ABJ Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o ABJ Sp. z o.o. sp.k.

Dael

Witam, czy zatrudniacie do pracy za granicą? także poza europą?

@Dael 15.11.2018 20:32

TAK. Zapraszam do złożenia CV kontakt@abjelectric.pl

pablo158

Witam , jaka stawka dla elektryka ?

@pablo158 20.08.2018 20:18

Zapraszam do złożenia CV kontakt@abjelectric.pl

artur0218

Witam.Jak wygląda sprawa z zatrudnieniem macie jakieś wakaty, przyjmujecie nowych pracowników?

@artur0218 13.08.2018 19:45

Mamy wolne etaty. Zapraszam do złożenia CV na kontakt@abjelectric.pl .

Agata

Teraz oprócz stanowiska Elektryk/Monter instalacji przemysłowych poszukuje firma ABJ szuka pracownika na stanowiska Inżynier projektu - instalacje przemysłowych. Ktoś chętny do pracy? A może aktualni pracownicy wypowiedzą się o pracy i doradzą zainteresowanym jak się przygotować do rekrutacji?

kuuba

Na razie szukaja tylko ludzi na stanowisko jako Elektromonter instalacji przemysłowych.

Bartek

Niestety firma zatrudnia tylko kobiety i mężczyzn, z tego co mi wiadomo osób (usunięte przez administratora) nie zatrudniają.

lolo

elektryk-Praca i jak i wynagrodzenie w miaer , słowni i wypłacalni.

etc.
@lolo 29.09.2013 08:58

wynagrodzenie w miare - czyli?

Zostaw opinię o ABJ Sp. z o.o. sp.k. - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABJ Sp. z o.o. sp.k.