LOBO PASZKIEWICZ ZWOLEŃ

Zwoleń

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 8 ocen.

LOBO PASZKIEWICZ ZWOLEŃ
4 8 6 1

Opinie o LOBO PASZKIEWICZ ZWOLEŃ

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w LOBO PASZKIEWICZ ZWOLEŃ?

polonez

Nie polecam firma masakra

Administrator

Powiedzcie co się dzieje teraz w LOBO PASZKIEWICZ ZWOLEŃ? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o miejsce pracy?

szczery

Hahaha to tylko mógł napisać Augustynek nikt więcej, warszawskie zarobki a to dobre, firma jak firma znajdzie się kilka plusów i kilka minusów . Ogólnie warto spróbować

Pracownik

Pracuje w firmie od wielu lat i nie mam zamiaru odchodzić jeżeli mnie oczywiście nie wywala. Firma w małym mieście ale nowoczesność i wypłaty prawdziwie warszawskie.

MAREK

PRAGNĘ PRZEDSTAWIĆ,Że nie warto chodzić do tej osoby na rozmowy kwalifikacyjne,zajmuje czas i liczy że znajdzie do pracy idiotę za marne grosze.JEST JAK PELIKAN KTÓRY OBRÓSŁ W PIÓRKA.CHOWA GŁOWĘ JAK STRUŚ W PIASEK!!!CWANIAK NIE POLECAM!!

Zostaw opinię o LOBO PASZKIEWICZ ZWOLEŃ - Zwoleń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOBO PASZKIEWICZ ZWOLEŃ