Willander s.c.

Lubin

Willander s.c.

Opinie o Willander s.c.

Olga

@Man na jakim stanowisku miałeś okazję pracować lub nadal pracujesz w willander? Czy oprócz wynagrodzenia można u nich liczyć na dodatkowe benefity, albo awans? @simon 174 czy firma stawia na rozwój pracowników, przeszkalając ich i w późniejszym następstwie oferując awans?

Jeżeli ktoś z Was jest pracownikiem willander s.c. lub z nią współpracował kiedyś, to może moglibyście napisać od siebie kilka słów na temat swojej pracy w niej? Każda opinia na tym forum będzie przydatna wszystkim zainteresowanym wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym.

Man

Wiesz co, no ludzie jak to ludzie, wiadomo, że każdy zachowuje się zdecydowanie inaczej, jeśli chodzi o prace w Norwegii to nie ma kłopotu, jeśli pomyślałeś o nich to znaczy że znasz się na temacie, ja bardzo polecam w takim razie próbować czegokolwiek

simon 174

Witam ,pracowałem z WILLANDER.a.s. w Norwegii przez 8 mieśięcy i nie miałem żadnych problemów ,właściciel mimo drobnych wad jest ok.

pies

cos wiecej-dowody?

jan g

Uwaga na firmę Willander[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Willander s.c. - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Willander s.c.