CJ-SERWIS

Warszawa raszyn

Opinie o CJ-SERWIS

Yeyi

Zdecydowanie odradzam,właściciel zneca się nad pracownikami psychicznie obrazajac,wyzywa, krzyczy.Ciagle pretensje i wyssane z palca oskarżenia.Wspolczuje jeżeli ktoś zatrudni się na stanowisku pracownika myjni,będzie odpowiedzialny za porządek w warsztacie za opróżnianie koszy a nie daj bóg jak zapomni wystawić kosze do oproznienia. Zresztą dużo by pisać,jednym słowem taki człowiek jest odpowiedzialny za WSZYSTKO.A jest tego dużo więcej.

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę CJ-SERWIS.

Zostaw opinię o CJ-SERWIS - Warszawa raszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CJ-SERWIS