Opinie o Quiosque

teresa

QUIOSQUE poszukuje również do Sosnowca kierownika sklepu @jurek w tej ofercie również nie ma nic o warunkach zatrudnienia , nie wiem czy można liczy na zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Kleja

Nie polecam pracy w tej firmie, zarobki na prawdę śmieszne, kierownictwo niekompetentne, zero umiejętności prowadzenia zespołu, obsługa klienta na poziomie żałosnym, traktowanie pracownika jeszcze gorzej. Poza tym pracownice niezbyt chętne do tworzenia miłej atmosfery w pracy, a nie oszukujmy się to jest bardzo ważne. Jest wiele innych miejsc pracy za lepszą stawkę i lepszymi warunkami. W tej pracy musisz być na każde zawołanie, nie możesz chorować, mieć wypadków oraz życia poza pracą. Zatrudniają studentów i oczekują pełnej dyspozycyjności, gdyż kierownictwo wpisuje w grafik nadgodziny nie pytając zainteresowanego o zdanie. Nie wspomnę o jakości ubrań tam sprzedawanych, które trzeba wciskać jako towar "luksusowy". Jak najdalej o tej firmy!

Asia

jest gorzej

kwiatuszek

Czy jest aż tak źle?Piszecie o auchan i ster a jeszcze jest sklep w molo.

Zostaw opinię o Quiosque - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quiosque