EUROVIA

EUROVIA
1 1

Opinie o EUROVIA

Marcin

@Robin of rood możesz rozwinąć swą wypowiedź? Jest to dość poważne oskarżenie, inni użytkownicy powinni znać prawdę na jej temat, zaś ta wypowiedź niewiele nam wyjaśnia. Bo na podstawie jej strony internetowej https://www.eurovia.pl/ można wywnioskować, że EUROVIA jest profesjonalnym przedsiębiorstwem.

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia

robin to do ciebie

Co ty bredzisz?

Robin of rood

To przykład firmy krzak.Żadnych fachowców, cwaniacy w białych kołnierzykach [usunięte przez moderatora] podwykonawców. Oszukują wszystkich, a cel jeden ; jeszcze jeden przetarg=jeszcze kilka oszustw i jesteśmy na \"+\". Etyka zawodowa to dla nich pojęcie obce, wręcz atrakcja. Oby jak najmniej młodych ludzi podejmowało tam pracę, niebezpieczeństwo skażenia i frustacji bardzo wysokie.

oko

Zgadzam się z innymi opiniami. Ta firma nie zasługuje na jakąkolwiek pochwałę! Nie potrafią zarządzać ludźmi, nie mówiąc już o godzinach pracy, które ciągną się od świtu do nocy! Zupełny brak organizacji pracy. Brak poszanowania dla ludzi! Każda prośba pracownika odkładana jest na później... Jak na tyle godzin to zarobki również słabe! Jednym słowem nie polecam!

Zostaw opinię o EUROVIA - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROVIA