IDETAL WALDEMAR PIETRZAK raczej dobrze sie rozwija w trasporcie. i jak widze nie tylko w polsce przewoza ale i za granica ;)weic chyba nie jest tak zle. jak wy dosadnie napisaliscie

?

brudny śmierdzący sklep

gość

co do pracy u pana pietrzaka nie polecam !!! Inspekcja pracy przydałaby się tam ! Nie przestrzegają praw pracownika, w papierkach tylko wszystko ładnie wygląda !!! Omijajcie z daleka !!!

Zostaw opinię o HURT IDETAL WALDEMAR PIETRZAK - Wojny szuby

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HURT IDETAL WALDEMAR PIETRZAK