NORMAL-MET

Lublin

Opinie o NORMAL-MET

makrel

0o wiodzę że szukają specjalisty ds. gospodarki narzędziowej, wysyłam cv, akurat tak się składa że system informatyczny ERP mam w małym palcu to powinni mnie przyjąć. cop do gospodarki magazynowej to analiza zużycia narzędzi i optymalizacja stanu zapasów też nie sprawi mi problemów jak chcą

Alonso

Nie oszukujmy się ten specyficzny asortyment, szczególnie wkręty jest stosowany praktycznie WSZĘDZIE. Budowlanka, meblarstwo, rtv, agd, samochodówka i wiele, wiele innych branż. W Lidlu pracownik na wstępie dostaje teraz 2400 zł brutto a po 2 latach 2850 zł, a tam szkoda pisać ehhhhh

A mnie się tam bardzo podoba!

Jak był dyrektorem Pan [usunięte przez moderatora] to był porządek, jak przyszedł [usunięte przez moderatora] to narobił bałaganu, tragedia

art

Firma przejęta przez Francuza. Osobiście nie polecam. Jak prezesem został młody Francuz jesteś w firmie jak na kolonii francuskiej. Jeśli tak chcesz pracować to zapraszam. Nie licz na wiele

Zostaw opinię o NORMAL-MET - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NORMAL-MET