Opinie o ABJ Sp. z o.o. sp.k.

Agata

Teraz oprócz stanowiska Elektryk/Monter instalacji przemysłowych poszukuje firma ABJ szuka pracownika na stanowiska Inżynier projektu - instalacje przemysłowych. Ktoś chętny do pracy? A może aktualni pracownicy wypowiedzą się o pracy i doradzą zainteresowanym jak się przygotować do rekrutacji?

kuuba

Na razie szukaja tylko ludzi na stanowisko jako Elektromonter instalacji przemysłowych.

Bartek

Niestety firma zatrudnia tylko kobiety i mężczyzn, z tego co mi wiadomo osób transseksualnych nie zatrudniają.

lolo

elektryk-Praca i jak i wynagrodzenie w miaer , słowni i wypłacalni.

etc.
@lolo 29.09.2013 08:58
elektryk-Praca i jak i wynagrodzenie w miaer , słowni i wypłacalni.

wynagrodzenie w miare - czyli?

Zostaw opinię o ABJ Sp. z o.o. sp.k. - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABJ Sp. z o.o. sp.k.