Wielton

Wieluń

Opinie o Wielton

Zgadzam się z kolegami co do opinii o tej firmie! do tej pory nie wypłacają za nadgodziny.Majstrowie wykreślają soboty i godziny nadliczbowe!! i jak tam normalnie pracować?ludzie się zwalniają i będą się zwalniać jak tak dalej będzie.Jak to czyta szanowna dyrekcja to zastanówcie się naprawdę czy nie warto dołożyć parę groszy i żeby Ci ludzie zostali w tej firmie i mieć fachowców i nierobów i partaczy co nie potrafią dobrze spawać.A jak jesteście tępi to potracicie kontrakty za jakość i całokształt.A z tego co wiem to już parę osób z W? zrobiło próbki w innej firmie.Pozdrawiam!

Zostaw opinię o Wielton - Wieluń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wielton