Farutex

Będzin

Opinie o Farutex

e

e tam wymagania, najwazniejsza jest kasa. czy Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta ma płacone prowizje?

na magazyn

No własnie, warto aplikować, czy lepiej odpuścić?

Fanatyk

Widzę że pokasowali wszystkie wpisy,prawda w ślepia kole.Zwolnienia cały czas a na drabiny magazynierowi żałują,biedny Z.....u musiał skakać po regałach i teraz w szpitalu leży,ale najważniejsze że chłop żyje.A kierowcy to w sumie sami sobie są winni,brak samowartości i cóż robić trzeba a trasy przejmują inne oddziały.Może jak im się poszczęści to na święta będzie zamiast bonów barszcz czerwony i paszteciki po terminie i zawsze cieple słowo Szefa oddziału;Panowie rok był ciężki ale będzie lepiej;Amen

(usunięte przez moderatora).Nie przyjął Cie do pracy to się mścisz. Ludzie są naprawdę ok tylko Kierownik Oddziału nie panuje nad tym co robi ale i bez niego się to jakoś kręci. Zarobki są do (usunięte przez moderatora) wymagań 100 tys rzeczy a płacą jak zapomogę.banda ze Szczecina chce nazbierać jak najwięcej pieniążków zanim odejdą no cóż mały [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] :)

Zostaw opinię o Farutex - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farutex