Herz24

Opinie o Herz24

wergt

fajjnie wlasnie ze tutaj mozna znalezc zatrudenie za granica.szukaja konsultanta do spraw kontaktu z klientem zagranicznym, trzeba znac jezyk niemiecki

opiekunka

Współpracuję z firmą od dłuższego czasu, pieniądze są na czas, warunki też w porządku, panie w biurze też są miłe. Czasami mają zlecenia miesięczne, ale najczęściej są to wyjazdy na dwa miesiące. Można przedłużyć pobyt, jeśli jest to nowe zlecenie lub wymieniać się z drugą opiekunką co dwa miesiące. Jeśli nie chcesz czekać dwóch miesięcy, znajdą dla Ciebie inną rodzinę.

Zostaw opinię o Herz24 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herz24