Herz24

Herz24
5 1

Opinie o Herz24

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

ELAPAW58

NIE POLECAM TEJ FIRMY-SKLAD 5-CIO OSOBOWY,ZERUJA I WYKORZYSTUJA FINANSOWO OPIEKUNKI.PODAM PRZYKLAD:OPIEKUNKA DOBRZE MOWI PO NIEMIECKU, PO ANGIELSKU, WYSLALI JA NIBY DO JEDNEJ OSOBY /PRACA PRZY TRANSFERZE/, GDY DOTARLA NA MIEJSCE OKAZALO SIE, ZE SA DWIE OSOBY DO DZWIGANIA, ZAOFEROWALI JEJ PLACE 900 EURO, TO SKANDAL, NIE DOSC, ZE ZNA DWA JEZYKI I TO DOBRZE, TO JESZCZE DWIE OSOBY DO DZWIGANIA, MALO TEGO NIE MAJA ZADNEGO TELEFONU ALARMOWEGO W RAZIE JAKIEGOS NAGLEGO PRZYPADKU, NIEWIADOMO GDZIE DZWONIC, BIURO PRACUJE TYLKO DO 16, POTEM ZERO KONTAKTU, JESZCZE JEDNO, OPIEKUNKA DOJRZALA RACHUNEK U PODOPIECZNEGO, NA KTORYM WIDNIALO 2.500 EURO DO ZAPLATY FIRMIE ZA OPIEKE A OPIEKUNKA MA PLACONE 900 EURO, SAMO PRZEZ SIE MOWI-WYKORZYSTYWANIE,OSZUSTWO,OKRADANIE.

Jaga
@ELAPAW58 28.03.2018 11:22

jedno wielkie klamstwo, w tej firmie stawki zaczynaja sie przy podstawowym niemieckim od 1090 Euro, ten komentarz to jakaś podpucha :)

Agnieszka

Firma Herz24 poszukuje pracowników poprzez swoja strone internetową http://herz24.pl/pl/jobs . Wszelkie informacje na temat wymagań, procesu rekrutacyjnego oraz szczegółów współpracy bez problemu znajdziecie na stronie internetowej tej firmy. Czy próbowaliście swoich sił w rekrutacji? Jest to z pewnością trudny i wymagający zawód- jakie Waszym zdaniem kompetencje powinna spełniać osoba, która chce się ubiegać o pracę w tej firmie? @ELAPAW58, czy próbowałaś wyjaśnić tę sytuację z przedstawicielem firmy? Czy jest to jednostkowy przypadek? Zakres obowiązków powinien być regulowany przez umowę, może warto z nią przeanalizować sprawę?

wergt

fajjnie wlasnie ze tutaj mozna znalezc zatrudenie za granica.szukaja konsultanta do spraw kontaktu z klientem zagranicznym, trzeba znac jezyk niemiecki

opiekunka

Współpracuję z firmą od dłuższego czasu, pieniądze są na czas, warunki też w porządku, panie w biurze też są miłe. Czasami mają zlecenia miesięczne, ale najczęściej są to wyjazdy na dwa miesiące. Można przedłużyć pobyt, jeśli jest to nowe zlecenie lub wymieniać się z drugą opiekunką co dwa miesiące. Jeśli nie chcesz czekać dwóch miesięcy, znajdą dla Ciebie inną rodzinę.

Zostaw opinię o Herz24 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herz24