LOBO PASZKIEWICZ ZWOLEŃ

Zwoleń

Opinie o LOBO PASZKIEWICZ ZWOLEŃ

szczery

Hahaha to tylko mógł napisać Augustynek nikt więcej, warszawskie zarobki a to dobre, firma jak firma znajdzie się kilka plusów i kilka minusów . Ogólnie warto spróbować

Pracuje w firmie od wielu lat i nie mam zamiaru odchodzić jeżeli mnie oczywiście nie wywala. Firma w małym mieście ale nowoczesność i wypłaty prawdziwie warszawskie.

MAREK

PRAGNĘ PRZEDSTAWIĆ,Że nie warto chodzić do tej osoby na rozmowy kwalifikacyjne,zajmuje czas i liczy że znajdzie do pracy idiotę za marne grosze.JEST JAK PELIKAN KTÓRY OBRÓSŁ W PIÓRKA.CHOWA GŁOWĘ JAK STRUŚ W PIASEK!!!CWANIAK NIE POLECAM!!

Zostaw opinię o LOBO PASZKIEWICZ ZWOLEŃ - Zwoleń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOBO PASZKIEWICZ ZWOLEŃ