gt

Toruń

Opinie o gt

ludzie praca w gt to masakra jak cie potrzebuja to okej jak niema pracy to wyjazd za marne 1400 zl praca w deszczu mrozach bardzo ciezka i wielkie uklady ukladziki firma rodzinna ludzie z zewnotrz niemaja tam czego szukac a jak kiedys traficie na grupe gdzie kierownikiem produkcji bedzie antoni olszewski to wam wspolczuje z ludzmi z rostawu jedzie jak z(usunięte przez administratora) powinni go z firmy wywalic i jego kolege lesia z aparatury wogule niemaja pojecia o robocie wszystkie winy zwalaja na pracownikow

Zostaw opinię o gt - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gt