JATKE OY

Opinie o JATKE OY

Filtruj opinie po kryteriach:

Aleksandra
 Opinia

Witam serdecznie na forum, które dotyczy pracy w firmie JATKE OY w mieście Vanhalinna. Bardzo interesują mnie Wasze opinie na temat tego jak obecnie się tam pracuje. W szczególności pytam o takie aspekty jak : atmosfera, systemy wynagrodzeń pozapłacowych czy też to, w jaki sposób pracodawca traktuje pracownika. Za wszelkie informacje będę dozgonnie wdzięczna.

Opinia

Jakie czynniki według Was jest najważniejszy przy wyborze miejsca pracy? Atmosfera, zarobki, lokalizacja czy jeszcze coś innego?

lele
 Opinia

Ciężko znaleźć oferty pracy @oblu, no ale pojawiają się, musisz lepiej poszukać, a robią szkolenia jak się zatrudnisz

maly
 Opinia

Czesc moze ktoś napisać coś wiecej o tej firmie , bo są oferty pracy .Proszę o ewentualny kontakt .Z góty dziekuje

dono
 Opinia

to nie firma tylko wynajem bialych niewolnikuw do pracy

Zostaw opinię o JATKE OY - Vanhalinna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JATKE OY

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
  • JATKE OY
  • Vanhalinna

Pracowałeś w tej
firmie?
Zostaw opinię!

Firmy w mieście
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie