MediaExpert

Suwałki

Opinie o MediaExpert

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na forum MediaExpert. Wtedy takie wypowiedzi są w stanie pomóc innym użytkownikom forum.

nik

oskar, u nich niestety nie ma aż takich elastycznych reguł. Albo ci pasuje to co dają albo szukaj miejsca gdzie indziej. Pomimo faktu, że atmosfera jest nawet niezła.

propozycja współpracy

jeszcze jakiś czas temu (usunięte przez administratora).... jak wy... zmieniłem branże i do mebli nie muszę sprzedawać PG :) mam komfort psychiczny o jakim nie myślałem że tak można pracować. Kasa podobna ale odpocząłem od kierownika i tabelek i pg, pu itd itp. Natomiast kasę dodatkową wyciągam w pewien określony sposób. Dla tych którzy pracują jako sprzedawcy na dziale grube agd lub dla tych którzy siedzą na kasie i piszą polisy mam propozycję współpracy. Szukam tylko zdecydowane i konkretne osoby, proszone są o maila gdywyplatatozamalo@10g.pl.

takkkk

ten styl to styl ,,w rui"- polega na obskakiwniu swoich ULUBIONYCH pracowników płci męskiej,niezależnie od tego czy są klienci czy też nie ..........

człowiek w okularach który JESZCZE pracuje na RTV

Szanowny \"Panie\" gościu z góry: Za pomówienie, kodeks karny przewiduje obok kary grzywny także karę pozbawienia wolności do 1 roku.

Lopez

Wszystkie te negatywne wypowiedzi są napisane przez byłych pracowników tego sklepu... \\\"Byłych\\\"- już tu nie pracują bo się nie nadawali. Teraz jeden z drugim piszą głupoty bo co mogą innego zrobić. Głupotę trzeba tępić i tak było i w tym przypadku. Jest tyle mądrych i normalnych ludzi więc ( usunięte przez administratora ) stąd te zwolnienia.

obiektywny pracownik

Prawda jest taka, że ma swój styl i nikt nie powinien jej oceniać. To dzięki niej mamy pracę i możemy zarabiać na chleb. Powiem tak lepiej siedzieć cicho niż się wychylać bo jeszcze zwolni a potem to co będziemy robić siedzieć jak nasi koledzy co pracowali. Jest super kierowniczką i oby ją zostawili bo można zawsze liczyć na jej pomoc w różnych sprawach

Zostaw opinię o MediaExpert - Suwałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MediaExpert