Opinie o Usługi Handlowo Reklamowe i Wydawnicze Krezus Katarzyna Drągowska w Bełchatów

Usługi Handlowo Reklamowe i Wydawnicze Krezus Katarzyna Drągowska
counter
3 18 14 5 1
Krzysztof Nowy wpis

Czy w związku z aktualną sytuacja pandemii firma wprowadziła jakieś dodatkowe obostrzenia?

Wojtek Nowy wpis
Klient
 Problem
@Krzysztof

Taa, przestali wydawać gazetę

Ela76 Nowy wpis
Klient

Nie miła właścicielka, robi łaskę, że przyjmuje zamówienie, dziwne miny, nie polecam

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 421 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Usługi Handlowo Reklamowe i Wydawnicze Krezus Katarzyna Drągowska?

TakNie1
Zuzanna

Najgorsza obsługa z jaką się spotkałam (usunięte przez administratora)

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy są jakieś zmiany w Agencja Reklamowa KREZUS? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

Tak1Nie
Dariusz

Są świetni, najlepsza firma z jaką dotąd współpracowałem.

Tak5Nie

DOROTA

Świetni są. Wiele firm im zaufało i z tego co słyszałam są zadowoleni.

Tak9Nie

Kamil

Też słyszałem, że dużo zleceń mają, a może wiecie jak się tam dostać do pracy, czy mają jakieś miejsca obecnie? I jaka jest w rzeczywistości szefowa, bo słyszałem, że bardzo w porządku, tylko konkurencja z zazdrości pod nią dołki kopie.

Tak8Nie

Ania

Rzeczywiście mają bardzo dużo zleceń. Koleżanka pracowała tam jak mieszkała w Bełchatowie. Podobno zatrudniają na cały etat i dobrze płacą. Była bardzo zadowolona. Poleciła mi ich, ale się nie dostałam, ponieważ mieli komplet pracowników. Ale będę próbować dalej, może się uda.

Tak6Nie

Kamil

Jak jesteś taki heros to się przedstaw z jakie niby firmy jesteś? Bo tak anonimowo to każdy może głupoty pisać!

Tak4Nie

klient

Witam, zdecydowanie podzielam zdanie klienta nr 1. nie dość,że właścicielce słoma z butów wystaje to jeszcze chytre i podłe to to. Zero kompetencji- przerost ego nad IQ. zdecydowanie odradzam.

Tak3Nie

klient

Właścicielce słoma z butów wystaje. Na niczym się nie zna. Jedno wielkie nieporozumienie. Odradzam firmę a tym bardziej osobę właścicielki.

Tak2Nie
BHP
@klient

Jestem klientem tej agencji od wielu lat i co mi przychodzi do głowy, że tylko zawistna konkurencja mogła takie bzdury napisać. Ciekawe komu słoma wystaje...

Tak6Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Handlowo Reklamowe i Wydawnicze Krezus Katarzyna Drągowska - Bełchatów

Usługi Handlowo Reklamowe i Wydawnicze Krezus Katarzyna Drągowska