Summit Motors Poland

Opinie o Summit Motors Poland

Marek z Wawy

Jak każda firma również i ta ma swoje wady. Ale jest ich stosunkowo niewiele i są to drobiazgi. Zdecydowanie więcej zauważyłem zalet. Na razie pracuję tu krótko, ale wiem, że jeśli się da, to chciałbym zapuścić tu korzenie na dłużej. Firma jest nieprawdopodobnie wprost zorganizowana. Każdy zna swoje miejsce, każdy wie co ma robić, a czego mu nie wolno. Wyczuwa się tu atmosferę współodpowiedzialności za firmę. Po prostu wiesz, ze jak dobrze wykonasz swoją pracę, to inni dzięki Tobie też będą ją mogli wykonać dobrze. Poza tym świetna atmosfera i satysfakcjonujące zarobki. Znacznie powyżej średniej w tej branży. Osobiście nie sądzę, żeby mi się coś drastycznie zmieniło w ocenie firmy.

Zostaw opinię o Summit Motors Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Summit Motors Poland