2 Dodaj opinię
counter
2 29 20 5 1

Opinie o ABJ Sp. z o.o. sp.k.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Co jaki okres czasu w ABJ Sp. z o.o. sp.k. można ubiegać się o podwyżkę?

pracownik Nowy wpis

jestem po rozmowie z ich działem "rekrutacji". Muszę przyznać że rozmowa z Panią nie była przyjemna. Chciałem tylko zapytać jak wygląda praca, gdzie są wyjazdy, ile można zarobić, ale Pani potraktowała mnie bardzo nie ładnie, (usunięte przez administratora) Chyba lepiej sobie odpuścić jakikolwiek kontakt z tą firmą.

Nowy wpis

@pracownik

Przepraszamy, że poczuł się Pan urażony, jedna nie możemy udzielać telefoniczne informacji , które Pan żądał. Przekazujemy je na rozmowie kwalifikacyjnej , po przeglądnięciu i akceptacji CV kandydata. Zwrócimy uwagę osobie , która z Panem rozmawiała, by na przyszłość nie miała miejsca podobna sytuacja i został Pan merytoryczne poinformowany. Pozdrawiam ABJ

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 135 dni.

Czy pracownicy ABJ Sp. z o.o. sp.k. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Tobiasz

Witam Prowadzicie nabór na elektryka ? Diety delegacyjne sa u was płacone?

@Tobiasz

zapraszam do złożenia CV kontakt@abjelectric.pl

Żołnierz

To prawda ze u was brygadzisci nie musza pracować i tylko pilnują ludzi? Ciężko zostac brygadzista?

Tak2Nie

@Żołnierz

Wręcz przeciwnie , pracują ciężej niż wszyscy. Odpowiadając na drugie pytanie , zależy od osoby, jednym przychodzi to łatwo inni musza długo zdobywać doświadczenie, a niektórzy nie nadają się do pełnienia tej funkcji.

TakNie4
Leon
@ABJ Sp. z o.o. sp.k.

Sądząc po podejściu niektórych bym nie powiedział ze ciezko pracują....

Tak8Nie
Dael

Witam, czy zatrudniacie do pracy za granicą? także poza europą?

@Dael

TAK. Zapraszam do złożenia CV kontakt@abjelectric.pl

pablo158

Witam , jaka stawka dla elektryka ?

@pablo158

Zapraszam do złożenia CV kontakt@abjelectric.pl

TakNie1
artur0218

Witam.Jak wygląda sprawa z zatrudnieniem macie jakieś wakaty, przyjmujecie nowych pracowników?

@artur0218

Mamy wolne etaty. Zapraszam do złożenia CV na kontakt@abjelectric.pl .

Agata

Teraz oprócz stanowiska Elektryk/Monter instalacji przemysłowych poszukuje firma ABJ szuka pracownika na stanowiska Inżynier projektu - instalacje przemysłowych. Ktoś chętny do pracy? A może aktualni pracownicy wypowiedzą się o pracy i doradzą zainteresowanym jak się przygotować do rekrutacji?

Tak8Nie

kuuba

Na razie szukaja tylko ludzi na stanowisko jako Elektromonter instalacji przemysłowych.

Tak7Nie

Tak2Nie

Bartek

Niestety firma zatrudnia tylko kobiety i mężczyzn, z tego co mi wiadomo osób (usunięte przez administratora) nie zatrudniają.

Tak14Nie

lolo

elektryk-Praca i jak i wynagrodzenie w miaer , słowni i wypłacalni.

Tak17Nie

etc.
@lolo

wynagrodzenie w miare - czyli?

Tak29Nie

Zostaw opinię o ABJ Sp. z o.o. sp.k. - Bochnia