Herz24

Opinie o Herz24

Basia

Lubię atmosferę w Herz24 za: ja jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Dobry kontakt z biurem, zwłaszcza z działem rekrutacji. Wszystkie Panie miłe i co najważniejsze odbierają telefony.

Janusz
@Basia 10.10.2018 10:19

Czy to twój pierwszy wyjazd z firmą Herz24? Jak wyglądał proces przydzielenia Tobie podopiecznego. Czy w tym zakresie miałaś jakąś możliwość wyboru, ewentualnie miasta lub regionu, do którego chciałabyś wyjechać? Te informacje mogą być pomocne dla przyszłych kandydatów do pracy w tej firmie.

Anonymous

UUU co ta ma być wyzysk 5 lat temu ile oni płacili i jak wyzyskiwali 1000 e i do widzenia nie polecam nikomu tej agencji chociażby za to jak traktują opiekunki ktoś pisze że ma takie stawki pytanie tylko czemu firma sama takie bzdury wypisuje sobie, Podnieść prezencje której nie ma od dawna. Tyle ofert a nikt się nie kwapi do jazdy .

Anna

Niestety do wszystko prawda moja kolezanka odeszla od nich ze wzgledu na smiesznie niski dprowadzany zus a wynagrodzenue tez nie lepsze 1000e nie jest to firma godna pilecenia jest nastawuina na sztbki zarobek kosztem kobiet.

Krycha

pamiętam założycielkę jak sama jeździła w busie do opieki nie miła pani narzekała ze musi pracować bo chce mieć agencje i nie ma wyjścia sama tylko poucza i krytykuje kto się do pracy nadaje a kto nie . firma do zamknięcia

Agnieszka

@Jaga, możesz powiedzieć coś więcej o pracy opiekunki osób starszych, pracujesz w takim charakterze? Czy przed podpisaniem umowy jasno jest określone jaka to będzie osoba, czy na coś przewlekle choruje, czy jest sprawna fizycznie? Czy przez okres zatrudnienia firma Herz24 służy pracownikom pomocą, jest koordynator, z którym można się skontaktować w każdej chwili?

ELAPAW58

NIE POLECAM TEJ FIRMY-SKLAD 5-CIO OSOBOWY,ZERUJA I WYKORZYSTUJA FINANSOWO OPIEKUNKI.PODAM PRZYKLAD:OPIEKUNKA DOBRZE MOWI PO NIEMIECKU, PO ANGIELSKU, WYSLALI JA NIBY DO JEDNEJ OSOBY /PRACA PRZY TRANSFERZE/, GDY DOTARLA NA MIEJSCE OKAZALO SIE, ZE SA DWIE OSOBY DO DZWIGANIA, ZAOFEROWALI JEJ PLACE 900 EURO, TO SKANDAL, NIE DOSC, ZE ZNA DWA JEZYKI I TO DOBRZE, TO JESZCZE DWIE OSOBY DO DZWIGANIA, MALO TEGO NIE MAJA ZADNEGO TELEFONU ALARMOWEGO W RAZIE JAKIEGOS NAGLEGO PRZYPADKU, NIEWIADOMO GDZIE DZWONIC, BIURO PRACUJE TYLKO DO 16, POTEM ZERO KONTAKTU, JESZCZE JEDNO, OPIEKUNKA DOJRZALA RACHUNEK U PODOPIECZNEGO, NA KTORYM WIDNIALO 2.500 EURO DO ZAPLATY FIRMIE ZA OPIEKE A OPIEKUNKA MA PLACONE 900 EURO, SAMO PRZEZ SIE MOWI-WYKORZYSTYWANIE,OSZUSTWO,OKRADANIE.

ELAPAW58
@ELAPAW58 28.03.2018 11:13

JEST TYLE INNYCH FIRM, KTORE DUZO WIECEJ PLACA ZA ZNAJOMOSC JEZYKA I WYKONYWANA PRACE,ORAZ WOGOLE LEPSZE WARUNKI WSPOLPRACY! TA FIRMA TO FIRMA DRUCIK-OKRADANIEOPIEKUNEK!

Jaga
@ELAPAW58 28.03.2018 11:22

jedno wielkie klamstwo, w tej firmie stawki zaczynaja sie przy podstawowym niemieckim od 1090 Euro, ten komentarz to jakaś podpucha :)

Agnieszka

Firma Herz24 poszukuje pracowników poprzez swoja strone internetową http://herz24.pl/pl/jobs . Wszelkie informacje na temat wymagań, procesu rekrutacyjnego oraz szczegółów współpracy bez problemu znajdziecie na stronie internetowej tej firmy. Czy próbowaliście swoich sił w rekrutacji? Jest to z pewnością trudny i wymagający zawód- jakie Waszym zdaniem kompetencje powinna spełniać osoba, która chce się ubiegać o pracę w tej firmie? @ELAPAW58, czy próbowałaś wyjaśnić tę sytuację z przedstawicielem firmy? Czy jest to jednostkowy przypadek? Zakres obowiązków powinien być regulowany przez umowę, może warto z nią przeanalizować sprawę?

wergt

fajjnie wlasnie ze tutaj mozna znalezc zatrudenie za granica.szukaja konsultanta do spraw kontaktu z klientem zagranicznym, trzeba znac jezyk niemiecki

opiekunka

Współpracuję z firmą od dłuższego czasu, pieniądze są na czas, warunki też w porządku, panie w biurze też są miłe. Czasami mają zlecenia miesięczne, ale najczęściej są to wyjazdy na dwa miesiące. Można przedłużyć pobyt, jeśli jest to nowe zlecenie lub wymieniać się z drugą opiekunką co dwa miesiące. Jeśli nie chcesz czekać dwóch miesięcy, znajdą dla Ciebie inną rodzinę.

Zostaw opinię o Herz24 - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herz24