Agencja Reklamowa KREZUS

Opinie o Agencja Reklamowa KREZUS

Czy są jakieś zmiany w Agencja Reklamowa KREZUS? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

Dariusz

Są świetni, najlepsza firma z jaką dotąd współpracowałem.

DOROTA

Świetni są. Wiele firm im zaufało i z tego co słyszałam są zadowoleni.

Kamil

Też słyszałem, że dużo zleceń mają, a może wiecie jak się tam dostać do pracy, czy mają jakieś miejsca obecnie? I jaka jest w rzeczywistości szefowa, bo słyszałem, że bardzo w porządku, tylko konkurencja z zazdrości pod nią dołki kopie.

Ania

Rzeczywiście mają bardzo dużo zleceń. Koleżanka pracowała tam jak mieszkała w Bełchatowie. Podobno zatrudniają na cały etat i dobrze płacą. Była bardzo zadowolona. Poleciła mi ich, ale się nie dostałam, ponieważ mieli komplet pracowników. Ale będę próbować dalej, może się uda.

Kamil

Jak jesteś taki heros to się przedstaw z jakie niby firmy jesteś? Bo tak anonimowo to każdy może głupoty pisać!

klient

Witam, zdecydowanie podzielam zdanie klienta nr 1. nie dość,że właścicielce słoma z butów wystaje to jeszcze chytre i podłe to to. Zero kompetencji- przerost ego nad IQ. zdecydowanie odradzam.

klient

Właścicielce słoma z butów wystaje. Na niczym się nie zna. Jedno wielkie nieporozumienie. Odradzam firmę a tym bardziej osobę właścicielki.

BHP
@klient 12.08.2014 14:45

Jestem klientem tej agencji od wielu lat i co mi przychodzi do głowy, że tylko zawistna konkurencja mogła takie bzdury napisać. Ciekawe komu słoma wystaje...

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa KREZUS - Bełchatów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa KREZUS