Opinie o Radius w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Radius. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Radius o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radius w Szczecin

Jan Nowy wpis

Aplikować?

Waldek Nowy wpis

Wiesz co, firma zajmuje się różnymi rzeczami i generalnie jakoś bardzo się nei mylisz, ale wiadomo, że bywa czasami różnie i co ja mam Ci powiedzieć wielkiego, no bo sam nie wiem

hubert Nowy wpis

Ale Radius, że szczecina, bo właśnie o nim chyba tu mowa, to zajmuje się konstrukcjami stalowymi z tego co wiem, a nie nieruchomościami? myle się czy jak to w końcu jest? ktoś może wyjaśnić? bo w necie jak byk jest napisane że głownie zajmują się produkcją konstrukcji stalowych no ale może jest coś jeszcze czego nie doczytałem

kinder Nowy wpis
@hubert

chyba kazdy tu po kolei myli firmy. Ja byłem przekonany , że firma zajmuje się szeroko pojętą radiokomunikacją oraz elektroniką lotniczą. Chociaż jak tak czytam informacje o nich to może to podchodzić pod te konstrukcje stalowe. No już nie wiem sam, może ktoś rozwieje te wszystkie nawarstwiające się wątpliwości?

ulolono

a powiedzcie mi jeszcze jakie zarobki oni mają w firmie, takei chociaż mnieje więcej? bo ja mam rodzinę i nie chce ryzykowac utraty obecnej pracy a wiadomo, że chciałbym ją zamienic tylko na lepszą, więc stad moje pytanie, jesli cokolwiek wiecie to będę bardzo wdzięczny, mam doświadczenie w nieruchomościach, więc raczej da rade.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Radius? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
rubin

to była dobra rada z dopisaniem Radius Projekt przy wyszkuiwaniu. Także jeśli chodzi o nich to Radius Projekt to Grupa kapitałowa operująca w branży nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych, z prawie 20-letnim doświadczeniem na rynku. Przez ten czas udało im się chyba zdobyć odpowiednio duże doświadczenie

wojtek

chyba u nich to w zależności od umowy jest określony czas pracy, albo nie, ale dokładnie to wam nie powiem, może ktoś ma większe doświadczenie w tym temacie, bo to się mogło przez dwa lata zmienić

koszla

stronę znalazłem, ale nie mogę nic znaleźć u nich znaleźć o ewentualnych obecnych ofertach pracy w Radiusie

Xerkses

Jakby ktoś szukał informacji o Radius i nie chce czytac o radianie po angielsku, to polecam dopisanie słowa projekt.

adam 12

radius to juz inna firma pod inna nazwa ale nic sie nie zmienilo terror i mobink kierownik na niczym sie nie znajacy byly pracownik stoczni tam tez sie na niczym nie znal tylko stal oparty o barieke i lepil kulki z nosa to mu najlepiej wychodzilo ale na uklady nie ma rady duza rotacja ludzi odchodza nawet starzy pracownicy ludzi tam sie traktuje za nic i mimo dobrych zarobkow ludzie odchodza bo kasa to nie wszystko ogulnie firma do (usunięte przez administratora) i tylko patrzec jak im sie sanepid do (usunięte przez administratora) dobierze za warunki sanitarne i urzad skarbowy za nie placenie ludziom urlopow i chorobowego a jedna przerwa na 10 godzin pracy to juz przesada nie zgodna z regulaminem pracy

witam i pozdrawiam wszystkich chcialbym ostrzec wszystkich przed tym zakladem radius na neringa 75 szczecin ze to jest (usunięte przez administratora) pozakladali kamery oraz sa majstrowie nie wporzadku zwalniaja bez konkretnych powodow odpisuja godziny i jeszcze kaza pracowac ludzie zmieniaja sie jak skarpetki poprostu chory zaklad pracy uwazajcie na [usunięte przez moderatora] po szczelaja z ucha nie samowicie (usunięte przez administratora)

ktos

na kursie bedziesz siedzial i sam kminil jak sie spawa

Były

Tragiczna Firma praca na czarno bez żadnych umów zlecenie tylko obiecują oszuści Wypłata pensji w kopercie i jeszcze nie pełna jej kwota na resztę trzeba czekać parę dni.Hala w zimie nie ogrzewana więc w zimie robisz w mrozie po 10 h Ludzie to dla nich tylko robole nie cieszą się że robią na czarno....

winiu

panowie chciałbym się dowiedzieć jak tam z kursami na spawacza bo mają mnie tam wysłać z pośredniaka. uczą spawać czy to będzie polegało tylko na tym że będę siedział i ,,spawał,, sobie blaszki

witam i pozdrawiam mam pyt a jakie sa tam zarobki jestem spawaczem od 8lat mam spore doswiadczenie za zagranica i w polsce ile moglbym dostac na start

marcel

Powiem tak - przymierzałem się do tej firmy do pracy! Wyleczyłem się jednak z niej już po 15 minutach - gdy zobaczyłem co się dzieje na hali! Może mi ktoś uwierzy albo i nie - ale nawet nie chciało mi się robić tam próbki. Pierwsze wrażenie - katastrofalne!!! Szanuję ludzi, którzy tam pracują, jednak niech nikt nie mówi, że jest tam normalnie! Rok, dwa pracy w takich warunkach i psycha zniszczona. A narzekali na stocznię, że kołchoz ... Oczywiście spaliłem w tej firmie za sobą most, zawsze tak robię - żeby kiedy mi nie strzeliło co złego do głowy - baj, baj - beze mnie!

firma jest kul kasa na czs i tyle ile uzgodnisz pracowałem wiem AAA jeśli nie lubisz pracować to nie polecem bo w 1 dzień wyjdzie ze jesteś leser i bedziesz pisał bzdury jak inni koledz

mały cziorny

Postępy są za sprawą Pana Prezesa-gratulacje

polo

w firmie radis to tylko szefowie [usunięte przez moderatora]

witam to co pisze mój przedmówca to częściowo ma rację ale sami sobie jesteście winni i to od roku 1980 bo co nam dała SOLIDARNOŚĆ a co zabrała-ktoś powie wolność---i to wszystko bo prywaciarze rządzą.ale ja prywaciarza też sie nie dziwie bo co im pomaga czy nam państwo Polskie?ptam was co?co ma zachód a co mamy my?nasz kraj jest zniszczony przez tych złodziei z rządu-a do was panowie z Radiusa,bądzcie troszeczkę bardziej ludzcy bo uwazam ze 95 procent pracowników którzy tam pracują to wykonują kawał dobrej roboty ,tak płacicie pienązki,to dobrze ale czasami uśmiechnijcie się do tego pracownika i poklepcie go po plecach bo warto...pozdrawiam

lolek

W sumie to tak :dobrą rzeczą w firmie jest ze w brew wszystkiemu płacą na czas , ale tu koniec premium ... dla zainteresowanych . obowiązkowe 10 godzin pracy z czego 30 min przerwy nie płatne , aaa nie ma nadgodzin 10 godzin to normalny dzień pracy , soboty też ... w sumie niema nic super . [usunięte przez moderatora] jest i zastraszanie jest , serdecznie odradzam nawet desperatom , w razie zmniejszenia produkcji wyślą cie na wolne :p

Zostaw merytoryczną opinię o Radius - Szczecin

Radius