DAAS Sp. z o.o.

Marcin Nowy wpis

Wszystko OK. Wypłaty terminowe, robota fajna

Krystyna Nowy wpis
@Marcin

No to super! A ile te wypłaty wynoszą? Jakieś premie dostajecie? Jak wygląda system premiowy?

Ciekawy

Opowiedz o tych benefitach bo ja pracujac w daasie z zadnymi sie nie spotkalem

Gruzin Nowy wpis
@Ciekawy

Bo wyprowadza ludzi z błędu.Kłamstwo ma krótkie życie

Paulina Nowy wpis
@Gruzin

To że w 2016 mogło ich nie być jeszcze zrozumiem ale teraz to niemożliwe?

MarNie

Biuro dobrze zorganizowane, warunki płacowe bardzo dobre, koleżeńska atmosfera, szefostwo otwarte na sugestie i pomysły swoich pracowników. Bardzo polecam

Witold
@MarNie

Fajnie że dobrze płacą. Podasz stawkę na jaką mogą liczyć nowi pracownicy. Chciałem wysłać CV i przydałaby mi się taka informacja.

Jolanta
@MarNie

Super, super, a jak wygląda praktycznie to szefostwo otwarte na sugestie, w sensie są zebrania na ten temat czy jakaś skrzynka na pomysły?

Iborys
@MarNie

Firma trzyma pewien sinusoidalny poziom - skład biura zmienia się cyklicznie. Mam wrażenie, że Ci wartościowi odchodzą kiedy mają już dość pomysłów szefostwa, a przy tym poziomie zarządzania, każdy ma dość prędzej czy później. Na budowach nie jest źle.

@Iborys

To chyba normalne ze ludzie zmieniają zatrudnienie, czemu węszyć jakiś „spisek” ze tak to ujmę?

Grzegorz
@Paulina

Ludzie lubią żyć teoriami spiskowymi. Wiadomo, że w budowlance ludzie rotują, zmieniają prace itd. Nikt z nikim w budowlance nie wiąże się na 20 lat... to nie górnictwo

@Grzegorz

No też to zauważyłam. Tu chyba wygląda na to jakby ktoś chciał celowo zaszkodzić firmie, chyba że mi się zdaje?

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Manager można liczyć na 7000 . Czy to prawda?

Robert

Praca prawie zawsze taka sama, ale wszystko zależy od ludzi z którymi się robi i mieszka. Teraz mają dużo projektów równocześnie i jest dużo nowych i mlodych. Kwatery różnne sie trafiaja, ale zazwyczaj spoko. Kasa zawsze taka jak się umawiają, wiec nie ma problemow z potraceniami czy innymi glupotami.

Ryszard
@Robert

Co to znaczy, że kwatery są spoko? Dla każdego może oznaczać to coś innego. Dla jednych spoko jak jest jakieś łóżko i to wszystko, a dla drugiego spoko jest wtedy, gdy jest prywatna łazienka.. co tam jest takiego spoko? :D

Robert
@Ryszard

Jeśli liczysz na zakwaterowanie w Hiltonie to się przeliczysz. Spoko kwatera tzn czysto i schludnie, liczba mieszkańców adekwatna do metrażu.

Joachim :)

W zależności od projektu i kierownika. Ale ogólnie dobrze. Praca tez nie jest zła. Atmosfera na wyjazdach tez ok, sle to zależy od ludzi, z którymi się jedzie. Panie w kadrach dużo tłumaczą i pomagają, a każą zawsze się zgadza.

@Joachim :)

Ok a jak kwestia z zamieszkaniem? Spoko warunki?

Piotrek

Dla mnie OK. Co zostało ustalone było dotrzymane. Aż rzadkość. Pozytyw.

Kandydat

Witam jak wygląda praca w Bielsku na stanowisku logistyk zaopatrzenia,? Jakie zarobki ?godziny pracy ? Na czym polega ta praca ? Jakie warunki ? Czy jest nerwowka czy raczej spokojnie

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Tłumacz Języka Niemieckiego w DAAS Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Yyy

Firma godna polecenia

Margam

Firma w porządku, wypłacalna, terminowa, całkiem nieźle zorganizowana i z fajnymi projektami. Z czystym sumieniem mogę polecić. Moje sugestie dla DAAS Sp. z o.o.: Oby tak dalej. Jednak polska firma też może dobrze działać za granicą. Lubię atmosferę w DAAS Sp. z o.o. za: Ludzie w porządku (przynajmniej w dużej większości :) ), panie z kadr pomocne, ogólnie w wszystko OK.

Andri

Zakończyłem właśnie współpracę, nie pierwszy raz i napewno nie ostatni. Poza kilkoma ciężkimi przypadkami wśród pracowników (którym podziękowałbym za współpracę po pierwszym dniu) nie mam czego się przyczepić. Znajomy pracuje aktualnie na kontrakcie w UK i jest zadowolony.

Robert93

Kilka szczerych słów po zakończonym kontrakcie pod szyldem DAASa. Pracę w firmie podjąłem poniekąd przypadkowo jako zawodnik jedn ego z klubów sponsorowanego właśnie przez firmę DAAS. Na pracę zdecydowałem się w okresie poza startowym, wybrałem te właśnie firmę gdyż bezpośrednio poznałem jej głównego szefa który jest ciepłym przyjaznym i bardzo solidnym człowiekiem, wiedziałem że spokojnie mogę mu zaufać i pojechać na kontrakt za morze, jak sie później okazało nie myliłem się i była to bardzo trafna decyzja. Na kilka dni przed wylotem bardzo szybko i sprawnie pod kierownictwem Pani Moniki, osoby będącej odpowiedzialną za rekrutację, pozalatwialem papierkowe sprawy związane z wylotem, i po otrzymaniu na maila biletu wyruszylem na lotnisko gdzie telefonicznie skontaktował się ze mną kierownik Duńskiego kontraktu Pan Marcin który jasno i sprawnie wyjaśnił gdzie kierować sie po wyjściu z samolotu. Stało się, wyladowalem w Danii, bez żadnych problemów zlapalismy się z Marcinem który już czekał na mnie samochodem i pojechaliśmy na bardzo przyzwoitą kwaterę gdzie była reszta pracowników, ludzi życzliwych i ułożonych, wtedy juz wszystkie moje obawy na obcej ziemi minęły i tak zakończyła sie podróż, rano już mieliśmy wyruszyć do pracy. Tak też się stało, pobudka, dobra organizacja, czas na przygotowanie się i spokojny wyjazd na budowę. Po przejściu szkoleń i BHP Kierownik Marcin zabrał mnie na budowę i pokazał pracę która okazała się na prawd prosta i wręcz przyjemna w stosunku to Polskiej rzeczywistości pracy na budowie. Nie było pośpiechu, czasu starczało na to aby wykonać swój obowiązek dobrze i solidnie, bez stresu. Pełen nacisk przede wszystkim na bhp a co za tym idzie na Moje bezpieczeństwo i swobodę dawało mi poczucie komfortu. Czas do przerwy minął bardzo szybko, przyszedł czas na chwilę odpoczynku i posiłek. Po przerwie wróciłem do pracy i również jak i przed czas przeskoczył ja w spokoju zrobiłem swoje i miałem dniowke za sobą. Po zejściu z budowy przebranie się w "cywilną" odzież i powrót na kwaterę gdzie miałem jeszcze sporo czasu dla siebie. Tak właściwie wyglądał cały mój pobyt na kontrakcie. Pełen profesjonalizm, życzliwi i pomocni ludzie, luźna atmosfera, bardzo dobre pieniądze. Tak ja to widzę. Swoje zrobić trzeba ale jest to wyjazd do pracy a nie na wakacje, nie mniej nacisk na profesjonalizm oraz dobro pracownika minimalizuje wszystkie trudy i niewygody pracownika, oczywiście który pozostaje pracownikiem a nie gościem w hotelu pięciogwiazdkowym:) po zakończeniu kontraktu jestem bardzo zadowolony i mimo iż mam swoje cele i plany to w żadnym stopniu nie wykluczam kolejnego wyjazdu z firmą DAAS gdyż nie był to mój pierwszy wyjazd za granicę i żaden wcześniejszy nie może się równać z wyjazdem pod firmą daas.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w DAAS Sp. z o.o.?

Jacek

Słyszałem , że DAAS ma opinię dobrego pracodawcy. Chciałbym tu pracować i proszę o kilka wskazówek przed aplikowaniem.

Answer

Polecam firmę. Praca jak wszędzie, nastawiona na wyniki. Ale zazwyczaj w zadaszonym budynku, w określonych z góry godzinach i co najważniejsze za ustalone pieniądze. Napewno są inne firmy, które płacą wiecej, nikt nie zmusza do pracy w DAAS, ale widzę, że chętnych do pracy mają sporo.

Alfred "irrata" L2

Pawełku (i inny Marianie...) Jak czytam takie nic nie wnoszące referaty, w dodatku pisane "językiem" męczącym oko (delikatnie mówiąc) to zakładam, że w kwotach Twoich zarobków pomyliłeś się co najmniej o jedno zero... Nawet lokalizacji na takie samochwalne wywody nie potrafisz właściwie określić - to nie forum dla narcyzów tylko miejsce na opinię o pracodawcy, której Ty nie masz prawa mieć. Daj ludziom, którzy chcą się czegoś dowiedzieć o firmie poczytać opinie osób, którzy mogą coś napisać na podstawie swoich doświadczeń. A stwierdzeniem, że "jako ze na linach zartow nie ma i kto sie za to bierze wie jak sie zabezpieczyc" udowodniłeś, że po prostu czas u Ciebie zatrzymał się na epoce "jedynych prawdziwych specjalistów " do pracy w linach za jakich się kiedyś uważali tylko uprawiający wspinaczkę skałkową, a tak naprawdę "prawdziwymi specjalistami" to mało kto z nich był, natomiast na pewno byli "jedynymi" do tej roboty i stąd to za wysokie mniemanie o sobie. W myśl tej Twojej złotej myśli zginęło już dość ludzi, którzy myśleli tak jak Ty. Jak się odważysz, to możesz sobie porównać statystyki z polski i np. z UK, gdzie obowiązuje IRATA. A teraz już sobie wrócę do tego, po co tu zajrzałem... sorry, nie da się spokojnie przeczytać takich bredni...

Pawel

Zagladnąlem tutj poniewaz dostalem zapytanie o wspolprace , a tu taki hyde park , że postanowilem podzielic sie swoimi doswiadczeniami. Zajmuje sie pracami wysokosciowymi od 1998r przeszedlem do prac ze wspinaczki sportowej gdy z racji wieku nie moglem juz startowac w juniorach , a na poziom zawodniczy w seniorach nie zdecydowalem sie bo to wymagalo codziennego treningu po kilka godzin a mialem dziecko na utrzymaniu. Wtedy nikt nie pytal o irrate. Moim zdaniem wprowadzenie obwarowan jak w iracie jest zwyklym koszeniem konkurencji na wzor unijnych przepisow gdzie jest instrukcja mycia rak. Wprowadza sie to chyba w wiekszosci po to zeby kontrolowac i sztucznie windowac stawki . Lata temu jak pojawila sie irata w PL myslalem nawet zeby sie zebrac jako wolni strzelcy i zawiazac stowarzyszenie , ktore pozwoliloby na Polskim rynku zawalczyc o uczciwe stawki bo glownie z tym byl problem poza wyplacalnoscia, jako ze na linach zartow nie ma i kto sie za to bierze wie jak sie zabezpieczyc no chyba ze sam sie decyduje olac wszystko ale brak pokory zle sie konczy i przewaznie szybko z czym niestety tez mialem do czynienia. Tak wiec Panowie i Pani jesli chcecie szacunku sami musicie sie szanowac . Nie wiem jakie stawki macie i nie chce nikomu zagladac do kieszeni ale podziele sie z Wami wiedza bo nikomu to zaszkodzic nie moze. Gdy zaczynalem prace koncowka lat dziewiecdzisiatych oferowano stawki 20zl/h dla tych co sie szanowali mlodziez ze scianki pracowala i za 12zl/h jednak nigdy nie pracowalem na godziny bo juz wtedy wykonujac prace budowlane z lin wychodzilem przy dobrych wiatrach 1000zl /dzien. w 2004 roku bylem w Londynie przy szkleniu "ku...sa" obowiazywala stawka 160 funtow/dzien co bylo niska stawka zwykly pomocnik z agencji mial wtedy 50 funtow...23 lata temu. Od kilkunastu lat mam dosc roboty na ziemi zeby nie musiec odgniatac ner w powietrzu, a to glownie przez to , ze ciagle przybywaja ułani, ktorzy za pare zlotych robia. Wiem to z tad , ze od czasu do czasu zadzwoni telefon z zapytaniem czy na masztach nie chcial bym porobic - ostatnio przy swiatowych dniach mlodziezy- i nawet w takich sytuacjach proponuja majstrowi brygadziscie 300zl dniowki...Smiech na sali Panowie i Pani. Jakbyscie nie wiedzieli to obecnie majtrowi na budowie trzeba dac 350zl dniowki i jeszcze przywiezc i odwiezc , a jak tutaj slysze ze jakis kierownik smie klnac na pracownika to oczy przecieram i wierzyc mi sie nie chce , ze takie sytuacje moga miec miejsce. Ja obecnie jak cos kalkuluje z lin i zakladam ze cos trzeba bedzie na linach powisiec od czasu do czasu to dla stalych klientow 60zl/h netto kalkuluje i jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby odmowili. Tak jak na marke swoja tak i na szacunek sie pracuje ale trzeba tez go wymagac od poczatku bo gdy mnie cos nie pasowalo na poczatku wlasnie, to dziekowalem za prace po 4 godzinach jak mi sie raz zdarzylo, a w drugim przypadku po dwoch dniach i wiecej problemow nigdy nie mialem . Moze to szczescie, a moze odziedziczona intuicja, ktora pomogla poznac z kim mam do czynienia po pierwszej rozmowie. Pamietajcie jedno, to nie czlowiek jest dla pracy ale praca dla czlowieka , a chamom zwyczajnie pokazuje sie ich miejsce , chocby trzeba bylo pojsc do inwestora czego niestety raz tez doswiadczylem ale cham przynajmniej w tym wypadku musial przysiasc gdy inwestor zamrozil wyplate srodkow dla wykonawcy na wartosc mojego kontraktu. Niestety regula jest , ze Ci wyzej klada na to lage jesli ów cham ma wyniki... Ja wowczas bylem tez u prezesa wykonawcy w Warszawie ale nic nie wskoralem dlatego uderzylem az do inwestora. Jesli bedziecie mieli problemy ze znalezieniem poplatnej pracy na linach w kulturalnej atmosferze piszcie na maila pifpafw@gmail.com. Moze akurat bede cos mial. Pozdrawiam.

Marian co lubi wspinaczkę
@Pawel

Zgadzam się z "przedmówcą" Płacę w Polsce poszły w górę. Co za tym idzie, stawki pracowników wysokościowych "powinny" również. Jednak rzeczywistość wygląda inaczej. Mam żal do chłopaków którzy na wyjazdach godzą się na stawkę mniejszą niż minimalna kraju w którym pracują. Proszę o więcej szacunku do samych siebie. Są to godziny których nigdy nie odzyskacie, do tego w pracy o wysokim ryzyku. A z tego co czytam i słyszałem to z ludźmi którzy Was nie szanują i nie dbają o bezpieczeństwo. Peace, love and respect.

Aneta

@Bentley w ogłoszeniach o pracę firma wspomina o możliwościach rozwoju i doskonalenia zawodowego. Dlatego właśnie dopytuję.

Aneta

A co możecie powiedzieć na temat możliwości rozwoju oferowanych przez firmę?

Bentley
@Aneta

O jakich możliwościach rozwoju Pani mówi? Nie słyszałem o żadnych...

Zostaw merytoryczną opinię o DAAS Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w DAAS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DAAS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAAS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DAAS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DAAS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DAAS Sp. z o.o.